Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
2.552
Cevap
75
Favori
339.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba aracım chevrolet cruze 2013 model multimedya yazılımın wince sanırım androide çevrilebilir mi? Yada yazılım güncellemesi olabilir mi?

@skrlllex

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinoz34 -- 7 Mayıs 2021; 20:49:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 2016 sportege aracimin navigasyonu bugun calismamaya basladi. Yanlislikla ayarlarini bozmus olabilecegimi dusunuyorum. Suandaki ayarlari resimdeki gibi ve navigasyonum suan haritalari acmiyor baslatiliyor konumunda kaliyor. Var midir servise para kaptirmadan bir cozumu?

• Selamlar pionner deh x 1650ub teybim var araç 2005 renault clio 2 sedan aracın ses sistemi gerçekten çok kötü biraz açınca ses bozuluyor kısınca düzeliyor ama baya kısmak lazım o zamanda bi anlamı kalmıyor zaten hiç zevk almıyorum kapılara ve arka pandizota hoparlör almayı düşünüyorum amfi vs. olmayacak dediğim gibi toplamda sadece 4 adet hoparlör olucak 2si oval arkada kaç cm olması lazım bir de kaç wolt a kadar teyp destekler bu konu hakkında bilgim yok bazıları yazmış ne kadar çok wolt alırsan al sesi az verir falan yazmışlar önerin var mı hoparlörleri de pionner düşünüyorum bu arada şimdiden teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba elimde xy auto 9612 model multimedya var. Aracım 2011 Qashqai. Üzerinde orjinal anfisi var. Kutu içeriğinden çıkan kablo ile anfi baglantisi olmuyor daha doğrusu kesip ekleme yapmak lazım. Bende Çin'den araç ile uyumlu birebir soket sokete geçen kablo ve canbus aldım ama bir türlü cihazı açamıyorum. Cihaza akım geliyo ama cihaz açılmıyor. Yardımcı olabioirmisiniz. Canbus protocol de seciuorum ama bir türlü olmuyor
    kim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar.

Araç için ön ve arka kapıya monte etmek üzere toplam 4 hoparlör almayı düşünüyorum. Yalnız bu konuda pek tecrübem yok. Şu anki hoparlörler cızırtılı ve sanırım patlak. Bas kaygısı olmayan biriyim. Genellikle mid ve tizin ön planda olduğu parçalar (enstürmental müzikler, blues, rock, Türk halk müziği) dinlerim. Fiyat/performans ağırlıklı ne tavsiye edersiniz? Son ses ve orta ses arasında parçayı net bir şekilde aktarabilecek hoparlör benim için yeterli olur. Aklımda şu hoparlörler var:

https://www.akakce.com/oto-hoparlor/en-ucuz-navitech-cs-p4017-320-w-17-cm-koaksiyel-fiyati,985123570.html

Bu konuda tecrübesi, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok makbule geçer. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: healthypatient

Merhaba arkadaşlar.

Araç için ön ve arka kapıya monte etmek üzere toplam 4 hoparlör almayı düşünüyorum. Yalnız bu konuda pek tecrübem yok. Şu anki hoparlörler cızırtılı ve sanırım patlak. Bas kaygısı olmayan biriyim. Genellikle mid ve tizin ön planda olduğu parçalar (enstürmental müzikler, blues, rock, Türk halk müziği) dinlerim. Fiyat/performans ağırlıklı ne tavsiye edersiniz? Son ses ve orta ses arasında parçayı net bir şekilde aktarabilecek hoparlör benim için yeterli olur. Aklımda şu hoparlörler var:

https://www.akakce.com/oto-hoparlor/en-ucuz-navitech-cs-p4017-320-w-17-cm-koaksiyel-fiyati,985123570.html

Bu konuda tecrübesi, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok makbule geçer. Teşekkürler.

iyi akşamlar. eğer taksitli almayacaksanız sarı sitede düzgün bir seti pazarlıkla uygun fiyatlara alabilirsiniz. kendi bulunduğunuz ilçede düzgün hoparlörler yarı fiyatlara çıkabilir.

• Mitsubishi Colt 2011 aracıma double din almak istiyorum tavsiyesi olan var mı? Nelere dikkat etmek gerekiyor sanırım 7 inçler uyumlu. Bilgisi olan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Selamlar üstad, 2016 i20 aracımda daichii marka multimedya sistemi mevcut. Serviste araç ilk alınırken takılmış. Cihazın ekranına kadar voltaj geliyor ama cihazın ekranı görüntü vermiyor. Cihazda ses, geri görüş kamerası sesi vs hepsi çalışıyor sadece görüntü yok. Arızanın sebebi nedir. Onarımını yaptırabileceğim bir usta, servis vb. tavsiye edebilir misiniz.

