Şimdi Ara

HI-LEVEL TB 9.7 T9701 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
5
Favori
49.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.teknolojix.com/?urun-43037-HI-LEVEL-T9701-9-7-IPSTABLET-16G-AND4-KILIF-KALEM.html

Sitede olduğuna göre mağzasındada vardır diye düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arenasss -- 9 Ekim 2012; 3:48:12 >
  • Merhaba arkadaşlar tableti satan firma ile görüştüm şarj sırasında ekran dalgalanması gibi bir problem var mı diye adamlar dürüstçe bir kaç adet böyle sorunlu ürün çıktı ama önlemini aldık. şarj cihazından kaynaklamış hemen değiştirdik dediler. hatta yetkili teknik servisin web sitesini öğrenmek isterseniz adamların web sitesinde yazatan telefonlarından irtibat kurup gerekli ön bilgi edinebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalong

Merhaba arkadaşlar tableti satan firma ile görüştüm şarj sırasında ekran dalgalanması gibi bir problem var mı diye adamlar dürüstçe bir kaç adet böyle sorunlu ürün çıktı ama önlemini aldık. şarj cihazından kaynaklamış hemen değiştirdik dediler. hatta yetkili teknik servisin web sitesini öğrenmek isterseniz adamların web sitesinde yazatan telefonlarından irtibat kurup gerekli ön bilgi edinebilirsiniz.

:)) ilginçtirki o bir kaç cihazın 3 tanesi bana denk geldi ne hikmetse
  • valla kardeşim bende bilimiyorum artık alıp deneyecez. eğer şarj cihazında bir sorun çıkarsa değişime yollarım şarj cihazını. bunun yanında yarın geliyor ürün en geç perşembeye tüm incelemelerimi yayınlarım.
  • quote:

valla kardeşim bende bilimiyorum artık alıp deneyecez. eğer şarj cihazında bir sorun çıkarsa değişime yollarım şarj cihazını. bunun yanında yarın geliyor ürün en geç perşembeye tüm incelemelerimi yayınlarım.

evet bu gün 1 adet stormax 9.7 inc cift çekidekli ve bluetootlu gps li bu segmentteki en donanimlısi bence aldım ve servisi olan çizgi arizay direk gittim denedik şarj cihazi değişimini deneyerek baktık ve gördükki sorun çözüldü.
    Kısaca bana göre cihaz gayet nefis....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stormaxta tümleşik yani dahili donanım olarak GPS modül var mı? Ben baktım o tabletede fakat göremedim. Eğer varsa Hi-Level yerine stormax önerelim alacaklara. Lavaboo nerden verdin siparişi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arenasss

Stormaxta tümleşik yani dahili donanım olarak GPS modül var mı? Ben baktım o tabletede fakat göremedim. Eğer varsa Hi-Level yerine stormax önerelim alacaklara. Lavaboo nerden verdin siparişi?

evet var ve bence stormax şu an kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: arenasss

Stormaxta tümleşik yani dahili donanım olarak GPS modül var mı? Ben baktım o tabletede fakat göremedim. Eğer varsa Hi-Level yerine stormax önerelim alacaklara. Lavaboo nerden verdin siparişi?

şimdide denedim açık alanda biliyorsunuz gps için açık alan gereklidr denedim ve gayet iyi çalişiyor

• Arkadaşlar ürün geldi il izlenimlerimi basit olarak youtubeye aktardım buyrun linki
    http://www.youtube.com/watch?v=RzCfR8G3Jnk&feature=youtu.be

