Şimdi Ara

Hiç bir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla yakın arkadaş olmak istemez.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
3
Favori
30.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç bir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla yakın arkadaş olmak istemez.

Sigmund Freud.

Aynı şey kızlar için'de geçerlimidir ?

Bu sözün doğruluk payı nedir ?

Tartışalım

• Eğer öyle olsaydı herkesin bir sürü sevgilisi olurdu
  • Onu bilmem de benim yakın bi arkadaşımın bi sözü vardır.

Erkeklerde çük kızlarda kuku olduktan sonra bi kız ve bi erkeğin dost&kardeş olması mümkün değildir dediydi. Tartışılır tabi ama haksızda değil
  • Kişinin bakış açısına göre değişir.Erkek vardır bütün karşı cinse cinsel obje gözüyle bakar.Erkek vardır 1 kere sever tam sever ondan başkasını gözü görmez.Erkek vardır sevdiği biri olmasa bile tanıştığı tanıdığı kıza kardeş gözüyle bakar.

Edit:Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeXaS_StOrM -- 23 Kasım 2009; 1:37:04 >
  • katılmıyorum ...benim bir sürü arkadaşım var birlikte olmak istemiyeceğim...Ayrıca bu sözü söyleyen kişi herşeyi cinsellikle düşünen birisi..Herkesi kendi gibi zannetmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkMourning

Onu bilmem de benim yakın bi arkadaşımın bi sözü vardır.

Erkeklerde çük kızlarda kuku olduktan sonra bi kız ve bi erkeğin dost&kardeş olması mümkün değildir dediydi. Tartışılır tabi ama haksızda değil

herşey çük ve kukumu benim bahsettiğim olay birlikte olmak isteme hissi buda onda sadece kuku veya çük var diye oluşmaz dış gorunusude onemlı ona bakarsan çirkin erkek ve çirkin kadınında kuku ve çuku var
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeLancoliq MeLody

katılmıyorum ...benim bir sürü arkadaşım var birlikte olmak istemiyeceğim...Ayrıca bu sözü söyleyen kişi herşeyi cinsellikle düşünen birisi..Herkesi kendi gibi zannetmiş

daha fazla söze gerek yok
  • hayat cinsellikten ibaret değildir
  • Ben lisede çoğu kız arkadaşıma sadece arkadaş olarak bakmışımdır daha başka bir şey düşünmemişimdir. Çünkü yazılılarda çok lazım oluyolardı. Daha fazlasını düşünmedim çünkü hepsi benden kaslı erkek gibi kızlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tim Robbins

Ben lisede çoğu kız arkadaşıma sadece arkadaş olarak bakmışımdır daha başka bir şey düşünmemişimdir. Çünkü yazılılarda çok lazım oluyolardı. Daha fazlasını düşünmedim çünkü hepsi benden kaslı erkek gibi kızlardı

oda çıkar meselesi oluyor güzelliğinden değilde yazılılarda lazım oldukları ıcın arkadaştın
  • Biz erkeklerin bencil erkek düşüncesi. Kız çirkinse sevgilimde olmasın arkadaşımda olmasın yanımda görünmesin kız zaman geçirmeyeyim çünkü çirkin. Güzelse arkadaşlık yetmez illa sevgili olmalıyım kıza yavşamalıyım düşüncesi.

Özeleştri yaparsak bende ilk söylediğime daha yakınım ama ne yapalım işte erkek genleri yapımız böyle. Ama yinede çirkin güzel herkes Allahın kuludur çirkin olmayı o seçmemiştir. Ayrıca poşet üretimi son yıllarda ülkemiz için iyi derecede arttı.

• quote:

Orijinalden alıntı: RemoteShoulder

quote:

Orijinalden alıntı: Tim Robbins

Ben lisede çoğu kız arkadaşıma sadece arkadaş olarak bakmışımdır daha başka bir şey düşünmemişimdir. Çünkü yazılılarda çok lazım oluyolardı. Daha fazlasını düşünmedim çünkü hepsi benden kaslı erkek gibi kızlardı

oda çıkar meselesi oluyor güzelliğinden değilde yazılılarda lazım oldukları ıcın arkadaştın

Yaptığımın doğru yanlışlığı tartışılır ama burdaki konu o değil ki kardeşim. Bir kız arkadaşımla cinsellik düşünmeden arkadaş olabiliyorum işte.

• bu freud'a kıl oluyorum. Fazla doğrucu

Bir erkekle bir kız karşılaştıklarında mutlaka "farklı" gözle bakarlar birbirlerine, içgüdüsel olarak. Acaba bu bana olur mu diye.
  • Bir yaşa kadar hormonlarının etkisindeki erkek her kıza yakınlaşma isteği kurmak için yaklaşır ve aralarında bir elktriklenme olmaısnı ister ve espriler yapmak ister güldürmek için eğer başka birine gülüyorsa uyuz olur neden hormonlar işte,ama yaş 25 e gelir evleneceğin kız çıkar karşına arkadaşın yazdığı tez tamamen çürür,erkek aklınıda kullanmaya başlar hormonlar dizginlenmiştir,bir hatuna kalbini verir,diğer tüm hatunlara dost elini,hayat akıp gider 5000 yıldır bu böyledir,öncesini bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proxima centauri -- 23 Kasım 2009; 1:53:13 >
  • quote:

Sen kaçıncı yüzyıldan kaldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Marley

O değilde ben hiç bi erkeğin bir kıza sadece arkadaş gözüyle baktığını sanmıyorum.

Nasil bakarsan oyle gorursun. Lise yillarimda kardes olarak gordugum birsuru kiz arkadasim olmustu.Hepside cok efendi insanlardi.Su siralar genclerde cok fazla maneviyat eksikligi oldugu icin her gordugu kiza seks objesi olaraka bakiyor. Anlayamiyorum biz mi vefasiz ciktik yoksa bize yakin bizden oncekiler mi vefasizdi da bu durumlara dustuk...
  • quote:

aslında bir yönde katılıyorum aralarında cinsel çekim olmadan nasıl dostluk kuruyorlar

bugün amca, dayı çocukları hatta kardeşler bile birbirlerine çekilirken 2 yabancı insan nasıl dost olur

ama işe kendimde bakıyorum gerçekten sevdiğim yegane erkek dostlarım var arada çekim olmaksızın

şimdi nasıl düşünmeliyim şaşırdım

• Metinde bazı hatalar var ama yine de mahallemizin playboyu olarak soruna cevap vermek isterim. Bir erkek birlikte olmak istemediği kızla beraber olmak ister. Ben de zamanın da oldum ama pişman değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Marley

O değilde ben hiç bi erkeğin bir kıza sadece arkadaş gözüyle baktığını sanmıyorum.

Eğer bir gün birini gerçekten seversen o zaman bunun tersinin nasıl da mümkün olduğunu görürsün.
  • bu freud çok sağlam bir düşünür ama kendi öğrencileri bile çoğu düşüncesini çürütmüştür. mesela kadınların penis takıntısı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.