Şimdi Ara

HERKES İÇİN GOD OF WAR BÖLÜM YARDIMI!!! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
2
Favori
139.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazdıklarım neden çıkmıyor ki ben ardım istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaz Kesmez Hakan

helıos un kafası hangi tuşlarla nasıl çıkıyo ? d

yanlış hatırlamıyorsam L1 + Üçgen
  • beyler biliyorum bu oyun bu kadar geciktirilmez ama napalım gow1 de gargon eye lerden galiba 1 tane almayı unutmuşum bişi olurmu ?
  • cevap yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoW

herkese duyuruyom...bu oyunla ilgili merak ettiğiniz varsa çekinmeyin sorun!Çünkü ben bu oyunu 1 hafta bile olmadan günde 2 saat oynayarak bitirdimbu oyunun ustasıyımm

merhaba biliyorum bu oyuna o kadar geç başladımki :( neyse bişi sorcam the road to athens bölümündeyim galiba gargon eyelerden bi tane almayı unutmuşum videolarda o bölümde gargon eyeleri fullüyorlar bende olmuo yeniden mi başlamalıyım yoksa ilerde daha varmı bi el atsan lütfenn

• arkadaşlar bi çoğunuz bu oyunu aşmış hatta unutmuş olabilir ama yardımlarınızı bekliyorum.god of war 2 de köprüye geldim fakat geçemiyorum defalarca aşağıya atlamam ve türlü şeyler denememe rağmen olmuyor .köprünün üzerine atlamadan önce altında kuş olduğunu tahmin ettiğim 2 kanat beliriyor ancak üzerine çıkınca kayboluyor ve aşağıya düşerken herhangi bir şekkilde bana yardımcı olmuyor .köprüden her atlayışımda 6-7 saniye düşüyor ve ölüyorum lütfen yardımcı olun acaba eksik ne yaptım.şimdiden herkese çok teşekkürler
  • arkadaşlar ben god of war ın pandora box yerinde kaldım lütfen yarıdım edin

şeytandan sonra gidiyorum yaratıklarla savaşıyorum onları haklıyorum sonra döner kapılı odaya giriyorum kömür vagonunu dairenin üstüne koyuyorum ama kapı hemen kapanıyor.Ordan çıkıyorum yukarı çıktım orda asker okçuları hakladım kolu çevirdim demirle aşaya ip indi onunla indim aşağı sonra iple karşıya geçerken yaratıklarla savaştım ve hakladım ordaki mavi kalkanı aldım sonra askerler falan üstüme geldi hakladım sonra iple yukarı çıktım kalkanı kapıya koydum ve döner kapıdan geçmeye çalıştım sizin dediğinizi yaptım sağ analoglaaynısını yaptım ama olmadı yardım edin lütfennnnnnnnnn

• quote:

Orijinalden alıntı: alarga75

OYUNA YENI BASLADIM AGACI KALDIRDIM YARATIKLA DOVUSTUM ONU GECTIM ZINCIRLE KARSIYA GECTIM ORADAN SARMASIKTAN YUKARI CIKTIM OLUMPOSUN AGZI BOLUMUN ADI GLIDE YAZIYOR ORDA TITANI GORUYORUM YARATIKLA SAVASIYOR ELINLE KOPRUYU YIKIYOR ORDA TAKILIYOM YIKILAN KOPRUDE UZUN X BAS SONRA 2 KERE X YAP YAZIYOR DENIYORUM AMA BI TURLU UCAMIYORUM NAPICAM SASIRDIM PS3 TE OYNUYORUM YARDIM EDERSENIZ SEVINIRIM

