Şimdi Ara

Heroes & Generals [Ana Başlık] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
7.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyun motoru çok kötü, oyunun ana menüsü ayrı, girdiğiniz oyun ayrı çalışıyor kasmalar normal ana menüde üstte ayarlar var oradan map cacheyi en sola getir düzelir.

Tankçı olmak için puanın yetince alttan tankçıyı seçiyorsun 25bin para istiyor, sniper olmak için çok oynaman lazım.
  • Sagolun hocam hallettim sorunu sayenizde. Tankci da oldum. Sniper vazgectim. Sovyetlerde tankciyim. Ne onerirsiniz taktik ve tank olarak ? Suan kullandigim tank cok kotu mermisi ve zirhi kalitesiz. Gold ile t34-85 almayi planliyorum. İyi bir tank midir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ByMaximuM B kullanıcısına yanıt
    Sagolasin kardes sayende 200 goldum oldu. Cok sagol.

• Takçılardan anlamam ama 2 şey söyleyeyim, tek başına piyade avlamaya gitme veya kendi bölgende pusuya yatma, diğer tanklarla gidin, eğer ayrı ayrı olursanız adamlar hepinizi indirip tanklarınız bitince canınıza okuyor, tankçı devam etmeyi düşünüyorsan tamir anahtarını açmaya bak.

İkincisi uzaktan kapışırken bir piyade gördün sonra o piyade aniden kaybolduysa tankını geriye alıp açını genişlet, o piyade büyük ihtimal anti-tankçı ya mayın ya da yapışkan bomba ile seni uçuracaktır, fabrika haritasında dağdan gelenler olur onlara dikkat et, eğer kaçamadıysan tankı terket öyle olunca tank patlasa bile rakip edp alamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

Takçılardan anlamam ama 2 şey söyleyeyim, tek başına piyade avlamaya gitme veya kendi bölgende pusuya yatma, diğer tanklarla gidin, eğer ayrı ayrı olursanız adamlar hepinizi indirip tanklarınız bitince canınıza okuyor, tankçı devam etmeyi düşünüyorsan tamir anahtarını açmaya bak.

İkincisi uzaktan kapışırken bir piyade gördün sonra o piyade aniden kaybolduysa tankını geriye alıp açını genişlet, o piyade büyük ihtimal anti-tankçı ya mayın ya da yapışkan bomba ile seni uçuracaktır, fabrika haritasında dağdan gelenler olur onlara dikkat et, eğer kaçamadıysan tankı terket öyle olunca tank patlasa bile rakip edp alamıyor.

Bilgiler icin sagolun. Siz pilot musunuz ? Ucak kullanmak nasil oyunda ? Baya zor oldugunu okumustum yabanci forumlarda.

Tamir anahtari galiba tanki onarmaya yariyordu degil mi ? Bir de durbun var o ise yariyor mu ?

Simdilik benim tank surekli otomatik attigindan piyadeler pek sorun degil direk vuruveriyorum. Ancak dediginiz taktigi kullanirim. Yapiskan bombayla cok fena patlattikar tankimi bugun.

O fabrikada genelde daglarin ustunde kosede duruyorum. Adamlar gelirse belli oluyorlar. Tanksa pozisyon aliyorum. Tanktan kacmak cok zevkli oluyor. Adamlarin onune suruyorum can azaldiginda , patlatiyorlar. Bense piyadelerle devam ediyorum.

Bu arada tankim arkasina anti tank koyuyorum. Bunu dusman piyadeleri alabilir mi ? Yani tankimi piyadeler cevirdi etrafini. Arkada da anti tank var. Dusman piyadesi o anti tanki alip beni vurabilir mi ? Anti tank mi yoksa ilk yardim mi koymak daha mantikli arkaya ?

• Şu an paraşütçü olmak için ilerliyorum ama sanırım sıfırdan abd olarak başlayacağım, çok gereksiz para harcadım ve abd oyuncuları genelde takım olarak oynuyor sovyetler ve almanlarda çok oyuncu var ama genelde dağınıklar.