söylendiği gibi şarj cihazında sorun çıktı aradım servisi yenisini yollayacaklar.
    şarjı hemen bittiği için ayrıntılı açıklamalarını sonra yazarım.
    bu arada bir tane deneme amaçlı vodofone vodem taktım hemen çalıştı.
    flash disk taktım oda sıkıntısız
    bunun yanında bt var cihazda şarjı bittiği için gps varmı yok mu deneyemedim.
  • bilalong hocam inceleme çook fayladı olmuş.Bende bi kaçgündür bu başlığı takip ediyorum.stormax ile bu ürün arasında gidip geliyorum.lavaboo adlı arkadaşta ballandıra ballandıra anlatıyor :) ondanda böyle bir çalışma bekleriz.
    Birde hi level tabletin çözünürlüğü şimdi tam olarak nedir onu anlayamadım.tabletin özelliklerinden (işlemcisi, ekranı ,android sürümü vs özellikleri yazan yeri kastediyorum) baksak daha iyi olur sanırım.Ben yuandao n101-2 çin malı tablet alcaktım 400tlye ama aynı özellikli türkiye garantili cihaza 60-70 tl daha fazla vermek daha mantıklı gibi.Alan kullanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun.
  • quote:

Arkadaşlar ürün geldi il izlenimlerimi basit olarak youtubeye aktardım buyrun linki

söylendiği gibi şarj cihazında sorun çıktı aradım servisi yenisini yollayacaklar.
    şarjı hemen bittiği için ayrıntılı açıklamalarını sonra yazarım.
    bu arada bir tane deneme amaçlı vodofone vodem taktım hemen çalıştı.
    flash disk taktım oda sıkıntısız
    bunun yanında bt var cihazda şarjı bittiği için gps varmı yok mu deneyemedim.

Evet ilk kullanimda pil cabuk bitiyordu ama simdi baya bi sure uzadi
    Ve 3.full sarjimi yapicam bu aksam 5 saati buldu bu gun

• quote:

Orijinalden alıntı: serter33

bilalong hocam inceleme çook fayladı olmuş.Bende bi kaçgündür bu başlığı takip ediyorum.stormax ile bu ürün arasında gidip geliyorum.lavaboo adlı arkadaşta ballandıra ballandıra anlatıyor :) ondanda böyle bir çalışma bekleriz.
    Birde hi level tabletin çözünürlüğü şimdi tam olarak nedir onu anlayamadım.tabletin özelliklerinden (işlemcisi, ekranı ,android sürümü vs özellikleri yazan yeri kastediyorum) baksak daha iyi olur sanırım.Ben yuandao n101-2 çin malı tablet alcaktım 400tlye ama aynı özellikli türkiye garantili cihaza 60-70 tl daha fazla vermek daha mantıklı gibi.Alan kullanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun.

Videoyu izledigimde fiziki olarak ikiside birebir ayni cihazlar usb ve diger giris cikisler dahil olmak uzere .Eger hi levelde bluetooth ve gps de varsa zaten ikiside ayni cihaz olmus oluyor iki markaninda ithalatcisi trium elektroniktir.sace merak ettigim hi levelde bluetooth ve gps olup olmadigidir

• quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

quote:

bilalong hocam inceleme çook fayladı olmuş.Bende bi kaçgündür bu başlığı takip ediyorum.stormax ile bu ürün arasında gidip geliyorum.lavaboo adlı arkadaşta ballandıra ballandıra anlatıyor :) ondanda böyle bir çalışma bekleriz.

Videoyu izledigimde fiziki olarak ikiside birebir ayni cihazlar usb ve diger giris cikisler dahil olmak uzere .Eger hi levelde bluetooth ve gps de varsa zaten ikiside ayni cihaz olmus oluyor iki markaninda ithalatcisi trium elektroniktir.sace merak ettigim hi levelde bluetooth ve gps olup olmadigidir

Eger varsa aksesuar avantajiiyle o zaman hi level tercih edilmelidir, cunku hi le levelde kutuda aksesuar avntaji ve fiyattada stormaxdan biraz daha uygundur fiyat olarak

