Şimdi Ara

herkes okumuş ama cevap yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • msn penceresını kapatınca explorer penceresıne bı hal oluyo sayfaları acmıyo.sımdı soylekı bılgısayarımı actım baslangıc calışanları acıldı msn de aynı zamanda msnı kapamayıp sımge durumuna kuculttugumde ıntarnete baglandıgımda catır catır sayfalarımı acabılıyorum ama dıyelımkı msnı penceresını carpıyla kapattıgımda baglanıp sayfalarımı acmak ıstedıdıgımde yemıyo acılmuıyo sayfalar kılıtlenıyor explorer.baslangıctan msnı kapatıyorum ama normal nete gırıp normal ıkondan msn actıgımda otomatık baslangıca kayıt ettıgını goruyorum kac gundur yazmayayım yazmayayım dedım ama cırık ettırdı artık bı yardım lutfen sımdıden saolun:)

• Bu hatayı dutmadım da görmedimde... Sen en iyisi yedeklemeni yap ve bas formatı gitsin. Temiz iş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rundll

Bu hatayı dutmadım da görmedimde... Sen en iyisi yedeklemeni yap ve bas formatı gitsin. Temiz iş olsun.

valla ben de duymadım.
  • BENDAAA
  • iyiymiş bu tarz problemler enteresan sorunlar diye bi başlık altında toplanacak yakında heralde
  • merhaba öncelikle sorununuzun adı aynen şu hatalı windows kayıtdefteri sizinde bildiniz üzere kayıt defteri bozuldu yada tuttarsız olmaya başladında bu gibi sacma hatalar olagan daha önce olmadını varsayarak sistemi vürüs ve spy taramasıdan gecirin msneyi kaldırın ve sisteminizi sorunsuz buldunuz geçmiş bir tarihe yükleyin hali ile kayıt defteride kendini yenilyecek ve kalan zararlı olabilecek parçalarıda yok edin nasıl yapılır sizinde bildiniz üzere sistem geri yükleme kaldırdınız yazılım oyun vb şeyleri geçmiş için kaldırsanız dahi tutar yani gereksiz gerekli bi sürü ıvırzıvır sistem geri yüklemeyi kapatın ve ardından pc nizi açkapa yapın şimdi onlardanda kurtulduk ve sistem geri yüklemeyi yeniden açın ve tarih belirtin ve ardından msn yi kurun hem had diskiniz rahatlamış hemde açılma hızınız artmış da olur çok basit dimi.....( önemli hatırlatma sistemi geri bir tarihe atarsanız bazı oyun yazılım vb geçmiştarihte kurulmamışsa yani aldınız tarihte gide bilir yani gitmez ama sistemgeri yüklemede kalır sistem geri yükleme kapandında onlarda gider)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranel -- 27 Eylül 2006; 4:17:39 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Furkai

iyiymiş bu tarz problemler enteresan sorunlar diye bi başlık altında toplanacak yakında heralde

• bence de format atman gerekir. çünkü sistem geri yükleme her zaman işe yaramıyor...
  • at formatı gitsin keşke herşey bu kadar kolay oluverseydi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.