Şimdi Ara

HI-LEVEL TB 9.7 T9701 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
5
Favori
49.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stormax t9701 test yaptim genelde beş nokta dokunmatik çalişiyor sanirsam frit ninja versionuyla ilgili sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aldigim yer cihazlari sarj sorunundan dolayi geri vermis ben sorunumu bizzat yetkili servise giderek sarj cihazi deisimi yaparak halletim. Eger alicak arkadaslar varsa istanbulda olanlar icin cihazi gorup alabilecekleri adresi kismetse en gec yada 3 gune kadar veririm. Evet ben cihazi eminonu özlem elektronikten aldim hocapasa yildiz han tahtakalede ama tel acin sorun bakin iade etiik cihazlari diiceklerdir sir gibi sakladigimiz bir sey yok yani inanmayan tel acabilir ozlem elektronige buyrun buda teli: 0212 528 23 67. He bu arada 450 liraya aldimdi oradan stormax t9701 tableti

• Buyrun bendeki olan tabletin adi ve özelikleri tekrar yaziyorum tekrar diyorum ama daha önce de yazip yazmadiğimi da hatirlamiyorumya

STORMAX T9701 1GB 16GB 9.7'' Multitouch Android 4.0 Ice Cream Sandwich

. 9.7'' IPSMultitouch kapasitif Ekran

. 1024'' 768 Piksel 4.3 Görüntü

. Rockchip 3066 Cortex A9 Çift Çekirdek 1.6GHZ GPU 400 MHZ ''4

. DDR3 1GB Bellek

. Standart 16GB FLASH Hafıza

. WIFI : IEEE802. 11B/G/N Kablosuz Bağlantı

. Çoklu Dil Desteği

. Harici 3G Desteği

. Mini USB X 2 / HDMI X 1 / Stereo Audio Out X 1 / Mıcrophone X 1 / BLUETOOTH

. Kart Yuvası TF X 1 (Maximum 32 GB) Yükseltilebilir

. Ön Kamera 0.3 MP Arka Kamera 2.0 MP

. Desteklenen Ses Dosyası Formatları:

MP3 , WMA , MP2 , OGG , AAC , M4A , MA4 , FLAC , APE , 3GP , WAV ,

. Desteklenen Video Format dosyaları :

(1080P) AVI (H264 DIVX , DIVX , XVID , m , mvb , VMV , MOW , MP4 , (H264 , MPEG , XVID) DAT (VCD) , VOB (DVD) , MPEG , MPG , FLV , (H263 , H264) , ASF , TS , TP , 3GP

. Desteklenen Fotğraf Dosya Formatları :

JPG , JPEG , GIF , BMP , PNG

. Support 1080P Video Çıkışı

. Şarj Edilebilir Li-Polyer Pil : 7000mAh/ 5V 3 Ah

. Otomatik Dört Yöne Ekran Döndürme

. Desteklenen Uygulamalar :

Word , Excel , PPT , PDF, MSN , Skype

KUTU İÇERİĞİ
    1_OTG KABLO
    2_USB KABLO
    3_KULAKLIK
    4_ŞARJ ADAPTÖRÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 10 Ekim 2012; 23:25:54 >

• Yahu arkadaşlar ortada elbette sır felan yok :) inanmamazlıkta yapmadık.Biri sormadığı müddetçe kimse nerde daha uygun fiyat var bilemeyecek sanırım o yüzden sordum.Olayı aydınlattığınız için ve verdiğiniz bilgiler için teşekkürler:)İyi günlerde kullanın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serter33

Yahu arkadaşlar ortada elbette sır felan yok :) inanmamazlıkta yapmadık.Biri sormadığı müddetçe kimse nerde daha uygun fiyat var bilemeyecek sanırım o yüzden sordum.Olayı aydınlattığınız için ve verdiğiniz bilgiler için teşekkürler:)İyi günlerde kullanın..

arkadaşım sana özel mesaj attım son cihazimi nerden aldiğima dair
  • FRUİT NİNJA FREE UYGULAMASİNİ İNDİRDİM KURDUM DENEDİM ÇOKLU DOKUNMATİK ÇALİŞİYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 11 Ekim 2012; 1:06:13 >
  • arkadaşlar inceleme devamı
    http://www.youtube.com/watch?v=a7Slaq5coUo

ayrıca cihazın 2 usb sinden birtanesi bilgisayara takılınca aktif oluyor diğer ise biglisayar takılınca bilgisayarı görmüyor.
    ayrıca 500 gb hdd bağladım paşalar gibi çalıştırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalong

arkadaşlar inceleme devamı
    http://www.youtube.com/watch?v=a7Slaq5coUo

ayrıca cihazın 2 usb sinden birtanesi bilgisayara takılınca aktif oluyor diğer ise biglisayar takılınca bilgisayarı görmüyor.
    ayrıca 500 gb hdd bağladım paşalar gibi çalıştırdı.

