Şimdi Ara

HİÇ ARKADAŞIM YOK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süre dışarı çıkmadım kimsede arayıp sormadı beni.Şimdi arkadaşlarıma yazıyorum buluşalım dıye olur bi ara diyip geçiştiriyorlar hiç arkadaşım yok ve içimde bir boşluk var.Yalnızlık yüzünden sürekli bi hüzün var içimde

Sosyalleş dışarı çık falan diyorsunuz.Dışarı çıkınca tek başına ne yapıcaksın ?

• ZENGİN OLMAYA ÇALIŞ. YA DA İZMİRE GELİP KEŞİŞ OL VE HAYATINI YAŞAAAAAAA.
  • Onlarla arkadaşlığı kes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya eğitimin dibine vurup ileride istemediğin kadar insanla muhabbetin olacak yada bu durumundan cıkıp yeni arkadaşlıklar edineceksin ama oda nereye kadar dost olacaklar.1. seçenek riski daha düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Hail The King

Onlarla arkadaşlığı kes

Kestim gibi bişey zaten.Hiç arkadaşım yok 1 tane bile
  • Boyle konulara hep yazarim çünkü benimde durumum boyle.Okulda kanka derler ama hic arayip sormazlar.Tabi direk onlardan beklemiyorum sevdiğim arkadaslarima hep yaziyorum mesaj atiyorum sadece ben konusursam cevap veriyorlar 2 gün mesaj atmadik kimsenin seyinde değiliz.
    Birde dostum olsa oda yeter ama yok

• quote:

Orijinalden alıntı: SıradanÇinkoKarbonPil

Boyle konulara hep yazarim çünkü benimde durumum boyle.Okulda kanka derler ama hic arayip sormazlar.Tabi direk onlardan beklemiyorum sevdiğim arkadaslarima hep yaziyorum mesaj atiyorum sadece ben konusursam cevap veriyorlar 2 gün mesaj atmadik kimsenin seyinde değiliz.

Aynen hiç arkadaşım yok.Okulda kanka diye geliyorlar dediğin gibi ama bi sosyal faaliyet yok hiç
  • yahu kardeşim kendi kendine de eğelenbilirsin, ben mesela çoğu zaman sinemaya tek giderim kafam daha rahat oluyor, ha eş dost önemli tabi ama onlarsız mutlu olamam diye kendini şartlama. hayatını yaşa.
  • Yaş kaç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TabiriCaiz

Uzun süre dışarı çıkmadım kimsede arayıp sormadı beni.Şimdi arkadaşlarıma yazıyorum buluşalım dıye olur bi ara diyip geçiştiriyorlar hiç arkadaşım yok ve içimde bir boşluk var.Yalnızlık yüzünden sürekli bi hüzün var içimde

Sosyalleş dışarı çık falan diyorsunuz.Dışarı çıkınca tek başına ne yapıcaksın ?

Benimde yok gayet HUZURLUYUM...Birde bu açıdan bak...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SıradanÇinkoKarbonPil

Boyle konulara hep yazarim çünkü benimde durumum boyle.Okulda kanka derler ama hic arayip sormazlar.Tabi direk onlardan beklemiyorum sevdiğim arkadaslarima hep yaziyorum mesaj atiyorum sadece ben konusursam cevap veriyorlar 2 gün mesaj atmadik kimsenin seyinde değiliz.

Aynen hiç arkadaşım yok.Okulda kanka diye geliyorlar dediğin gibi ama bi sosyal faaliyet yok hiç

bende aynı durumdayım sıradançınko seninle tıpatıp aynıyım okul değilde iş ortamında. herkes bana bi soğuk sanki yani anlam veremiyorum acaba benmi çok katı duruyorum çıkmaza girdim neyseki setbaşında rahatım herkes benim elimin altında oluyor

• Gel kanka olak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı durumdayız.mesajım bulunsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: sanSi.

Yaş kaç ?

Yaş 17
  • Arkadaş olabiliriz

• Eskişehirliyim :)
  • Tek takıl kafan rahat olur.
  • Bu duruma üzülmen mi gerekiyor ?
  • quote:

Eskişehirliyim :)

Bende eskişehirliyim dostum iletişime geçebiliriz
  • Bende eskisehirliyim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.