Şimdi Ara

hi level 49 a101 1499 stoklarda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.995
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 49 inc arayanlar icin fiyatın normal olduğunu dusunmekteyim

• hangi stok.?
  • 4k almaya bakın bu saatten sonra
    8k tv test yayınları yapılmaya başlandı bile
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    TRT 4K dışında 4k yayın yapan kanal yok daha hocam. Yerel kanalların bırakın 4K yı HD yayınları bile çamur gibi. Ama tabi görüşünüze katılıyorum artık en azından 4K alınmalı TV.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20-30 metrekarelik odaya koyduğunuz bu ufak ekranlarda 4k yayını gözün algılayabileceğini sananlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • strong mind strong body S kullanıcısına yanıt
    49 inç 4K kullanıyorum oturma odamda, TRT 4K veya 4K film açtığımda fark çok bariz. Belki siz algılayamıyorsunuzdur gözlerinize bir baktırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memothegreat

TRT 4K dışında 4k yayın yapan kanal yok daha hocam. Yerel kanalların bırakın 4K yı HD yayınları bile çamur gibi. Ama tabi görüşünüze katılıyorum artık en azından 4K alınmalı TV.

yerel tv izleyen mi kaldı hocam ? netflix , hulu , playstation 4 pro , zorrentten indirdiklerimiz (turknet sınırsız internet)

biz 4kya geçeli çok oldu

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Ps4 Pro ve 4K tv sahibi olarak bu görüşünüze katılıyorum. 8K yayın dediğiniz için dedim. Bu yakınlarda ne türkiyenin internet altyapısı ne de karasal/uydu yayını üzerinden 8K beklemeyin anlamında dedim. 4K yayının yayılması bile şuanki şartlarda çok zor.

• Yeni ev için almayı düşünüyorum. 4k almaya gerek var mı yoksa böyle ucuz yollu bir şey işimi görür mü?

2500tl den ucuza 4k televizyon yok ne yazık ki

• quote:

Orijinalden alıntı: desu noto

49 inç 4K kullanıyorum oturma odamda, TRT 4K veya 4K film açtığımda fark çok bariz. Belki siz algılayamıyorsunuzdur gözlerinize bir baktırın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bardeos

Yeni ev için almayı düşünüyorum. 4k almaya gerek var mı yoksa böyle ucuz yollu bir şey işimi görür mü?

var , 1500-2500 arası jvc-navitech-axen markaları konuları açıldı , dolar düşüşte, tekrar olur inş
    yukarda saydığım nedenlerden dolayı 4k almak mantıklı > netflix, ps4 pro , zorrentten indirilenler

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: Bardeos

Yeni ev için almayı düşünüyorum. 4k almaya gerek var mı yoksa böyle ucuz yollu bir şey işimi görür mü?

var , 1500-2500 arası jvc-navitech-axen markaları konuları açıldı , dolar düşüşte, tekrar olur inş
    yukarda saydığım nedenlerden dolayı 4k almak mantıklı > netflix, ps4 pro , zorrentten indirilenler

Alıntıları Göster
    1500 TL 4K TV GÖSTERİR MİSİN?

• quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

1500 TL 4K TV GÖSTERİR MİSİN?

https://www.amazon.com.tr/Navitech-LDS-4966-Ekran-Ultra-Siyah/dp/B07CD934FL/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1541679234&sr=8-1&keywords=navitech+4k

şu model , birkaç hafta önce 1800 lira civarından gitmişti , dolar düştüğü için tekrar o fiyatlara düşmesini umuyoruz

ama hemen şu anda, şu saniyede nerde var dersen , o yok , adı üstünde sıcak fırsatlar, her an kampanya bekleyeceksin

• eğer çözünürlük fetişisti değilsen gayet güzel iş görür..

Bu fiyata da alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babamlara aldım gayet işlerini görecektir...Henüz kargolanmadı
  • Ankara'da almak isteyenler için hediye çekim var, indirimli veririm 1500 tl lik televizyon size 1350 tl ye mal olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.