Evet videoda gordum hi level ve stormax birebir ayni cihazlar o yuzdende secim yapcak arkadslar aksesuar avantaji ve hatta fiyatta biraz daha uygun olan hi leveli tercih etmelidir bence

• arkadaşlar gps varmı yok mu ben anlayamadım hi levelde bir bilgisi olan varmı acaba.
  • GPS seçeneğini bende gördüm. fakat win 7 de konum algılayıcı var buna benzer birşey olduğunu düşünüyorum yani nete bağlıyken herhangi bir bağlantıyla google earth ü gps gibi kullanabiliyorsunuz. hiçbir bağlantı yokken uyduları görüp yol tarifi vs . yapabileceğini sanmıyorum. Stormax farklı bir donanım taşıyorsa bilemem eğer iki tablette bire bir aynıysa ben beceremedim Hi-Level i navigasyon olarak kullanmayı. Yapabilen varsa aydınlatsın bizi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: arenasss

GPS seçeneğini bende gördüm. fakat win 7 de konum algılayıcı var buna benzer birşey olduğunu düşünüyorum yani nete bağlıyken herhangi bir bağlantıyla google earth ü gps gibi kullanabiliyorsunuz. hiçbir bağlantı yokken uyduları görüp yol tarifi vs . yapabileceğini sanmıyorum. Stormax farklı bir donanım taşıyorsa bilemem eğer iki tablette bire bir aynıysa ben beceremedim Hi-Level i navigasyon olarak kullanmayı. Yapabilen varsa aydınlatsın bizi :)

kesin eminim artik ikiside ayni cihaz donanim ve kutularina varana kadar birebir ayni cihaz sadece isimleri degişik
  • quote:

GPS seçeneğini bende gördüm. fakat win 7 de konum algılayıcı var buna benzer birşey olduğunu düşünüyorum yani nete bağlıyken herhangi bir bağlantıyla google earth ü gps gibi kullanabiliyorsunuz. hiçbir bağlantı yokken uyduları görüp yol tarifi vs . yapabileceğini sanmıyorum. Stormax farklı bir donanım taşıyorsa bilemem eğer iki tablette bire bir aynıysa ben beceremedim Hi-Level i navigasyon olarak kullanmayı. Yapabilen varsa aydınlatsın bizi :)

Gps olayi ikisindede ayni dun bi ara baktim vaktim olunca ne sekil calistigini test etmeye calişip yazarım
  • Beyler bende bu cihazdan almayı düşünüyorum özellikle pdf okumak ve internetten okuma yapmak için kullanmayı düşünüyorum. Geceleri üniversiteye gidiyorum yolda otobüste işime yarar, bu cihazın şarjı dayanıyor mu bütün gün? 7000mah sanırım idare eder mi bilemedim ipadin 12000 mah olduğunu biliyorum onun baya gidiyor sanırsam. Yada 12000 mah pil ile değiştirebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgnr

Beyler bende bu cihazdan almayı düşünüyorum özellikle pdf okumak ve internetten okuma yapmak için kullanmayı düşünüyorum. Geceleri üniversiteye gidiyorum yolda otobüste işime yarar, bu cihazın şarjı dayanıyor mu bütün gün? 7000mah sanırım idare eder mi bilemedim ipadin 12000 mah olduğunu biliyorum onun baya gidiyor sanırsam. Yada 12000 mah pil ile değiştirebiliyor muyuz?

Bence al gitsin bu dediklerini yapmaya rahat rahat yeter
  • Cihazi bugun aldim ama sarj ederken problem yasiyorum ekran sapitiyor kendi kendine biyerlere tikliyor. Adaptorumu degistirmem gerekiyor ? Triuma gidip mi temin edebilirim? Birde cok yavas sarj oluyor sizdede durum ayni mi?