Pilot olarak oynadım fare iler kontrol ediyorsunuz, war thunder oyununu becerememe rağmen bu oyunda hangarların içinden geçerken bomba bırakabiliyorum , uçağın ağırlığını hissedebiliyorsunuz, pilot olmanın sıkıntılı çok noktası var, sistem özellikle sovyeterde sizi tek başına 5 uçağın karşısına koyabiliyor, uçakla oynarken ne hikmetse sisli hava çok denk geliyor, takım arkadaşlarınız paraşütçülerin olduğunu sandığım uçağı kovalarken düşmanlar sizi indiriyor(büyük bir uçak base puanı veriyor), uçak oyunlarına ilginiz yoksa çok tavsiye etmem.

Tankın arkasına koyduğunuz anti-tanknı sadece siz ve takım arkadaşlarınız alabilir, arkaya araç ne olursa olsun ilk yardım paketi koymak daha mantıklı, arkanızdan gelen piyadeler yararlanır veya siz tanktan inip yaralanırsanız kullanırsınız, anti-tank genelde bir işe yaramıyor 3 defa tutturman gerek.

Dürbün oyun içi komut vermenizi sağlıyor, bazen örneğin A noktasında attack veya defend şeklinde ok çıkar, bunu dürbünü olanlar yapıyor, çok gerekli bir şey değil destek lazım olunca chat kısmından yazın gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8C79990A -- 11 Haziran 2015; 21:58:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

Şu an paraşütçü olmak için ilerliyorum ama sanırım sıfırdan abd olarak başlayacağım, çok gereksiz para harcadım ve abd oyuncuları genelde takım olarak oynuyor sovyetler ve almanlarda çok oyuncu var ama genelde dağınıklar.

Pilot olarak oynadım fare iler kontrol ediyorsunuz, war thunder oyununu becerememe rağmen bu oyunda hangarların içinden geçerken bomba bırakabiliyorum , uçağın ağırlığını hissedebiliyorsunuz, pilot olmanın sıkıntılı çok noktası var, sistem özellikle sovyeterde sizi tek başına 5 uçağın karşısına koyabiliyor, uçakla oynarken ne hikmetse sisli hava çok denk geliyor, takım arkadaşlarınız paraşütçülerin olduğunu sandığım uçağı kovalarken düşmanlar sizi indiriyor(büyük bir uçak base puanı veriyor), uçak oyunlarına ilginiz yoksa çok tavsiye etmem.

Tankın arkasına koyduğunuz anti-tanknı sadece siz ve takım arkadaşlarınız alabilir, arkaya araç ne olursa olsun ilk yardım paketi koymak daha mantıklı, arkanızdan gelen piyadeler yararlanır veya siz tanktan inip yaralanırsanız kullanırsınız, anti-tank genelde bir işe yaramıyor 3 defa tutturman gerek.

Dürbün oyun içi komut vermenizi sağlıyor, bazen örneğin A noktasında attack veya defend şeklinde ok çıkar, bunu dürbünü olanlar yapıyor, çok gerekli bir şey değil destek lazım olunca chat kısmından yazın gitsin.

Pilota filan hic bulasmayayim o zaman , tanka devam edeyim. Amerikalilar dediginiz gibi hep beraber. Bugun iki tane m5stuart yanyana ortaligi mahvediyordu. Sizce daha yolun basindayken geri donmeli miyim ?

Ben de durbunu bildigimiz zoom filan yapiyor sisli havada filan ise yariyordur diyordum fakat baya pahali. Anti tanki kullanmaya bayiliyorum sahsen. Cok zevkli geliyor. Tankin cank azaliyor ben de tanki terkederken aliyorum anti tanki sonra tankin dikkatini diger adamlar cekerken tanki indiriyorum. Zaten cani azalmis oluyor. Oyun gercek anlamda savasi hissettiriyor. Gercek 2.dunya savasi gibi.