@SKRlllEX

• ozgurhisir O kullanıcısına yanıt

daiichinin kendi servisine göndermeyi denedin mi?

• @skrlllex merhaba üstad. Newfron yeni model Doblo için multimedya taktırdım fakat cihazın kendi bluetooth mikrofonundan konuşma yapınca karşı taraf hiçbir şekilde sesimi düzgün alamadığımı söylüyor, berbat ve derinden bir ses geldiğini söylüyor. Harici bir mikrofon takmamıza rağmen (Şoför kapı dirseğine) ses yine düzgün gitmiyor. Android 10 işletim sistemi mevcut. Bir türlü çözemedik dediğim gibi, varmıdır bir tavsiyeniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: rasim535

Merhaba,
    Hyundai Accent blue aracım var
    Araçta daiichi marka wince 5 işletim sistemli multimedya var
    Geçen hafta navigasyonun GPS bağlantısı koptu
    Bir kaç gün sonra 10 dk kadar bağlandı ve gitti
    Ondan sonrada bağlantı kuaramıyor.
    GPS anteninin arıza yapabileceğini düşünerek GPS anteninide değiştirdim ama durum aynı.
    Netten çokça araştırdım çok sayıda navigasyon indirdim.
    Sorun sys dosyasının düzenlenmesinde diyorlar onu da yapıyorum şöyleki:
    GPS debug adlı exeyi kurup port ve baud değerlerini alıyorum.
    Port:3
    Baud:4800 değerlerini sys dosyasında ilgili yere yazıyorum.
    GPS anlık bağlanıp kopuyor fixleme yapmıyor
    iGo içersinde ayarlara oradan GPS ayarlarına girip GPS etkin çektiğini kaldırıp otomatik yaptığımda port hep 3 ama baud değerleri çok yüksek çıkıyor onunda seçince bir ara uyduları görüyor ama bağlantı yine kopuyor.

Hocam 2018 aracımda aynı problem var satın aldığımda dikkat etmedim satan gevşek kartı almış sonrasındada yok çekti, igo kurdum haritayı açıyor ama gps bulamıyor, deli etti beni, navione ve igo kurdum yok, sys dosyası üzerinde değişiklik yaptım yine yok, varmıdır bunun bir çözümü

• Benim yiğenin Civic de ön arka kapılarda kicker component var bagajda Jbl 25cm bas var android ana ünite Jbl streo ve mono anfi var.

Pandizotta hopörlör yeri hazırda var.. oraya bir şey takmak istiyor gene component mi taksak , midrange kolonmu taksak ,midbass mı koysak kararsız kaldık...

Bu işlerden anlayan varmı...

• Selamlar aracımın 4 kapısında 16 cm midrange ler var, bagajda 1000w jbl kutu bass ve Edison anfi var son olarak Tss 20 tizler var. Aracın orjinalinde anfi çıkışı olmadığı için g500 kırmızı rca dönüştürücü ile sistemi besliyoruz fakat seste anormallik oluyor kısılıp çoğalıyor seste çok cızırtı var 1 adet parazit kesici olmasına rağmen.. Sizden ricam ben kablo tesisatını en baştan komple çektirmek istiyorum hangi kablo nereden nasıl geçmeli seste cızırtı olmaması için ne yapmalıyız?

• https://instagram.com/bluetoothmodul?utm_medium=copy_link

merhaba arkadaşlar. desteğinizi beklerim. sayfayı yeni açtım. uzun zamandır bu uygulamayı yapıyorum.

• Slm mekede multimedya navimex marka e60 520i 2004 soket takımı varmıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurhisir

Selamlar üstad, 2016 i20 aracımda daichii marka multimedya sistemi mevcut. Serviste araç ilk alınırken takılmış. Cihazın ekranına kadar voltaj geliyor ama cihazın ekranı görüntü vermiyor. Cihazda ses, geri görüş kamerası sesi vs hepsi çalışıyor sadece görüntü yok. Arızanın sebebi nedir. Onarımını yaptırabileceğim bir usta, servis vb. tavsiye edebilir misiniz.

@SKRlllEX

537 976 30 73

bize gönderin onaralım

Merhaba @SKRlllEX ,

Kusura bakmayınız, bir süre buralara gelemedim. Evet, aynı araba ve aynı talebim hala geçerli. Anadolu yakasında ikamet ediyorum. Size nasıl ulaşabilirim bilmiyorum ama bir iletişim bilgisi verirseniz yardımınızı almak isterim. Selamlar, iyi günler...

• merhabalar opel astra h 2008 için tam uyumlu F/P multımedya tavsıyenız var mı?

• iyi gunler megane 3 aracım için guncel bir marka önerebilirmisiniz

Merhaba. Ümraniye'de ikamet etmekteyim. Size kontrol için aracımla gelebilirim, nasıl ulaşabilirim size? İyi günler...

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.