Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.551
Cevap
75
Favori
337.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar efendim, 2. El 2012 model bir jetta aldım içerisinde cihaz hakkında bölümünde fotoğrafını paylaştığım hnstar yazmakta. Bloetooht bağlantısı yaptığımda 2. Parçada veya bir kaç parçadan sonra sesde kesinti oluyor . Sebebi nedir acaba ? Yardımcı olabilirseniz cok sevinirim. Şimdiden teşekkürler @skrlllex

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba megan 4 tesla şifreleri nelerdir bilen varmı avgo markası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 2007 grande punto aracıma multimedya ekran taktırmak istiyorum, marka, cihaz özellikleri tavsiye verebilir misiniz?

• SKRlllEX kullanıcısına yanıt

merhaba tüm s100 versiyonları var bende

• Merhaba 2020 Duster için 4gb ramli ve mümkünse kablosuz android auto özelliği olan android cihaz varmı acaba? @skrlllex

• Merhaba, 2020 qashqai için car play özellikli yüksek ram’a sahip bir cihaz önerebilir misiniz?

• merhaba arkadaşlar. aux veya aux yapımına uygun orijinal cihazlara bluetooth modul takabiliyorum. telefon ile görüşme özelliğide vardır.

• Arka görüş kamerası tavsiye edebilecek olan varmı acaba?

• Seat leon mk3 için öneriniz var mı? Geri görüş kamerası bağlayamadığım için 5 inç ekrana multimedya mı alsam diye düşünmedim değil.

• HYUNDAİ i20 de default gelen multimedia da video oynatabilir miyim?

• jetta aracıma 10 inc multimedya teyp aldım. herhangi bir kesme biçme olmadan orijinal soketine takıp sorunsuz kullanılıyor fakat kontağı kapattığımda teyp kapanmıyor. aracımda amfi de mevcut, o da kapanmıyor ve aküye zarar veriyor. bundan önce 9 inç multimedya vardı onda böyle bir sorun yoktu, kontağı kapattığımda teyp ve amfi kapanıyordu. acaba bu teybin böyle bir özelliği mi yok? teybin ve amfinin kapanması için ne yapmam lazım?

• Merhaba ben Bursa’da yaşıyorum 2013 Citroen c3 Picasso kullanıyorum aracı aldığımda üstünde Nav-x 6233 marka model bir multimedya bir navigasyonlu teyp mevcuttu dokunmatik camını kırdım internette ne bu markaya ait bir internet sitesi ne markayı ne de modeli bulamadım ekranı değiştirmek istiyorum fakat görüştüğüm hiç kimse yardımcı olamadı sizlerin bir bilgisi varsa lütfen yönlendirebilir misiniz?

@SKRlllEX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeoemrah -- 14 Ekim 2021; 12:27:38 >
  • jeoemrah J kullanıcısına yanıt

Celebi elektronikte bulabilirsin arayip sansini dene istersen

• Navix multimedya cihazini nasil fabrika ayarlarina dondurebilirim? Twrp bölümüne nasil girebiliriz

• jeoemrah J kullanıcısına yanıt

6,2 " bir dokumöatik olur kargolarsanız yaoarız

531 627 21 35

• Arkadaslar herkese selam
    1000 TL ile arabama ses sistemi yapmak istiyorum
    subwoofer kullanmıcam Hatcback olduğu için bagaj ufak
    Araç Astra H 2011 essentia Confort paket

Orjinal teybi ile kullanıcam

SUBWOOFER OLMADAN BASS ALABİLİRMİYİM ?

COMPONENT VE MİDRANGE ARASİNDAKİ FARK NEDİR?
    SADECE COMPONENT VE MİDRANGE ALSAM TATMİN EDER Mİ?

Sadece Ön kapılara 16cm mid takımı(komponent) alsam Arka kapılarada 13cm lik Midrange alsam tatmin eder mi güzel olur mu?

Şimdi
    Midbass (komponent) alicam 1 Takım sağ ön sol ön kapıya
    Arka kapıyada 13cm midrange takayım diyorum pek anlamam ama eminimki bu camiada vardır
    Anlayan
    Bangır bangır karşı mahalleden duyulmasına gerek yok öyle bir ses istemiyorum!
    Basslar güzel olsun,kısık seste bile muzigin sesi hoş gelsin isterim

Umarım derdimi anlatabilmişimdir
    Simdiden yardım edeceklere tesekkurler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2021 tuscon için multimedia varmıdır?

araçta android car var, bir işe yaramıyor.

• rhan07 R kullanıcısına yanıt

Evet var 2000 tl den baslıyor özelliklerine göre fiyyat yükseliyor

@Allah1

ses sistemi hakkında bilgim yok

• Vaktiyle yine siz gibi değerli insanların fikirlerine danışarak aldığım tesisatımı yeni arabamda yeniden değerlendirmek istiyorum. yalnız bu arabada orjinali bozmadan ilerlemek düşüncesindeyim. önceliğim delip geçmek olmaması.

araç vito,

eldekiler,

JBL75,4 hoparlör anfisi

JBL 1200,1 bas anfisi

Kicker 1500CVX 38cm 1000w gerçek rms kabinli woofer

1 tk. jbl gto5080

2 tk. pioneer 6994 oval hoparlör.

android avgo 1550 ünite.

orjinallik olacağı için bu gruptan sadece jbl 75,4 ve jbl gto5080 i kullanayım istiyorum. bas, anfisi ve ovalleri ya bekletirim ya da satarım düşüncesindeyim. önlere bu jbl gto5080 leri taksam (az buçuk bilgim var, forumda paylaştığınız detay şeması üzerine sizin bilginizle bu işi halledeceğimi düşünüyorum. önceki aracımda tesisatı bağlayan arkadaşın sayesinde 1200,1 anfinin sigorta bölümü erimişti, öyle duruyor. kısaca bu işi layığı ile yapacağını düşündüğüm bir tesisatçı yok.

sizden öğrenmek istediğim şeyler,

arka ya da öne 1 tk daha gto5080 mi alayım ya da daha tatlı bası tizi cazırdamadan tadıyla yaşatacak bir seçeneğiniz var mıdır? bir de bağlantıyı nasıl yapmalıyım? 4 kanal anfiden gerekirse 4 kanala kablo çekerim yeter ki ses arabaya gaz verirken, çok açtığımda ya da normal zamanında faşırdamadan tatlı ve güzel çıksın.

vaktinizi aldığım için kusuruma bakmayın. teşekkürler.

• Arkadaşlar merhaba, Hyundai ix35 aracımız için android multimedya bakıyoruz. Hangisi daha iyidir bilmiyorum. Mixtech marka multimedya buldum. Güzel gözüküyor. 4/64,, android 10, android auto ve carplay destekli. Ama ben kablosuz olarak desteklesin istiyorum. Baktığım cihaz bu.

https://www.mixsepet.com/urunler/hyundai-ix35-10-1-inc-carplay-androidauto-android-multimedya-sistemi_15506/

Sitede filtreleme yapınca kablosuz android auto, carplay destekli gözüken ise bu. ix35 e uygun mudur bilmiyorum.

https://www.mixsepet.com/urunler/mixtech-10-1-inc-carplay-androidauto-android-multimedya-sistemi-mx-10-4cp_15423/

Fakat özelliklerinde hiç bahsedilmemiş kablosuz android auto destekli diye. Uyguna bulabilsek kablosuz carplay destekli multimedya alıcaz da bulamıyorum. Double type diye bahsedilen cihazlar ne demek oluyor onu da anlamadım. Siz ne önerirsiniz? Mixtech marka cihazlar iyi midir?

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.