• Oyunun en iyi tankları abd'de varmış tankçılar bir üst seviye tankı açsalar bile m5'leri kullanmaya devam ediyorlarmış diye okudum, büyük ihtimal doğrudur çünkü ne zaman abd'ye karşı oynasak kaybediyoruz, sovyetlere karşı kazanıyoruz, yeniden başlamak isterseniz beraber oynayabiliriz, arkamdan destek veren bir tankın olacak olması beni memnun eder.
  • Bana farketmez hocam :) abd de en son tier 2 idi galiba benim adam. Sizle beraber oynariz. Yalniz noob luk yok degil bende soyleyeyim :) . Sovyetler birbirinden cok kopuk oynuyorlar ve bir araba dolana kadar bekliyorlar genelde. Bu arada ben advenced warfare pek girmiyorum. Cok fazla ses oluyor , mapleri cok buyuk benim icin. Simdilik sovyette biraz takila duruyum , ama mutlaka oynariz beraber. Bu arada Almanlari feci sekilde gucsuz yapmislar.

Mutlaka oynariz beraber. Tankimin makineli bolumunde birinin beni desteklemesi de hosuma gitmez degil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Pluie -- 11 Haziran 2015; 23:30:35 >
  • Arkadaşlar En iyi Tanklar Alman Panzerleri fakat Çok Pahalılar Tiger 2 Çoğu Tanka Kafa Tutuyor ama dediğim gibi fiyat sıkıntı bu arada Pilot oynamak çok zorlayıcı görevleri çok az ve sıkıcı gelebilir kill alamazsanız o yüzden önermem
  • Hocam şimdi oyun tarayıcı üzerinden de oynanabiliyor. Zaten yanlış hatırlamıyorsam oyunun masaüstü yani steam sürümü sonradan geldi.

Arkalarında Crytek gibi bir firma olsaydı tarayıcı üzerindende oynanan Warface gibi kaliteli olurdu orası ayrı tabi :D
  • serci07 S kullanıcısına yanıt
    Generals kısmı biraz farklı. Bir harita üzerinden savaşı yönetiyorsun. Adı üstüne General !

Ben o sınıftayım. Yaklaşık 32 Bin gold falan harcadım. Full'um oyunda :D

Beraber oynamak isterseniz steam: ByMaximuM
  • bu oyunda şuan amerikan 3 lvl deyim. birkaç sorum olacak.
    1) generals bolumunu tıkladıgımda bir cephe seciyorum ama yazı olarak wrong tier yazıyor. şuan için normal mi?
    2) yazılanları okudum arkadaşlar çok ileri olaylardan bahsetmiş. sizler altın alarak mı kastınız yoksa başka yöntemler var mı?
  • Ben de 3 arkadaşımla yeni başladım, üçümüz de alman olduk ve ben Recon olarak ilerlemek istiyorum. Aranızda sağlam bir Recon var ise tecrübesini paylaşabilir mi? Henüz levelim 5. Oyunun ilk verdiği G-45 olması lazım, silaha mermi,tetik gibi updateler yaptım şu anlık iş görüyor. Biraz daha kasıp onu sniper silahına mı çevirmem gerekiyor yoksa Recon askeri alınca sniper silahıyla beraber mi geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eRcn. -- 28 Aralık 2015; 19:14:39 >
  • Üstteki sorumla ilgili olarak haberdar ediyorum.
  • Bu oyun sorunlu arkadaş, bilgisayarımda kasa kasa oynatıyor.Halbuki sistemim oldukça yeterli bu oyundan daha fazla gereksinim isteyen birçok oyunu çok rahat çalıştırıyor.Sorun sadece bende değil, bu konuyla alakalı açılmış konular var veya videoların altında orada burada şikayetler var.
  • Varmı oynayan takilabiliriz yeni başladım

Nick fremutus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun sunucuları kapandı ve veda etti arkadaşlar.

• galiba oyun kapanmış ama daha gelişmiş versiyonu için para topluyorlar belki bi ümit açılır daha güzel olur sistemi kötü olanlarda iyi oyundu

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.