Şimdi Ara

Hi Level HL55UIL402 55'' Ultra Hd Android Smart Led Tv 3.599,00 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
3.378
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hi Level HL55UIL402 55'' Ultra Hd Android Smart Led Tv
    https://www.a101.com.tr/elektronik/hi-level-hl55uil402-55-ultra-hd-android-smart-led-tv

Fiyatı iyi ihtiyacı olan alabilir Sunny bakıyor garantisine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hi level a101 in markası gibi oldu, hi level şöyledir, böyledir demek doğru olmaz. Çunku bu tarz marketlerin kendi markalarında olduğu gibi MARKADAN ziyade KİM TARAFINDAN ÜRETİLDİĞİ ÖNEMLİDİR. Mesela en basit örnek, migros markalı tereyağının hem Aynes, hem de Ak Gıda tarafından üretilen ama görüntüsü birebir aynı olan versiyonları var, fiyat da aynı. Bir ara Eker üretimi olan da vardı, inanılmaz güzeldi. Artık yok sanırım.

Hi level için de durum böyle. 1 yıl önce Vestel üretimi hi levellar vardı, sanırım artık sadece Atmaca ve Sunny üretimi var. Vestel olanlar kasa kalitesi, ayak olarak bence kötüydü ama özellik anlamında tam f/p ürünlerdi. Vestel yazılımı ne ise o birebir aynı, sadece açılışta VESTEL yerine Hi level yazıyor, tek fark bu. Tabi fiyata göre özellik kırpmaları oluyordu, ama birçoğunu siz kendiniz sonradan aktif edebiliyordunuz. Anakart da mb230 veya mb130 gibi Vestelin kendi anakartlarıydı. Paneller de Samsung, Aoc, Panda, Lg karma oluyordu. Yani Panda panel harici bir panele denk gelirseniz muazzam bir tv almis oluyordunuz parasina göre. Bu şekilde aldırdığım 3 kişi de memnun. Tabi verilen parayı unutmamak kaydıyla.

Su an Sunny ve özellikle de Atmaca uretimi olanlar daha sorunlu sanirim. Kasa daha şık ama yazilim ve donanım daha düşük kalitede. Sirf tv izleyecekseniz ok, ama smart kullanacaksaniz sorunlu.

Toshibalar hala vestel uretimi. Hem de ozellik olarak costurulmus haliyle. Ama fiyatlari daha yuksek, o paraya cikinca 55-58 inc toshiba yerine 50 inc smasung lg philips bulabilirsiniz takip ederseniz.

Zaten parasi olan adam gider 10k ya daha iyi bir tv alir. Ben Nordmende, Sunny, axen, awox gibi Sunny ve Mehmet Atmaca Elk. uretimi olanlar yerine Finlux, seg gibi ayni fiyat bandindaki ve ayni ozelliklerdeki Vestel uretimi olan tvleri tavsiye ederim kullanislilik ve garanti acisindan.
  • Kısıtlı bütçesi olanlar için güzel seçenek hi level ,axen.tv de görüntü kalitesine önem verenlere samsung ,lg öneririm ya da onların panellerini kullanan tv leri

• mehmet atmacamı oluyor bu yoksa düz atmacamı  

• **Ürün kurulumu müşteriye ait olup, ekstra ücret ile yapılmaktadır. Kurulum müşteri tarafından yapılırsa, ürün garanti kapsamından çıkmaktadır.

ne yazayım bilemedim...

• Ben iki hafta önce 58 inç Toshiba Android TV aldım A101 'den. Çok memnunum. Eğer hala satılıyorsa tavsiye ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hi Level'in ses kalitesi çöptü hala öyle midir bilmem. Siz bir de soundbar ekleyin bu fiyata en iyisi.

• Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Aynısının axen olanı aldım sadece marka değişik gerisi aynı.
    Görüntü afedersiniz mok gibi android dediği şey androidle uzaktan alakası yok, sürekli donma takılma yapıyor, netflix uygulaması yükledim tablet uygulaması gibi bişey çıktı yön tuşları ile kullanılmıyor sanal bi mouse var, 70 mb hız var ama 4k izleyemedim.
    Uzun lafın kısası ben iade ettim o da zorla thh ile falan direkt iade de almıyorlar bi sorun 2 3 defa olsa bile. Gidin vestel alın en azından kaliteli görüntü izlersiniz çamur değil. Ahada bu kadar :)
    Ek. Bu arada üstteki arkadaşın dediği gibi ses leş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarrrrr -- 28 Ekim 2021; 8:28:41 >
  • serdarrrrr kullanıcısına yanıt

3500tl değerindeki bir tv den beklenti büyük tutmuşsunuz,6-7k civarındaki tvlerde bile smart bazen takılıyor donuyor.

mi box alıp gecilebilecek bir sorun bu tv panel kalitesini beğeniliyorsa kullanılmadı kanımca.

• anzubesti kullanıcısına yanıt
    LG TV lerde kronik sorun LED bar hatası veriyor. Degişim şart.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mehmet Atmaca onvo markasını çıkardı. Sunny düz Atmaca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hi level a101 in markası gibi oldu, hi level şöyledir, böyledir demek doğru olmaz. Çunku bu tarz marketlerin kendi markalarında olduğu gibi MARKADAN ziyade KİM TARAFINDAN ÜRETİLDİĞİ ÖNEMLİDİR. Mesela en basit örnek, migros markalı tereyağının hem Aynes, hem de Ak Gıda tarafından üretilen ama görüntüsü birebir aynı olan versiyonları var, fiyat da aynı. Bir ara Eker üretimi olan da vardı, inanılmaz güzeldi. Artık yok sanırım.

Hi level için de durum böyle. 1 yıl önce Vestel üretimi hi levellar vardı, sanırım artık sadece Atmaca ve Sunny üretimi var. Vestel olanlar kasa kalitesi, ayak olarak bence kötüydü ama özellik anlamında tam f/p ürünlerdi. Vestel yazılımı ne ise o birebir aynı, sadece açılışta VESTEL yerine Hi level yazıyor, tek fark bu. Tabi fiyata göre özellik kırpmaları oluyordu, ama birçoğunu siz kendiniz sonradan aktif edebiliyordunuz. Anakart da mb230 veya mb130 gibi Vestelin kendi anakartlarıydı. Paneller de Samsung, Aoc, Panda, Lg karma oluyordu. Yani Panda panel harici bir panele denk gelirseniz muazzam bir tv almis oluyordunuz parasina göre. Bu şekilde aldırdığım 3 kişi de memnun. Tabi verilen parayı unutmamak kaydıyla.

Su an Sunny ve özellikle de Atmaca uretimi olanlar daha sorunlu sanirim. Kasa daha şık ama yazilim ve donanım daha düşük kalitede. Sirf tv izleyecekseniz ok, ama smart kullanacaksaniz sorunlu.

Toshibalar hala vestel uretimi. Hem de ozellik olarak costurulmus haliyle. Ama fiyatlari daha yuksek, o paraya cikinca 55-58 inc toshiba yerine 50 inc smasung lg philips bulabilirsiniz takip ederseniz.

Zaten parasi olan adam gider 10k ya daha iyi bir tv alir. Ben Nordmende, Sunny, axen, awox gibi Sunny ve Mehmet Atmaca Elk. uretimi olanlar yerine Finlux, seg gibi ayni fiyat bandindaki ve ayni ozelliklerdeki Vestel uretimi olan tvleri tavsiye ederim kullanislilik ve garanti acisindan.

• garantisi bittimi tv nin ömrüde bitiyor led ler patliyor cöp

• xxxcem kullanıcısına yanıt

Beklenti ile ne alakası var kardeş ben tecrübemi paylaştım. Ürün inceleme yorumlama gibi düşün. Tvden şunu bekledim şunu umuyordum falan mı yazdım. Almayı düşünenler için düşümcelerimi anlattım.

• hi-levelde

androidli, vestel panel üretimi olmayanlar alınmaz.

kafasına göre açılır kapanır, zırt pırt donar.

android tv markasız alınmaz, elinizdeki samsung telefon bile androide güncelleme almıyorken bu tvler asla almaz kanser eder.

• Paneli görüntüsü nasıl ? Mi box ve harici hoparlör ile kullanmayı düşünüyorum.Uygun geldi fiyatı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • xxxcem kullanıcısına yanıt

sırf bu yüzden vsoutletten aldım tvyi o kadar para ver birde kuruluma para ver

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.