Şimdi Ara

HERKES İÇİN GOD OF WAR BÖLÜM YARDIMI!!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
2
Favori
139.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eheh saol ya denicem tekrar bosluk birakmadan yapmistim ben ama duzenliyim bi tekrardan

bide yapinca kendi kendine demomu giricek nolucak baska bisey yapmamiz gereklimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cursive -- 14 Şubat 2006 2:00:54 >
  • bitirdim oyunu supermis
  • yakut kolyelerin bulunup takıldığı yerde kaldım mavi kolyeyi bulup taktım ama kırmızı yakuy kolyeyi bulamıyorum bir oda var oraya giriyorum yerlerden kazıkların çıktığı bir kol var kolu cekiyorum kutuyu çıkartıyorum daha sonra yaklasık 25 sn sonra kazıklar çıkıyor beni olduruyor kutuda parcalanıyor orada kaldım yardım edinn kutunun uzerine çıkıncada zıplamam gereken yere ulasamıyorum yardım bekliyorummmm acilll
  • dostum sağlam vuruş yapacaksın kayaya ikidefada odanın kapısının ağzına iki defada o tepenin altına atman gerekiyor sonra kayanın üstüne çık zıpla hop yukardasın. ama çok seri ol her iki kısım içinde kayaya ikidefa vurarak bitirmeyi başarabilirsen kazıklar çıkmadan zıplayabilirsin. zaten yukarı çıktıktan sonra birdaha kazık falan çıkmıyor
  • suyun altında sonlarına dogru bi heykel var
    ordan asagı iniyorum bi tane kapı var arkadan cok hızlı gelip
    beni duvara yapıştırıyo ve oluyorum
    hızlı yuzmeme ragmen kaçamıyrm

EVET NAPCAM ŞİMDİ
  • esyo, hızlı şekilde yüzeceksin, sonlara doğru tabanda boşluk olması lazım oraya girip duvarın tekrar geri çekilmesini bekle. Daha sonra yukarı doğru yüz güneşi göreceksin...
  • esyo yakında bi yerde daha takılıcan biliom bir yer var yandan hancerli duvar sana dogru hızlı sekılde ustune gelio bak hızlı yuzmeyi oren ona gore
  • kardeş bide şey vardı bole duvarlar yukarı cıkıo merdiven gibi yukarı cıkıon taht ta oturan bir heykel var orasını sormassan bende emre degilim
  • Arkadaşlar nooldu? oyun çözümü varya yukarıda

esyo Yüzerken L1 e basılı tutup çekiyorsun suda kendini iterek gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samplus -- 15 Şubat 2006 20:09:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: n_joy

kardeş bide şey vardı bole duvarlar yukarı cıkıo merdiven gibi yukarı cıkıon taht ta oturan bir heykel var orasını sormassan bende emre degilim

Emre komik gördüm seni!
  • hey arkadaslar bu god of warda oyun bitiren varmı ben sanırım bitirdim ama kafe kapandığı için bitip bitmediğini anlayamadım aresi dovdükten sonra bir koltuk var ona oturuyorsun ondan sonra bitiyormuu bilen varsa cevap bekliyorum
  • evet oyun ondan sonra bitiyor.
  • arkadaslar god of war ben bitirebildimm yardıma ihtiyacınız olursa kapucusx@mynet.com e-mail adresim yardımcı olabilirim bana yardım eden arkadas kimdi bilmiyorum ama onada tesekkür ederim
  • ewt tam orada bitio sonrada god seviyesini bitir hadi bitirebilirsen benim oyunu bitireli 6 ay oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: esyo

quote:

Orjinalden alıntı: n_joy

kardeş bide şey vardı bole duvarlar yukarı cıkıo merdiven gibi yukarı cıkıon taht ta oturan bir heykel var orasını sormassan bende emre degilim

Emre komik gördüm seni!

zuhahahahaha

• ya arkadaşlar izmirde oturup da god of war ı bitirmiş olan var mı. işi bittiyse dvd yi bana da versin de ben de bitirsem kaldım oyunun yarısında hatalıymış benimki.
  • nerde takıldın? İki bölümde takılıyor. Birinde düzeliyor. Eğer pandora temple da takıldıysa bozuktur
  • arkadaslar ben the path to atlas bolumunde takildim hani zeusun byuk heykeli varya elindede top gibi bisey atlas galiba onunde bi kol var onu cekiom bisey olmuyo arkasina geciom muse key i aliom ama ne ise yaradini bilmiom yukari cikiom kol var cekiom ama bisey olmuyo yardim lutfen acil 4 gundur burda takildim
  • Dostum vallahi yardımcı olmak isterdim ama oyunu bitireli çok oluyor. Yeri hatırlıyorum ama iyice bi tarif etsen belki nasıl geçildiğinide hatırlarım. Oraya nereden geldin. Gelirken neler yaptın bi tarf et. Bir de yukarda arkadaşlardan biri oyunun tam çözümünü vermişti yukarda onuda bi kontrol et istersen
  • ya siz bu oyunu oynamak için amma geç kalmışsınız.Biz bu oyunu geçen sene oynadık bitirdik en az 1 sene oldu.Bu oyun bu kadar bekletilir mi ya?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.