panpa anlatımı yanlış yapmışın önce 2 tane x ondan sonra x e uzun basman gerekiyor. ilk önce koştur boşluğa düşmeden önce 1 kere x yap,havada bir daha x yap ondan sonrada x e basılı tut kanatla uçacaksın.
  • kardeş bana mı dedin anlayamadım da
  • arkadaşlar god of war 2 de biyerde takıldım hani bi heykel war kafasında bişey var onu almaya çalışıyoruz aşağıdan dondurma eşyasını alıp ykurı çıkıcam ama nasıl çıkılacağını bulamadım ne olur yardımcı olun bu bölümü geçemessem kudurcam
  • medusayı öldürünce su dolu bir odada bir paneli geçtim ama 2. sarı panelde kapıyı açıyorum ben geçene kadar kapanıyor r1 e basıp hızlı yüzüyorum kapı açık ama geçmiyor ben birşeyi eksik mi yapıyorum lütfen anlatın veya vidio çözüm daha iyi olur
  • bende persius mu ne var ya kapıyı açıyoruz sonra kavga falan vidioda izledim medusadan sonra bana o gelmiyor 4-5 tane çark çevirmem gerekmiş lütfen ve acil yardımcı olun
  • Arkadaşlar Gow collection'da altyazı desteği yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_hell_86

Arkadaşlar Gow collection'da altyazı desteği yok mu?

Ara videolar sırasında kare tuşu ile altyazılar açılıp kapanabiliyordu diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 250gr@

quote:

Orijinalden alıntı: dark_hell_86

Arkadaşlar Gow collection'da altyazı desteği yok mu?

Ara videolar sırasında kare tuşu ile altyazılar açılıp kapanabiliyordu diye hatırlıyorum.

Denedim olmuyor ayarlarda da yok malesef altyazı seçeneği aceba Gow col 1'e eklenmedi mi yoksa belli sürümlerde mi var sadece
  • ya arkadaşlar ben god of war ı daha yeni oynamaya başladım ve bir yerde takıldım ne yaptıysm geçemedim. god of war ilk oyununda hani yerde kapılar açılır ya içinde lavlar var ilkini geçiyorum 2.yi geçemiyorum bir türlü ya yardımmmm lütfen arıuorum heryeri bulamadım.. [Kunye=]
  • quote:

Orijinalden alıntı: bora78

hadesin suyun altındaki heykelinin olduğu yerde yarı at yarı insan olan yaratıkları öldürdükten sonra bir kapıdan geçtim orada yerde açıp kapanan kapıcıklar var altında lavlar var.birinci kapıcığın üstünden atlayıp geçebiliyorum ama ikincisinde geçemiyorum yani atlama mesafem yetmiyor sürekli lavın içine düşüyorum bana yardımcı olurmusunuz bu konuda.

bunu geçebildin mi yaaa kardeşim bende aynı yerde takılı kaldım acil yardım lazım bana
  • merhaba herkeze bana yardımcı olursanuız senırım 1 bolumde colu gectıkten sonra duvara tırmanıyor sonrada asagı bır zıncır ındırdıkten sonra ıcerı gıryorum orda zemın tahtadan bıraz dovustukten sonra tahta acılıyor asagı dusuyorum burayı gecemedım bulumun ismını bılmıyorum bana yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler
  • arkadaşlar god of war 1 oynuyorum. Oyuna daha yeni başladım. bir gemideyim. insanlar falan var. gemide yukarda yaratıklar okla ateş ediyor ama oldukları yere tırmanamıyorum başka gidilecek yer de yok. nasıl yukarı zıplayacam yardım edin.
  • Arkadaşlar ilk önce cahilliğimi mazur görün..God Of War3...Kaç gündür herkül ile olan bölümü geçemedim..Herkülün kolundaki demir yumruğu çıkarıyor ve bir tanesini kendi takıyor tam o sırada ekranda yarım ay şeklinde bir işaret çıkıyor..O işaret çıktığında hangi tuşa basacam vuracağım ? ..Herkül ben vuramadan vuruyor ve tekrar geri alıyor..Tam o sırada hangi tuşa basmam gerekiyor ?İlginize şimdiden teşekkürler.. Fotosunu ekledim..Yarım ay şeklindeki işaret çıkıyor ve ben ne yapmalıyım,hangi tuşa basarak yumruk atmalıyım..
     HERKES İÇİN GOD OF WAR BÖLÜM YARDIMI!!!

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.