• quote:

Aldım. şehir dışındayım bakamadım siteye. 1-2 güne detayları yazarım.Kıyas yapmak gerekirse, genel olarak ekranın 4:3 olması ve bluetooth olmaması dışında CUBE u30gt ile tamamen aynı. bluetooth olayını tırnak kadar bişey alıp çözdüm. Enteresan olan tablet hakkında neden birşey yazılmıyor yurt dışı sitelerden mal alıp satanların işine mi gelmedi nedir bu tablet. Site adı vermek yasaktır heralde vermeyeyim ama 12 taksitli fiyatı kılıf dahil 2yıl garantili. 460 tl ye buldum ben var internette. 2 gündede elime ulaştı :)

Hocam aldıgınz fiyat ucuz degilki. 460 500tl zaten ipad samsng gibi 1000tl + birşey alınmayacaksa verilecek en ust rakamlar 500 600. yani yorumunzdan sanki 150tl alınmıs hissi cıkıyor :)

Mesela aINOL NOVO FLAME den ne +sı var?

sorumsundan yazdıgım ürünü 100lerce kişi denemiş birton bilgi var bunu almayip aynı paraya sizin aldgınız ürünü tercih nedeninz nedir ?

• quote:

Cihazi bugun aldim ama sarj ederken problem yasiyorum ekran sapitiyor kendi kendine biyerlere tikliyor. Adaptorumu degistirmem gerekiyor ? Triuma gidip mi temin edebilirim? Birde cok yavas sarj oluyor sizdede durum ayni mi?

Adaptor deişimi yapiliyor ucretsiz triuma tel acin yónlendirsinler sorun halloluyor ilk basta yeni adaptorde de yapiyor gibi ama sonra sorun gidiyor cok az nadir arada sapitiyor gibi yapiyor ama merak etmeyin can sıkıcı bir şekilde olmuyor. Sanirsam cihaz
    5 yada 6 kez tam sarj edilince yeni adaptorlada hic bir sıkıntı kalmiyor şu an bu yaziyi şarj halindeyken yazdim sıkıntısız ve seri bir şekilde.....
  • arkadaşlar çözünürlük 1024*720 merak eden bir arkadaş vardı onun dikkatine. bu arada neden 1024*768 yapmamışlar anlayamadım çünkü 1024*720 çözünürlükte 1024*768 çözünürlük yazılımlar çalışmıyor.
    bunun yanında cihazın çok ciddi bir oyun performansı var söyleyeyim. en ağır en kaliteli oyunların nerede ise tamamını yükledim banamısın demedi şak diye açtı. bu oyunlar death dome, hugo retro, istunt 2, rayman jungle, ski safari, shadowngun, train crisis hd vs özellikle shadowngun bu oyunlar arasındaki en ağır olanı bilgidiğin bilgisayar oyunu. neyse bu arada microsoftun klavye mousesi var aparatı ile cihaza taktım harika oldu sorunsuz çalıştılar hatta tarayıcısı normal bir tarayıcı oldu resmen tek sorun klavyedeki Türkçe kareterler çalışmadı. snoppy nin game pad aracını taktım ama onda biraz sorun yaşadım zaten normalde de bilgisayarda uyumsuzluk yaşamıştım. artık bunu sineye çektim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

quote:

Cihazi bugun aldim ama sarj ederken problem yasiyorum ekran sapitiyor kendi kendine biyerlere tikliyor. Adaptorumu degistirmem gerekiyor ? Triuma gidip mi temin edebilirim? Birde cok yavas sarj oluyor sizdede durum ayni mi?

Adaptor deişimi yapiliyor ucretsiz triuma tel acin yónlendirsinler sorun halloluyor ilk basta yeni adaptorde de yapiyor gibi ama sonra sorun gidiyor cok az nadir arada sapitiyor gibi yapiyor ama merak etmeyin can sıkıcı bir şekilde olmuyor. Sanirsam cihaz
    5 yada 6 kez tam sarj edilince yeni adaptorlada hic bir sıkıntı kalmiyor şu an bu yaziyi şarj halindeyken yazdim sıkıntısız ve seri bir şekilde.....

Telefon actim adaptorde yada cihazin girisinde sorun olabiliyormus. Gonderin bakalim dediler ama ben exaya geri verip degisim istiyicem. Bu arada exadan 7 taksit 440 liraya aldim cihazi.

• Bu tableti root yapmak istiyorum ama bi türlü beceremedim varmı bilgisi olan acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.