Şimdi Ara

HESAPLI GIDA - AFYON SUCUK BURADA... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.368
Cevap
53
Favori
89.147
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marketten aldığımız ıslak oluyor. Evde tekrar balkona asıyoruz. Sucuklariniz ıslaklık durumu nasıl.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sanalpazar indirimleri bi bana gelmiyor herhalde. konusunda yazanları okudum ama nedense gelmiyor. var mıdır bir püf noktası
  • quote:

Orijinalden alıntı: viskolove

Helal kesimse sıkınti yok. İtina gıda dan alıyordum bunu da deneyebilirim.
    Sanalpazar anlık günlük derken iyi gelir

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamsar1İ

bu sanalpazar indirimleri bi bana gelmiyor herhalde. konusunda yazanları okudum ama nedense gelmiyor. var mıdır bir püf noktası

Merhaba genelde üye girişi yaptiktan hangi ürün ile ilgileniyorsanız onunla ilgili indirim geliyor ama bir sucuk satın alma işlemine girip en son ödeme ekranına kadar gelip vazgeçin bu şekilde gelenler oldu. Teşekkürler.
  • son 11 dakka sucuk almak isteyen varsa vereyim

32 lirada 6.40 indirim oluyor
  • Önceki konu niye silnmiş acaba.

Önceki konuda da yazdım sucuklar bence çok güzel. Satıcı arkadaş da çok ilgiliydi sağolsun.
    Stok bitsin yine alacağım.
  • N11 yok mu olursa patlama yaparsınız

• Niye linkte 2.el ürün yazıyor?
  • el emeği göz nuru anlamında.
  • gece gece canım çekti beee..
  • Benim daha önceden aldığım ve lezzetini bildiğim bir firmadir. Sucuklari gayet lezzetli baharat ve aci orani yerindedir. 4 yaşındaki çocuğum rahatça yiyebilmekte.

Satici guvenilir ve dürüst bir satıcı. Daha önce aldigim 4 kg bitmek üzere bu hafta yeni bir sipariş vereceğim.

• Hayırlı satışlar...
    Afyon sucukları genelde iyidir, olumlu tavsiyeler üzerine ben de alabilirim.
    Bu arada yağ oranı nekadardır?
  • Daha önceden 8 kilo aldım bittikçe tekrar alıyorum... Ürün sağlıklı ve güzel diğer marketten aldığımız sucuklar midemizi ağrıtırken kaç sefer yediysem hiç ağrıtmadı midemi... Üründe çemen kokusu biraz daha yoğun geliyor bana ama gurme değilim sonuçta başka bir kokuda olabilir =) satıcı çok ilgili ve dürüst... Kısacası çok uygun fiyata çok güzel sucuklar... En azından günlük indirimlerle herkesin denemesini tavsiye ederim 26 liraya geliyor sonrasında sürekli müşterisi olursunuz zaten
  • Ürünler yaş sucuk yüksek ihtimal? Kuru olanıda vardır sizde elbet aradaki gramaj farkı tam olarak nedir?

Yağ oranı tam olarak nedir?

%100 DANA = %? YAĞ + %? ET
  • Sanalpazara koymuş olduğunuz belgeleri konuya eklerseniz sizin acinizdan iyi olur

• Zamanında 2 KG almıştım. Çok da severek yemiştik, sucuklar gayet lezzetli. Yağı ve baharatı da yerinde. Hiç düşünmeden alabilirsiniz. Tabi herkesin damak tadı farklıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_halil

Hayırlı satışlar, madem buraya konuyu açtınız burdaki ahalide evlerinde tüketecek aileler, dükkana koyup uzun süre bekletip ticaretini yapacak kimseler değiliz bu yüzden koruyucu eklemeden üretip gönderme şansınız var mıdır?

+1

• takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: netkral42

Deneyen varsa yorumları alalım.Hayırlı satışlar diyelim.Yorumlar iyi olursa bende alabilirim.

Merhaba sayın netkral42 verdiğim linkten yorumlara bakabilirsiniz?

http://www.sanalpazar.com/user_reputation.php?user_id=1449706&auction_id=37190271&name=AFYON-SUCUK-DANA-ETi-1-KG-SADECE-32-TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

N11 yok mu olursa patlama yaparsınız

Merhaba sayın GokhanAtas maalesef n11 komisyonu çok fazla bu fiyatlardan olamayacağı için fırsat niteliği taşımaz. Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.