Şimdi Ara

Herkesin fikirlerini bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • >Arkadaşlar öncelikle merhaba,yorumlarınız içinde şimdiden çok sağolun.Benim sorum 2-3 ay önce hızım 2045/799 a düştü eve servis geldi ölçüm yaptı ve sizin hat bunu desteklemiyor dedi fakat daha 3 gün önce 8091-9200 kbs arasında alıyordum ama 2045 ide desteklemiyormuş benim sorum şu madem desteklemiyor ping sorunum yok hat kopması olmuyor en önemliside modem arayüzünde alabileceğim en yüksek hız 16900kb/s görünüyor neden 1024 değilde 2045 e sabitlediler iyi günler

• Bence arayın hızlandırsınlar. 8mbit alabilmeniz lazım.
  • Gereksız konular acmaya gerek yok fıkır soylenıcek bısey yok ortada arayacaksınız ttnet hız sorunu dıye baglandıktan sonra orda halledebırlerse hallederler herseyın cozumu burada degıl.
  • Bence bize danışmasında herhangi bir sorun yok. Nede olsa burası bir forum.
  • forumun amacı zaten çözüm bulmak değil, paylaşmak yol göstermek, aynı olayla karşılaşan varsa tecrübesınden yararlanmak vb.
  • arkadaşlar sağolun 5-6 kere arama rağmen düzeltilmedi.Onun dışında tartışmaya gerek yok forum herkese açık isteyen fikrini paylaşabilir.Aramadan bu işi halledebileceğim alternatif bir yol mevcutmudur acaba iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniqron

arkadaşlar sağolun 5-6 kere arama rağmen düzeltilmedi.Onun dışında tartışmaya gerek yok forum herkese açık isteyen fikrini paylaşabilir.Aramadan bu işi halledebileceğim alternatif bir yol mevcutmudur acaba iyi günler

bide türk koma yaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.