Şimdi Ara

HERO ONLİNE BAŞLANGIÇ REHBERİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
811
Cevap
1
Favori
159.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ya türkler dragon 8'de oynayalım hepimiz veya başkada oalbilir birlikte oynayalım bide Zhuang a girelim hepimiz en çok türk zhuang da oyunda sürekli iletişim halinde olalım yaa arkalrınızı da çaırın tavsiye edin türkler çoalsın kral olak şu oyunda...
  • Bu bi şehirden başka şehire gidiş nasıl oluyor,1-2 yer npc goturuyor ama hepsine gidebilecegim bi kapı gibi bişi flm yok mu..

Cok karışık biri acıklasın mümkünse
  • quote:

Orjinalden alıntı: DoLZ

Bu bi şehirden başka şehire gidiş nasıl oluyor,1-2 yer npc goturuyor ama hepsine gidebilecegim bi kapı gibi bişi flm yok mu..

abicim oyunda 2 tane şehir var biri ho-nam dieri yanlış hatırlamıorsam sho-nam dı neyse ho-nam ilk şehir sho-nam ı daha görmedim yüksek lvlli kişiler gidio sen büyük ihtimalle lvl in düşük olduuuğu için sen dragon castle ve çevresindeki yerlerde devam et
  • silov bişi sorcam tek online sen sin şu an abi warrior axe accam olur dimi
  • olur başta ihtiyar adamı açtıysan olur bide bu geçiş dediin dragon castlede içindeki ho-nam ın içindekilere ahritada beyaz bole hortum gibi şeyler var onlardan adı yazan yere beleşe gidion bide tavern amrketplace ye götürüo başka yerlerede markete 1k ordan her yere gidebiliosun...
  • skilller kitap ile alınır sadece deil mi?

Kitap aldım,2 skill acıldıda
  • quote:

Orjinalden alıntı: silov

quote:

Bu bi şehirden başka şehire gidiş nasıl oluyor,1-2 yer npc goturuyor ama hepsine gidebilecegim bi kapı gibi bişi flm yok mu..

abicim oyunda 2 tane şehir var biri ho-nam dieri yanlış hatırlamıorsam sho-nam dı neyse ho-nam ilk şehir sho-nam ı daha görmedim yüksek lvlli kişiler gidio sen büyük ihtimalle lvl in düşük olduuuğu için sen dragon castle ve çevresindeki yerlerde devam et

Mesela Highlanda nasıl gidilir,hep yayn mı gideces yaw

• quote:

Orjinalden alıntı: keku

silov bişi sorcam tek online sen sin şu an abi warrior axe accam olur dimi
    açarsan sorun olmas ama balta açmaktansa spear açarsan daha güsel olur benden tavsiye spear da aynı anda 2 yaratığa normal vuruş aynı şekilde rod da öle balta ben sevmem bana göre spear kullan derim
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: silov

quote:

Mesela Highlanda nasıl gidilir,hep yayn mı gideces yaw
    abi higland e dragon castle dan haritayı açarsan arkadaşta demişti hortum gibi beyaz şeyler var onların yanında zaten adları yazıo
    ya da şöle sölim yaban domuzlarının orda thiefler çıkıo{mavi kıyafetli}ve burdan yukarı doğru çıkan bi yer var burda da gene thief{kırmızı kıyafetli}ve kurtlar var zaten o yolu düz takip edersen bulursun

• Yaw quest yaptım,questi onayladı,bitirdim..
    questin itemleri inventoryde kaldı,ne atılıo ne satılıo.
    netces

Oyundaki Nickim Playas
    isteyen eklesin buddy 'e..
  • Slm bende dragon server 7 de oynuyorum lvl 26 yım. şansa biri clana davet ettiler 26 oldum :). ben spirit spire da kasıyorum horror knightlar var 5k exp. veriyor. bence questleri yapın güzel şeyler veriyor,armor silah exp,kolye yüzük falan,zaten boş boş da öldürmek sıkıcı oluyor. Ben questlerde takıldığım heryeri oyunun sitesinden oyuncuların cevapladığı mesajlardan yaptım,orası baya yardımcı oluyor. Oyun yeni olmasına rağmen kendini aşmış oyuncular var adamlar gece gündüz kasmış bence.

Birde dikkatimi çeken şey parti yapmamın bu oyunda o kadar avantajı yok gibi geldi, parti yapınca exp.ler çok düşüyor.
  • @lllMyXoMalll h.g :)

Nickim Playas ekleyin,görüşelim yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: HioNeTaCKo

walla lvlim 19 ben zaten bundan önce blade char açtım sildim onu şimdi ROD char kullanıorum eer seni yarım saatte 19 yapabilrim dien war sa ben charı silmeye raazıyım (içindeki itemleri aktarıcam tabi :) ) warmı böle bi kanqa adam?

ya yarım saatte yapacak adam bence daha dogmadı :)
  • upragde nasıl yapacam abi
  • bir soru soracam wierror ole bişi yanliş olabilir dielim 10 lvl da wierror olacaz pointleri nasil verelim ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORDFURKAN

bir soru soracam wierror ole bişi yanliş olabilir dielim 10 lvl da wierror olacaz pointleri nasil verelim ?

