Şimdi Ara

HGS bakiye geçmişi ? Geçiş ihlali sorunu(Yardım) 2.500 TL Girdi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar HGS bakiye geçmişini nasıl öğrenebilirim yani hangi tarihte ne kadar yatırıldığını.Hgs müşteri hizmetleri hesabım var ama bakiye geçmişim görünmüyor aracıma yüklediğim paralar bakiye hareketlerinde tarihi ne kadar geri alırsam alim görünmüyor.

Ekte ki resimde babamın tırının geçiş ihlalleri var lakin örnek veriyom ayın 21 inde babam 400 tl lik bakiye yüklemiş hgs hesabına faturası vs var ama bu gerizekalılar geçiş ihlali yazmış babam pek hgs si boş yola çıkmaz. Ne yapmam lazım tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Benim aklıma hgs deki bakiye yükleme geçmişini çıkarıp hgs sinde para varken sistem okumadan geçtiğini kanıtlamak var.

HGS bakiye geçmişi ? Geçiş ihlali sorunu(Yardım) 2.500 TL Girdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NakeBenihime -- 22 Kasım 2017; 16:54:27 >

• hocam 400 lira kamyonlar için çok yetersiz ,helede yavuzdan osmangaziden geçiyorsa enaz 4 bin bakiye bulunmalı.büyük ihtimal ihlal yapmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala hgs ye para ödemeyemi çalışıyorsunuz. kaçak geçin arkadaş. plakaya düzenek kurun. arabanın yaktığı yakıt km başına yola verilen paradan daha az olmaya başladı.
  • hocalarım çözümü ödememekte bulduk buna kafa yormaya gerek yok diye düşündük teşekkür ederim ilginiz için
  • devlet alacağını sıkıştırmaz ama unutmayın öbür dünyayada bırakmaz...mutlaka bir konuda kıstırır ve alır alacağını...bu bütün ülkelerde geçerli...
  • aviregal kullanıcısına yanıt
    Devlet bizden bu şekilde 1 alıyorken bizde ondan 2-3 almasını bildiğimiz için hocam pekte sorun değil
  • Adliyeye ceza dilekçesinde bulunacaksanız.Bir yanlışlık var ve hatayı kabul ederlerse düzeltilir.İtirazın kabul edilmemesi durumunda o cezayı ödemenizi tavsiye ederim aksi halde hem faiz binmeye devam eder hem de ileride takibe düşersiniz.Karar sizin
  • hazineye 2500 lira bağış yapmışsın .hayrın kabul ola

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.