Şimdi Ara

Hiç Baba Dayağı Yemedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet babamdan hayatım boyunca hiç dayak yemedim, hiç vurmadı hep sevgi göstermiştir bana (ciddiyim) Varsa sorularınız alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryomancer -- 7 Haziran 2014; 12:44:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 yaşındasın galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prisonerofazkaban

4 yaşındasın galiba

Hayır 19 yaşındayım, üniversitede ilk senem bitti

• Biz yumruk,tekme,ağaç sopası,tokat her şeyi yedik.

Adam gibi adam olduk sonunda.

İyi ki dövmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

Biz yumruk,tekme,ağaç sopası,tokat her şeyi yedik.

Adam gibi adam olduk sonunda.

İyi ki dövmüş.

Abimmde o dediğin yöntemlerin hepsini kullanmış Ondan sonra yanlış yaptığını düşünüp bende farklı davranmış diyor annem.

• Bende öyle.değerlerini bilmemiz lazım.ne annem ne babamdan tokat yemedim daha.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak benide Hiç dövmedi babam 17 yaşındayım ama .
    Annem beni acayip dövmüştür sopa hortum tekme .
  • Baba dayağı dedinde babamdan bir kere bir dayak yemisim hala unutmuyorum ulan ne dovmustu be

• tokat attığını bilirim...annem döverdi ama

hiçbirini sebepsiz yere yememişimdir..

ama en gıcık olduğumsa ağladığım zaman dayak yerdim..lan zaten ağlıyorum dayak yiyince güleceğimi mi sanıyo bu kadın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ljubav

Bende öyle.değerlerini bilmemiz lazım.ne annem ne babamdan tokat yemedim daha.

Değerlerini yaşın büyüdükçe anlıyorsun. Eskiden birçok kez sesim yükselmişti onlara karşı, şimdi aklıma geldikçe üzüntü duyuyorum onların sevgisine böyle karşılık verdiğim için

• quote:

Orijinalden alıntı: ShowDownN

quote:

Orijinalden alıntı: Ljubav

Bende öyle.değerlerini bilmemiz lazım.ne annem ne babamdan tokat yemedim daha.

Değerlerini yaşın büyüdükçe anlıyorsun. Eskiden birçok kez sesim yükselmişti onlara karşı, şimdi aklıma geldikçe üzüntü duyuyorum onların sevgisine böyle karşılık verdiğim için

Yaşın daha 19 ünidesin, sanki 30 yasında gibi konustun :D ben de 18im suan, cok ustume geldiğinde babama değil de anneme bağırdıgım oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de yemedim. Annemden tokat falan yedim ama babam hiç bir zaman tokat atmamıştır. Dedem yani babamın babası onu çok dövermiş. Çok geri kafalıymış falan bana öyle diyordu babam. Ben çocuğuma bunları yapmayacağım demiş gençken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Havacı

Ben de yemedim. Annemden tokat falan yedim ama babam hiç bir zaman tokat atmamıştır. Dedem yani babamın babası onu çok dövermiş. Çok geri kafalıymış falan bana öyle diyordu babam. Ben çocuğuma bunları yapmayacağım demiş gençken.

Benim babam da aynı şartlar altında büyümüş. Dedemle bir muhabbetleri bile olmazmış, baba evlat ilişkileri robot gibi yürümüş.

• Rahmetli dedem de babamı neredeyse hiç dövmemiş babam babasını 19 yaşındayken kaybetmiş ben de babamı aynı yaştayken kaybettim. Bana bir kere bile vurmadı sesini de yükseltmezdi canım babam. Çok özlüyorum. Yanınızdayken kıymetini bilin sonra çok ararsınız

• Kucukken annemden her gun dayak yerdim babam ise iki kere dovdu suana kadar ilki 7 yasinda falandi sofradan atip kasimi patlatmistiCirkinlesiyo benim peder doverken valla balgam falan atiyo

• 22 yaşındayım, ben de şu ana kadar hiç dayak yememişimdir babamdan. Çok kızdığı oldu elbette ama asla vurmadı. Küçükken annemden tokat falan yedik tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yemedim.Ama sorumluluklarımın bilincinde gayet efendi düzgün biri oldum yani dayak şart değil.
  • Hortumla dövüyordu vicdansız

• nadirde olsa tokat felan atardı ama max 10dk sonra gönlümüde alırdı
  • anne dayağı güldürür baba dayağı düşündürür
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.