Şimdi Ara

hesabıma para yatmış... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
111.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşına havale yap o çeksin 1000 lirada ona ver 5000 lirayı al
    Annenlere öldüğünü söle.Sonra tatile çık
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdemakbıyık

kusura bakmayın daha yeni geldim eve.malumunuz güzel ve özel bir gün bugün

@burak[alper] bak kardeş her tanımadığın insana böyle üslubla konuşma ok. veled süt felan senin mahalle ağzının terbiyesi. herkeslede karıştırma beni.

arkadaşlar gittim bugün sabah bankaya. para burs parasıymış öğrencilere dağıtacak birine yatırmış bir firma.firma ismi vermeyeyim ama zaten bilindik bir firmada değil.teşekkür ettiler ama insanı pişman ediyorlar bunlar iyilik yapacağına. iki saat beklettiler beni orada. salaklık bende hemen söyledim orada kadına bir yanlışlık mı oldu beklemiyordum hiçbiryerden böyle bir para dedim, keşke sadece bilgi almak istiyorum gibi birşey sallasaydım neyse, hemen benimle yukarıdaki bir odada ilgilendiler. kadın aradı sağı solu şubeyi felan ama ben fit oldum tabi.diyorum bugün benim bir randevum var siz bana sonradan tel ile vs.. dönseniz olmaz mı yada yarında gelebilirim diye ama nafile tabi.yahu akıl yok işte yarın gitseymişimya.birde bizim valideden fırçayı yedik. oda bi garip anlatıyorum demez mi bana ee sen niye gidip söylüyon ki bankaya diye.sanki bizde gidip pırlanta yüzük alacaktık haa

Keşke şu tavsiyeyi uygulasaydın;

1. Hiç bankaya vs gitme.
    2. Hemen parayı vadeli mevduat hesabına yatır en az bir ay beklet,ayda 65 YTL falan faiz getirir.
    3. Yanlışlık varsa gönderen kişi zaten senle temasa geçer hemen vadeli hesabı bozdurup ödeyebilirsin.

• MemID12055 kullanıcısına yanıt
    hahahaha üzerinden 11 yıl geçmiş hiç üşenmeden okudum ama bir gör nasıl heyecanla okudum. En iyisini yapmışsın benim babam da atm den işlem yapacakken birden çıkarmış 1.000 tl vermiş oda 1 ay bekletti sonra gittik bankaya teslim az da olsa çokta olsa o para bir yerden çıkar o yüzden hep böyle doğru ol
  • kaç yıllık konuyu neden hortlattın hanzo
  • Vay arkadaş ilk sayfayı cidden okudum, sonra baktım tarihlerde yakın ayın 10 u falan yazıyor.Sonra bir baktım 11 yıl önce yazılmış..
    Ulan nasıl bir hortlatma bu, nasıl arayıp da buldunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vay be 2008’i özledim ya , şimdi olsa o para anında toz olurdu bence 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cannicus -- 13 Ocak 2019; 23:26:53 >
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 15:44:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yurttas97

hahahaha üzerinden 11 yıl geçmiş hiç üşenmeden okudum ama bir gör nasıl heyecanla okudum. En iyisini yapmışsın benim babam da atm den işlem yapacakken birden çıkarmış 1.000 tl vermiş oda 1 ay bekletti sonra gittik bankaya teslim az da olsa çokta olsa o para bir yerden çıkar o yüzden hep böyle doğru ol
    Keyfi yere niye hortlatıyorsun konuyu?
  • 11 sene önce, vay be. O zamanın 6.000₺'si şimdi ne kadar yapar acaba :d

• quote:

Orijinalden alıntı: hzbilalkeskn

11 sene önce, vay be. O zamanın 6.000₺'si şimdi ne kadar yapar acaba :d
    20 civarı
  • bu seni hiç alakadar etmez..
  • ne olmuş paraya ben anlamadımki en son bankaya gittin 2 saat bekledin kim geldi aldı ? sana teşekkür hediyesi verdilermi ?
  • Hesaba bilinmeyen hesaptan ya da yerden gelen parayı harcamamak lazım. Ya da telefonla ulaşan kişiye de iade etmemek lazım.https://finanstaksi.com/hesaba-gelen-bilinmeyen-para-ne-olacak/ Tanımadığınız kişi hesabınıza para yatırdıysa en iyisi hemen bankayla irtibata geçmek.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.