Şimdi Ara

Hesabımı Güvene almak istiyorum ios

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonumu garantiye yollayacağım ve hesabımı güvene almak istiyorum. İphone de game center kaydedersem ve tahminim sıfır telefon yollayacaklar yeniden indirdiğimde game center hesabımda bulunur mu su anda oynadığım hesap ? bulunmazsa nasıl yapmam gerekir ??

• game centerde bulunur. ama ne olur ne olmaz kodla gmaile taşımanı tavsiye ederim.
  • yeni ios cihazında 'ayarlar-game center' kısmına şuan oynadığın köyünün game center bilgileriyle giriş yaptığın an oyuna girdiğinde köyünü bulup yüklensin mi? diye soruyor. Yüklensin diyorsun o kadar.
  • öncelikle köy ile bağlı olduğu hesap ayrılamaz
    telefonu yolladın sıfırlanmış şekilde geri geldi game center hesabını gir oyunu aç ''xxxxxx'' nickli xxx level köy yüklensin mi? diyecek evetde onayla yaz diyecek birde köyü açarsın
    game center hesabını unutmak biraz saçma olmuyormu :D şifresini bilmiyorsan sms ile onay kodu al baştan şifre koy böyle bişiy yoksa parolamı unuttum de gerekeni yap şifreni biliyor ol
  • 45cagdas45 4 kullanıcısına yanıt
    Biliyorum şifresini peki başka telefondan girsem idarelik telefon gelene kadar yeni gelen telefonda da girebilirim değil mi game center şifresini girdiğimde ?
  • raslan94 R kullanıcısına yanıt
    köyü açmak için hesabı girip oyunu açman yeterlidir
    fakat ios'da bişiy var 2 köy arası geçiş olmuyor diye biliyorum başka köy açmak için telefonu sıfırlamaktan söz ediyorlar bilgim yok çünkü iphone kullanmıyorum androidçiyim:) zaten bir köy açıksa olmazsa idarelik kullanacağın telefonda, açamassan yada olmazsa işte bilgim yok
  • 45cagdas45 4 kullanıcısına yanıt
    Yok bu telefonda hiç açılmadı evdekilerden birinin telefonuna indireceğim oyunu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gama3450gama

yeni ios cihazında 'ayarlar-game center' kısmına şuan oynadığın köyünün game center bilgileriyle giriş yaptığın an oyuna girdiğinde köyünü bulup yüklensin mi? diye soruyor. Yüklensin diyorsun o kadar.

Peki başka bir ios ta açacam sonra benim telefonum geldiği zaman yine orada bilgileri girdiğimde o telefona da yüklenir mi hesap ?
  • The Shawshank kullanıcısına yanıt
    O nasıl oluyor keşke yollamadan önce görseydim bunu bilgisayardan telefon gelene kadar devam ederdim :)
  • ayarlarda bir cihaza bağla varya ordan bir kereliğine mahsus bir kodla gmaile kopyalıyorsun oyunu. istersen iosta istersen gmailde oynuyorsun :) aynen pc de de oynayabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: raslan94

quote:

Orijinalden alıntı: gama3450gama

yeni ios cihazında 'ayarlar-game center' kısmına şuan oynadığın köyünün game center bilgileriyle giriş yaptığın an oyuna girdiğinde köyünü bulup yüklensin mi? diye soruyor. Yüklensin diyorsun o kadar.

Peki başka bir ios ta açacam sonra benim telefonum geldiği zaman yine orada bilgileri girdiğimde o telefona da yüklenir mi hesap ?

o gamecenter bilgilerini hangi iphone girersen o cihazda clash of clans oyununa girdiğinde ''bilmem kaç level kb10 vsvs.. köyün bulundu yüklensin mi? '' diye sorar sana. Yüklensin diyerek eski köyünü yüklemiş olursun.
    Arkadaşların anlattığı şekilde cihaz bağlama, eşleştirme. Çünkü biliyosun cihaz bağlama olayı bir (1) kez oluyor ve silinmesi çok güç. Sanırım daha net detaylı anlatamam bu konuyu:)

• raslan94 R kullanıcısına yanıt
    bilgisayardan oynayabilmen için gmail hesabına aktarman gerekiyor bluestack android işletim sistemi ile bilgisayarda açılıyor
    game centeri ios cihaza giriş yap oyunu aç ayarlardan bu eski cihaz de bluestackta da bu yeni cihaz de kodu gir köyü bluestack te açtın şimdide bir gmail hesabı alıp köyü gmaile bağlaman gerekir yoksa bluestackta ki ayarlardan uygulama ayarlarına girip verileri sil dersen yada programı silersen, android telefon olarak düşünelim verileri sil yada telefonu sıfırlama yaparsan köyü destekten iletişime geçmeden yani yardım almadan bir daha android hesapta açamassın çünkü aktarma hakkını kullandın gmaile bağlamadan oyunu silersen bi daha açamassın.
    yeni gmail aldın girişi yaptın oyunun ayarlarından bağlantı kesildi'ye bas bu yenı gmaili seç köy gmaile bağlansın
    aktarma 1 kere yapılır kod ile yapılır
    AKTARMA SONRASI 2 HESAPTANDA KÖYE GİRİLİR merak etme game centerden gmaile geçiş yapmadın her iki hesaptanda köye girilir
    aynı anda girersen bir cihaz bağlanıyor hatası alırsın
    anlatmak istedıgım tamamen geçiş yapmadın aktardın ikisindede var... hangisinden açarsan ordan kullancan

• quote:

Orijinalden alıntı: 45cagdas45

bilgisayardan oynayabilmen için gmail hesabına aktarman gerekiyor bluestack android işletim sistemi ile bilgisayarda açılıyor
    game centeri ios cihaza giriş yap oyunu aç ayarlardan bu eski cihaz de bluestackta da bu yeni cihaz de kodu gir köyü bluestack te açtın şimdide bir gmail hesabı alıp köyü gmaile bağlaman gerekir yoksa bluestackta ki ayarlardan uygulama ayarlarına girip verileri sil dersen yada programı silersen, android telefon olarak düşünelim verileri sil yada telefonu sıfırlama yaparsan köyü destekten iletişime geçmeden yani yardım almadan bir daha android hesapta açamassın çünkü aktarma hakkını kullandın gmaile bağlamadan oyunu silersen bi daha açamassın.
    yeni gmail aldın girişi yaptın oyunun ayarlarından bağlantı kesildi'ye bas bu yenı gmaili seç köy gmaile bağlansın
    aktarma 1 kere yapılır kod ile yapılır
    AKTARMA SONRASI 2 HESAPTANDA KÖYE GİRİLİR merak etme game centerden gmaile geçiş yapmadın her iki hesaptanda köye girilir
    aynı anda girersen bir cihaz bağlanıyor hatası alırsın
    anlatmak istedıgım tamamen geçiş yapmadın aktardın ikisindede var... hangisinden açarsan ordan kullancan

Eywallah dostum teşekürler şimdilik evdekilerin bir telefonuyla idare edeyim karıştırmaya gerek yok :)

• Teşekkürler sağolun :)
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.