• Niye stormaxda olmayıpta hi level kutusunda olan bir aksesuar var mı?Birde daha önceki arkadaşlar da sormuş sana Lavaboo nerden ne kadara aldın.Sahibindende 450 tl ye var.daha uygun veya avantajlı bir yer varsa söylersen iyi olur.Birde sanırım bu cihazı inceleyen ve başlık açan olmamış.o yüzden sana soruyorum tüm sorularımı:) Tabletin olumlu-olumsuz taraflarını,çalışma performansını,ekran hassasiyetini ve oyun performansını değerlendirir misin sana zahmet..
  • arkadaşlar fiyata konusunda benim aldığım yerde hi level 430 stormax ise 440 lira idi.
    ilk şarjı için iş yerinde bıraktım cihazı yarın daha da ayrıntılı inceler yorumlarını yazarım. iyi akşamlar.
  • bilalong yeni vidyolarını ve değerlendirmelerini bekliyoruz.birde nereden aldığımızı neden söylemiyoruz.yoksa söylendi de benmi görmedim.Ayrıca şu çözünürlük olayına da bi açıklık getirirsen güzel olacak.Video da fruit ninja oynarken çoklu dokunmatiğin aktif olmadığını söylüyordun ama belkide o oyun (uygulama) desteklemiyordur.o kısmı da tekrar denersen güzel olur. İyi akşamlar..
  • quote:

Niye stormaxda olmayıpta hi level kutusunda olan bir aksesuar var mı?Birde daha önceki arkadaşlar da sormuş sana Lavaboo nerden ne kadara aldın.Sahibindende 450 tl ye var.daha uygun veya avantajlı bir yer varsa söylersen iyi olur.Birde sanırım bu cihazı inceleyen ve başlık açan olmamış.o yüzden sana soruyorum tüm sorularımı:) Tabletin olumlu-olumsuz taraflarını,çalışma performansını,ekran hassasiyetini ve oyun performansını değerlendirir misin sana zahmet..

Hi levelde extra kilif ve kalem gerci kalemi kulanmaya ne kadar ihtiyac varsa?!!!!!..... stormaxta otg,usb baglanti kablosu,kulaklik ve sarj adaptoru bunlar zaten hi levlelde de cikiyor ustune ustluk ayakli kilfve kalemde var basta dedigim gibi.Bilalong arkadasimizin inceleme yaptigi videoda da zaten goteriyor aksesuarlari.stormaxtan gayet tatmin edici performans aliyorum bilalong arkadasimizin video incelemesindeki cihazla birebir aynidir sadece isimleri farklidir.gercibenim aldigim stormaxta da hic bir sitede buetooth vardir ibaresi belirtilmedigi gibi birde bluetooth secenegi yok diye gecilmistir ve hatta urunun kendi katalogunda bluetooth ve gps vardir diye belirtilmemesine ragmen bu ozelliklerin urunu inceleyip kullaninca faal ve aktif bir sekilde kullanilablir bir sekilde var oldugunu gördüm.kisacasi ben cihazdan gayet memnunum.Bu yazdigim seyler belki hi level tablet icinde gecerli olablir bilalong arkadasimizin vardir yada yoktur gibi aciklama yada 2. bir video incelemesini bekleyecem ben ve benim gibiler meraklarini giderebilsin diye.cihazi nerden aldim diye soran arkadaslara biraz karisik diyeblirim benim olayim destan yazdim nerdeyse yoruldum valla enerjimi toplayip yazacam nerelerden aldim bu cihazi.; Bilalong arkadasimizin hi level incelemesi:

• He bu arada dokunmatik ve ekran cozunurluguyle ilgili bir sikinti yasamadim stormaxta

• http://www.trimshop.com.tr/HI-LEVEL-TB-97-T9701-16GB-HDMI-WIFIKILIF-HEDIYE,PR-363791.html
    aldığım yer sır felan değil kardeşim. sizde alabilirsiniz. ama daha şarj cihazı sorununa bir çözüm bulamadım. kargoya vermişler herhalde bugün yarın yeni şarj cihazı gelir onunlada bir deneyecem.
  • Evvet denedim fruit ninjada coklu dokunmatik faal diil belki oyun versionuyla alakali olabilir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.