Şimdi Ara

HeroTurkey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
5.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Heroturkey de oynayanlar varmı oyunun sitesinde oyundaki menülerin questlerin türkçe olduğuna dair bişey göremedim zaten orayada sırf türkçe ise giricem oyunda popülasyon nasıl falan filan bilen biri yorum ve analizlerini yazarsa çok makbule geçecek.

• Oyunu hiç kimse test etmedi yaw garip
  • edemezde zaten +80 lvl çarı olan adam heroturkey' e geçmez.
  • kim bırakırki heavenfire ile kastığı charını
  • ben gırdım tek fark herseryın turkçe olması ve guzel eventler olması ornegın 19 mayısta ataturk eventı var bide bi npc tıkladıgımızda turkçe seslendırme yapılmıs turkçe konusuyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poison Was The Cure -- 13 Mayıs 2008; 11:31:36 >
  • Bende giriyim bi bakayım dedim 1 sene önce bırakmıştım hero online nı şimdi bu server da hoşuma giden şey herşeyin tükçe olması daha başlangıç aşamasında ve open beta olduğundan populasyon 120-150 arası bişi eğer heroyu bırakıp tekrar başlamak isteyenler varsa şiddetle tavsiye ederim arkadaşında dediği gibi npc ler bile türkçe konuşuyo hatta skil vuruşları yaparken adam türkçe bağırıyo bence bunu yapanlar bu işin altından kalkmışlar insanlar oyalanmak için hafta sonları server açmak yerine kalite iş yapmışlar hakkatten takdir ettim adamları.
    Şu an lvl ler de düşük başlamak isteyenler varsa hemen başlasın lvl'ler arasında çok kopukluklarda yok gördüğüm en yüksek lvl'li adam 3 dan ben 2 günde 2 dan 3 kyu oldum insanları yakalayabiliyosunuz eğer bi problem olmazda kapanmassa 3-4 aya kalmaz oyunda popülasyon 700'ü aşar benden izlenimler bu kadar.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KanKaa -- 13 Mayıs 2008; 13:43:47 >

• Open Beta olduğu için şu an droplar çok düşük, xp rate de düşük. Ama 15 gün sonra falan open betadan çıkıp normale dönecek, o zaman drop rate ve xp rate de düzelecek. Usadaki amaç nedir, drac giymek tl giymek pvp attığını vurmak falan. Usada o kadar çok sağlam adam var ki ben sittin sene noob olarak devam ettim 80levelken üzerimde bd item bile yoktu. Ama burada bari sıfırdan başlayıp eşit rekabet ortamında kasmak daha eğlenceli geliyor bana. Kimi zaman sıkıcı tabi ama bazen yeni başlangıçlar güzel oluyor, Hero Türkiye de benim için öyle oldu. Buglar var az buçuk, ama o bugları sömürenler yok. Saniyesinde foruma bug raporu yazıyor oyuncular. Temiz bir ortam, yeni başlayan çok oyuncu var. Lord Sagun nerde, Highlands (Yüksek Tepeler) nerde diye soran adam, ben musa olacam 15 dex verecem craftları giydikten sonra 2. meslek seçip asasin olacam falan diyenler de çıkıyor bazen.

• BENCE HEROTUREY E BAŞLAMAK BİRAZ RİSKLİ
    BUNUN NEDENİ ŞUANKİ USA DA İSTEDİĞİN İTEMİ RAHATLIKLA BULABİLMEK
    ÇOĞU ZAMANDA GERÇEK DEĞERİNDE SATIN ALMAK
    AMA TÜRK HERODA ARADIĞIN Bİ İTEMİ BULMAK ZOR OLACAK VE BULSAN BİLE USA DAKİ FAYATIN ÇOK ÜSTÜNDE Bİ PARAYA SATICAKLARDIR
    .....................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3Z4RC1 -- 13 Mayıs 2008; 15:52:38 >
  • 5 ay içinde piyasada düzene girer server dolar. ben heroyu tam 1 yıl önce bıraktım cabala başladım. şimdi cabalıda bıraktım çünkü Ko'daki gibi güzel diil pk sistemi. 150lvl'a kadar mob kesiyosun item diziyosun başka bi amaç yok. 123lvl oldum bıraktım ben. herodada ii bi pk sistemi olacağını sanmıyorum. oynanış bile cabal kadar ii diil. ama türkçe olması hoşuma gitti. özellikle ortam olarak uo nun türk serverlarına benziyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: M3Z4RC1

BENCE HEROTUREY E BAŞLAMAK BİRAZ RİSKLİ
    BUNUN NEDENİ ŞUANKİ USA DA İSTEDİĞİN İTEMİ RAHATLIKLA BULABİLMEK
    ÇOĞU ZAMANDA GERÇEK DEĞERİNDE SATIN ALMAK
    AMA TÜRK HERODA ARADIĞIN Bİ İTEMİ BULMAK ZOR OLACAK VE BULSAN BİLE USA DAKİ FAYATIN ÇOK ÜSTÜNDE Bİ PARAYA SATICAKLARDIR
    .....................

Bunlarda zaten yeni başlamanın cilveleri türkçeyi ve herkesle eşit başlamayı seven dikenine katlanır
  • ben tr servere başladım.2 hafta oldu.bikaç küçük sorun var ama herşey türkçe.gm ler türk.anlamadığınız hiçbir şey yok.en yüksek lvl olsa olsa 60 tır şuan.open beta kapanınca herşey düzelmiş olacak.usa bitti artık benim için.

küfür dolandırıcılık olayı yok.zaten olsada türk gm lere forumda bilgi vermeniz yeter.anında cezası verilir.şimdilik güzel.ileride nolur bilmem
  • Oyun tamamen Türkçe.
    NPC'ler Türkçe Olarak "Nasıl Yardımcı Olabilirim?" Gibi Cümleler Sarfediyor.
    Özellikle Atatürk Büstü'nü Beğendim.Türkçe Olarak Gençliğe Hitabe'yi Okuyor.
  • Peki oyun beta mı yoksa tamamıyla açıldımı.Yani başlasak 2 gün sonra acc lerimiz 0 lanmaz dimi?
  • Usa Server Daha İyi...
  • hala betada ama güzel oyun .. oynuorm ben nick: Uttar
  • 7 hazirandan sonra asıl versiyona geçiliyor
  • şu an oyuncu az deneyiimli oyuncu sayısı yok denecek kadar az ben yine shao yum charım FAUX gorevlerin türkce ve gm lerinde turk olması da bi avantaj tabi 7 haziranda full sürüme geciyo su an bambo ve silent kapalı kaplanlarda 66 lwli bulduk ayın 7 si,ni bekliyoruz
    tabi oyunun su an hatalarıda var ama oda düzelir sanırım zamanla

HeroTurkey
  • faox sen neden biraktin hwro turkeyi :(
  • serdar abi geri gel bugün soy savaşları başlıyor. sholarda yüksek lvl adam çok az zhuanglar bizi ezer aga.
    Ayrıca bu oyunu sen ögrettin bana çok teşekkür ederim aga.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Storm_Turk

ben gırdım tek fark herseryın turkçe olması ve guzel eventler olması ornegın 19 mayısta ataturk eventı var bide bi npc tıkladıgımızda turkçe seslendırme yapılmıs turkçe konusuyo

atatürk eventta ne yaptılar sölermisin merak ettm şimdi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.