Şimdi Ara

HESAPLI GIDA - AFYON SUCUK BURADA... (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.368
Cevap
53
Favori
89.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hemen herkes gramajın eksik geldiğini belirtmiş.

Benim merak ettiğim, sucukları gönderirken tartmıyor musunuz? Göz kararı mı ayarlıyorsunuz?

Art niyet olduğunu düşünmüyorum ama 200 300 gramlardan bahsediliyor. Merak ettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar az önce TRT Belgesel kanalında Sandıklı Tetik Sucukları'nı gösterdi. Yapım aşaması hoşuma gitti. Bu sucukları bilen var mı İyi midir? İstanbul'da alabileceğimiz bayisi var mıdır?
  • CARNIVALE kullanıcısına yanıt
    Ben hem sucuk hem pastırmasından almıştım hiç beğenmedim kokusu-tadı 👎 Sucuk yazın gelmişti kokuşmuş gibiydi havalandırdım falan yiyemedim başkasına vermiştim.pastırma kapkalın doğranmıştı lezzetli değildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Ben hem sucuk hem pastırmasından almıştım hiç beğenmedim kokusu-tadı 👎 Sucuk yazın gelmişti kokuşmuş gibiydi havalandırdım falan yiyemedim başkasına vermiştim.pastırma kapkalın doğranmıştı lezzetli değildi
    hesaplı gıdadaki Sucuktan kendime 16kg almıştım. Eşe dosta 60-70 kg dan fazla aldım. Hiç şikayet
    gelmedi.

15-20 kişilik toplantıda beraberce yedik. Bitiren tekrar istedi.

Sucuğun bir ara dönemi var. Fermente olduğu dönem kötü kokulu, yumuşak ve ekşi olduğu. O dönemde yemek zordur.

Birazda ağız tadı meselesi. sarımsak miktarı, ekşilik, yaş-kuru sucuk olması.
    Örneğin ben kuru sucuk yemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 6 Mayıs 2017; 16:1:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

Arkadaşlar az önce TRT Belgesel kanalında Sandıklı Tetik Sucukları'nı gösterdi. Yapım aşaması hoşuma gitti. Bu sucukları bilen var mı İyi midir? İstanbul'da alabileceğimiz bayisi var mıdır?

belgeseli seyrettim dikkatimi çeken şu oldu ;
    sucaklar fermente değil !
    ısıl gibi geldi bana

@tolder24 sizin bir bilginiz var mı bu konuda
  • O kadarını bilemiyorum,telefona maile cevap veriyorlar sorabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşadığım tecrübeyi sizlerede aktarmak isterim niyetim karalamak değil.
    Bu sucuk markasından 3 kg 90 tl kampanyasından yararlandım ve urun perşembe günü elime ulasti ancak hos olmayan bir durumla karsilastim. Ürunlerin uzerine once orjinal olarak son tuketim tarihi 10.06.2017 yazilmis sonra bu yazinin ustune bir etiket yapistirilmis ve yeni etikette 15.09.2017 yaziyor. Bu hos olmayan bir durum. Yani yeni uretim degil bu urunler ve uzerine sonradan yapistirilan yeni bir etiketle yeni tarih yazilmis. Arkadas etiket fazlalığından dedi tazeliğini yiyerek test edin falan dedi ama net etiket direk çıktı ve tam bir tarih yazılmış yani üretim yapmadan yazıldığına pek ikna olamadım. Yarın iade edeceğim.
    etiketin hallerini foto olarak ekliyorum.
    https://i.hizliresim.com/YD0yNE.jpg
    https://i.hizliresim.com/69OByE.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garfiens -- 21 Mayıs 2017; 23:24:9 >

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.