Şimdi Ara

!!! HESAP MAKINASI KAYBOLDU !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

hesap makinası ikonu ve programı kayboldu bulamıyorum, yardımcı olmak ister misiniz ?

nasıl çözebiliriz

• tavsiyem MACalc die google da arat karşına çok daha fonksiyonlu ve kullanışlı bir hesap makinesi çıkar onu yükle daha iyi zaten eskisi bişeye benzemiyor hiçbirfonksiyonuda yokki..

boşuna arama senin için daha iyi yenisini yuklemek.. ben sildim zaten eskisini:)
  • kardesssss bak msn adresım zeybekler @ hotmail.com ekle sana yardımcı olayım benımde basıma geldıı aynısı halletııım bı kac olaylaaa hersey var hesap makınası yok demıı heueheh :D cozerız raat ol!!
  • beyler ilginiz çin çok sağolun

naso ekledim seni sağol kardeş ; anlatırsın bi ara
  • iPhone'a ssh ile baglandiginizda /Applications bolumunde Calculator.app gorunuyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: xendaba

tavsiyem MACalc die google da arat karşına çok daha fonksiyonlu ve kullanışlı bir hesap makinesi çıkar onu yükle daha iyi zaten eskisi bişeye benzemiyor hiçbirfonksiyonuda yokki..

boşuna arama senin için daha iyi yenisini yuklemek.. ben sildim zaten eskisini:)

Dosyayı indirdikten sonra applications klasörünün içine atmak yeterli mi programın çalışması için? Daha önce hep installer ile kurduğum için winscp ile app atmadım hiç. Installerda da bulamadım bu programı.

Yardımcı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.