Güzel bir soru.
    Warrior un defans-atack arttıran skilli var.yani dex vermeye pek gerek yok.Oyüzden silah gereği kadar str ,geri kalan int..Warrioun def-atack skilini en az 10 lvl yapmalısın,hatta 40 lardan sonra daha da arttırmaya çalışmalısın.Yoksa dex evermek zorunda kalırsın bu seferde combat damage in düşer.

Tabi bu benim şahsi fikrim.Daha mantıklı bişey olursa görmek isterim.
    Biraz beyin cimnastiği ile çözebilirsiniz aslında.Bende 80 LVL olmadan neyin tam doğru olduğunu bilemem ama enazından az yanlış yapmaya çalışabiliriz
    Saygılar....

• hmm
    grup olarak yeni bir oyuna başlamak istiyoruz
    bu yüzden grup halinde oynucağımız bir oyun arıyoruz

mu güzeldi ama bir süre sona kendini tekrarladı.zaten eskide kaldı
    ko güzeldi. party yapabiliyorduk ama sıfırdan KOya başlamak neredeyse imkansız. hilesiz bir yere gelmek mümkün değil
    silkroad denedik. free bir online oyun için mükemmel grafikler, efektler ama oyunun amacı çok basit. PK yok gibi birşey
    sonra biri KOya geri döndü. öbürü MU kastı. SROda kalanlar oldu
    şimdi tekrar bir araya gelip güzel bir mmorpg oynamak istiyoruz

bunları gözeterek HO'yu önerirmisiniz bize?
    mesela

1) share party yapabilirmiyiz? party yaparken birinin başkasına ne gibi faydası oluyor?
    2) party yaptık. lvl item pet kastık. peki sonra napıcaz?

çeşit çeşit client indirmekten yorulduk. ön bilgi verirseniz sevirim. beğenirsek HOya başlamayı düşünüyoruz

• Başlayın Bounty Hunter bile var :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: AllEyezOnMe

hmm
    grup olarak yeni bir oyuna başlamak istiyoruz
    bu yüzden grup halinde oynucağımız bir oyun arıyoruz

mu güzeldi ama bir süre sona kendini tekrarladı.zaten eskide kaldı
    ko güzeldi. party yapabiliyorduk ama sıfırdan KOya başlamak neredeyse imkansız. hilesiz bir yere gelmek mümkün değil
    silkroad denedik. free bir online oyun için mükemmel grafikler, efektler ama oyunun amacı çok basit. PK yok gibi birşey
    sonra biri KOya geri döndü. öbürü MU kastı. SROda kalanlar oldu
    şimdi tekrar bir araya gelip güzel bir mmorpg oynamak istiyoruz

bunları gözeterek HO'yu önerirmisiniz bize?
    mesela

1) share party yapabilirmiyiz? party yaparken birinin başkasına ne gibi faydası oluyor?
    2) party yaptık. lvl item pet kastık. peki sonra napıcaz?

çeşit çeşit client indirmekten yorulduk. ön bilgi verirseniz sevirim. beğenirsek HOya başlamayı düşünüyoruz

Ko daki zevk i alamazsın onu söyleyeyim.Ko yu basit yapmışlar ama pk sistemi sayesinde yıllardır oynanıyor.Bu oyunda benim gördüğüm kadarıyla , sro gibi .Görüntü var pk sağlam değil.Bu tür oyun oynamayanlar için iyi olabilir ama KO dan gelen birisi ,zannetmiyorum beğeneceğini.PK sistemi olsa bile ,hp ve mana nı fulleyen bir (ginseng di adı galiba) bitki olduktan sonra nasıl bir pk olur ,orası ayrı bir konu.
    Bu oyunda pwp sistemi var.Karşılıklı istek doğrultusunda ,kendi çapınızda bişey yapabiliyorsunuz.Daha fazla bilgi için PM den devam ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzteK -- 12 Ekim 2006; 10:10:53 >

• ko dakı cz gibi burdada sürekli devam eden faction var alr var guild varlar var sonracııma pvp bounty sistemi var birisi birinin kellesine para koyuyo sende onu listene eklersen o adamı yakaladıın heryerde kesebiliosun ve kestiin zaman para gelio... faction war lar cz nin aynısı....pvp sisteminde ko dan pek farkı yok ama adam kesmek zor...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.