Şimdi Ara

Heyecanlı bekleyiş sonrası Yeni Mazda 3 Benimle :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
2
Favori
5.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok beğendiğim bir araç güle güle kullanın

araçta en çok beğendiğiniz bu arabaya özgü şeyler nedir?

keşke şöyle olsaydı diyebileceğiniz yönleri var mıdır?
  • Yenge yarın bayiinin 27 Haziranda geleceğini söylediği Mazda 3 Sedan Kırmızı Motion için galeriye gidecek.
    Artık bunu alır da herkes mutlu mesut olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun gerçekten çok güzel mazda 3 varken audi a3 sedana +40 bin tl para verip alana şaşarım ...

boş boş yorum atanlar vardı arabayı görünce dibi düşmüştür çoğunun
  • Hayırlı olsun,güzel günlerde kullanın.Rodajı ihmal etmeyin,araç biraz yüksek eibach 3cm yay taktınız mı tam olur.Bu kasada çamurluklar dışarıya çıkık olduğundan alçaldığında Bmw kıvamında aracınız olur.
  • Araç tasarım harikası , güle güle kullanın .

Hocam bahsettiğin koruma vs hepsini kaça yaptın ?

Bunlar işe yarıyor mu , gerekli mi ?
  • @tuvnera
  • Hayırlı olsun hocam.Muhteşem bir seçim.Bende Mazdacı olacakmışım gibi görünüyor Eylül gibi.Babam kendine düşünüyor kırmızı olanından.Çok beğendi aracı benim ısrarlı yönlendirmem sonucu.Umarım alır ( sonata kullanıyor ) ve bende kullanırım arada bu güzelim aracı.
    Babam Power sense paketi ile 76 bin civarına almayı düşünüyor siz kaça aldınız acaba?
  • 1.5 skyactive şehir içi 6.8 it mi gerçekten benzinli bir araçla? Gerçekten şu atmosferiklere bayılıyorum ya Kazasız belasız hayırlı olsun inşallah. Allah isteyenlerede nasip etsin.

• Araç harika görünüyor hocam nazar değmesin güle güle kullanın.
  • Forlanpunisher kullanıcısına yanıt
    Sizden bahsettim yengeye ve şehiriçi tüketiminizden. İkna oldu da en azından yarın galeriye uğrayacağını söyledi.
    Golf 1.2 TSI DSG den vazgeçirtip (Parayı yatırmış sadece imza atacak) Mazda 3 aldırabilirsem çok hayır duası alacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

Araç tasarım harikası , güle güle kullanın .

Hocam bahsettiğin koruma vs hepsini kaça yaptın ?

Bunlar işe yarıyor mu , gerekli mi ?

Aracın sadece arka camları karartılmış olduğu için ön iki cama film çektirdim aynı koyulukta. Ön kaput ve tampona komple koruyucu film kaplattırdım. Seramik nano boya koruma bundan önceki aracımda sıfırda onada yaptırmıştım evet çok yararını gördüm bu seramik kaplama boya ile hava arasına girip dış ortamlardan koruyor örneğin kuş pisliği sadece parmağınızla tık yapıyorsunuz lekesiz bir şekilde düşüyor :) Test edip onayladım ve önceki aracımda 8 ay geçmesine rağmen hala özelliğini koruyordu. Yıkamasıda kolay oluyor leke tutmadığı için. Motor ve Koltuk korumada bu malzeme ile yapıldı. Toplamda 1400 TL ödedim fakat artık tanıdık yer olduğu için nazım geçiyor indirimlerde :) Gerekli mi evet bence gerekli..Hatta şöyle söylim eski aracımı yaptırtıkdan 2 ay sonra yıkamaya götürdüm bu arkadaşlarda boya koruma yapıyorlarmış yıkamaya başladılar, abi bunda boya koruma mı var dediler evet dedim..Süper yapmışlarda demişlerdi o zaman verdiğim para sonuna kadar helal olsun demiştim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forlanpunisher -- 22 Haziran 2014; 21:11:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

Hayırlı olsun hocam.Muhteşem bir seçim.Bende Mazdacı olacakmışım gibi görünüyor Eylül gibi.Babam kendine düşünüyor kırmızı olanından.Çok beğendi aracı benim ısrarlı yönlendirmem sonucu.Umarım alır ( sonata kullanıyor ) ve bende kullanırım arada bu güzelim aracı.
    Babam Power sense paketi ile 76 bin civarına almayı düşünüyor siz kaça aldınız acaba?

Sağolun, ben sense pakedinin çokda ihtiyaç olmadığını düşündüğüm için power modelini aldım. 73.000 Tl verdim..
  • E-HDI E kullanıcısına yanıt
    Ne sacmaliyoraun a3 sedan la bu bir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhim12345

sakin ol şampiyon . ben kendi fikrimi beyan ediyorum seni alakadar eder mi ? önce doğru düzgün yazmayı öğren
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

çok beğendiğim bir araç güle güle kullanın

araçta en çok beğendiğiniz bu arabaya özgü şeyler nedir?

keşke şöyle olsaydı diyebileceğiniz yönleri var mıdır?

Arabaya özgü beğendiğim özellikler her şeyi :) Ama tabiki Bose ses sistemi süper ötesi birşey..

Keşke olsaydı diyebileceğim cam açma düğmelerinde ışıklandırma olmalıydı bence..Aracı kitlediğiniz zaman aynaların otomatik katlanması ve geri görüş kamerasıda olsaydı iyi olurdu..Ama bunların hepside az maliyetle araca eklenebilecek özellikler olduğundan çokda problem değil. Sunroof benim için önemli olmadığı için onu eksi yöne yazmıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhim12345

İroni mi?

Eşiti bırak, bariz daha iyi de.

• gyradel kullanıcısına yanıt
    A3 sedan bunu her alanda katlar sise takar durum yapar yer azot dongusune katar.

Bu arada kardesim guzel secim bugun yolda aynisindan gordum duruyordu basta mazda 6 zannettim baktim 3 yaziyo dedim Allahim sana geliyorum

• Hayırlı olsun :)
  • E-HDI E kullanıcısına yanıt
    Fikirlerim duzgun olsun yeter zaten boyle seylere takan insan basit insandir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.