Şimdi Ara

hesabımın süresiz kapanması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba dostlar lol hesabım ile ilgili bir sorunum var 2017 nin başlarında hesabım çalınmıştı bende ticket atıp hesabımı geri almıştım sanırım mart aylarındaydı nisanda olabilir tam hatırlamıyorum ama sonra ne olduysa o çalan kişi ticket falan atmış galiba birgün oyuna bi girdim hesabınız askıya alındı diye bir yazı ile karşılaştım yani oyuna giremiyordum bunun üzerine ticket attım ve bana sorulanları cevapladım ardından birdaha oyuna gireyim belki açılmıştır dedim kullanıcı adımı ve şifremi yazdım ama bu kez o yazı gelmedi yani askıya alınmıştır yazısı direk kullanıcı adı ve şifre yanlış yazıyordu sonra ticket attım ve bana hesabınız süresiz kapanmıştır diye cevap geldi nedenini sordum o ticket atan kişi birşeye doğru mu cevap vermiş ne öyle yazıyordu abi anlamıyorum yani hesaptaki ilk rp çekildiği günü filan cevaplıyorum o neye cevap vermiş anlamıyorum ya bana yardımcı olun arkadaşlar o kadar emeğim var kostümlerim var yeniden ticket attım ne bileyim foto filan gönderdim imkansızmı hesabımı geri almam yani offff

• Öncelikle noktalama işaretlerini kullanın, ne yazdığınızı anlamak için en az iki kere okumak zorun da kaldım.

Hesabı büyük ihtimalle satmışsın. Verdiğin kişiye de tüm bilgilerini verdiğin için cevapları da doğru bildiği için hesap süresiz banlanmış, benim de hesabım birisi tarafından çalınmıştı. Bilgilerimi verdikten sonra email yanıtını verememiştim. Ona da yardımcı olduktan sonra hesabımı geri aldım.

kısacası o hesap bir daha açılmaz.ç
  • üstte cevap veren arkadaş gibi düşünüyorum bende. bir arkadaşım hesabının şifresini unutmasına rağmen bana verdiği yarım yamalak bilgilerle eu-westte hesabı açtırabilmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StormLight

Öncelikle noktalama işaretlerini kullanın, ne yazdığınızı anlamak için en az iki kere okumak zorun da kaldım.

Hesabı büyük ihtimalle satmışsın. Verdiğin kişiye de tüm bilgilerini verdiğin için cevapları da doğru bildiği için hesap süresiz banlanmış, benim de hesabım birisi tarafından çalınmıştı. Bilgilerimi verdikten sonra email yanıtını verememiştim. Ona da yardımcı olduktan sonra hesabımı geri aldım.

kısacası o hesap bir daha açılmaz.ç

hayır hocam satmadım satsaydım postta öyle bahsederdim
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.