Şimdi Ara

Herkes Aptal, Bi Uyanık Sizsiniz. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
8
Favori
56.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
913 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheJudgé

Almanyada bile bu tarz saçmasapan hareketleri yapanlar yine türkler , milletin sokağa atıığı ikinci el ürünleri toplayıp parayla satıyolar ,internette bile var videosu , almayada ev taşıyan bi salak vardı , milletin attığı eski eşyaları alıp satıyodu

Alıntıları Göster

Hocam biz Türkler nasıl bir millet olduk? Osmanlı nasıl çökmüşse Türklükte öyle bitmiştir

• Şark zihniyeti olan ülke vatandaşlarından İskandinav zihniyeti beklemek saçma, sonra Orhan Kural gibi mutsuz yaşar ve ölürsünüz, ben kabulleneli seneler oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: WesterLandX

şimdi biri de çıkar gelir enayi yazar. insanlar etik ne bilmiyor ki.

öyle hocam malesef..

aile çok önemli. aileden sonra ilk öğretimde sınıf öğretmeni çooook önemli. bizde herşey çarpık malesef. ben 90 lıyım. 96 sonrası çoook daha kötü bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FD1540C7 -- 13 Ocak 2021; 11:37:41 >
  • TheSilentGhost-T kullanıcısına yanıt

Zamanında bir suriyeli aileye tüm mahelle yardım etmişti, A'dan Z'ye tüm evlerini mahalleli dizdi, evinde kullanmadığı fazla olan her şey verildi, bir gün gördüm eskici çağırmış televizyonu eskiciye veriyor büyük pazarlık yapıyor zaten o televizyonu da başkası vermişti.

Böyle bir konuda Türkiyeyi savunacağım hiç aklıma gelmezdi ama yapıyorlar hocam belli ki, tek biz değiliz. Millet Ps5 almak için birbirini yiyor sonra oradan çıkıp bir bot bütün stokları eritiyor. Neyse ki bizim milletimizin işi teknolojiyle değil de böyle gelişmiş yöntemlere başvurmuyor, yoksa vay halimize.
  • Eledas kullanıcısına yanıt

Şubeden Şubeye farklılık gösteriyor o durum

Bir ara 55VU73T mi ne öyle bir tv gelmişti piyasdan en az 600-700 TL uyguna orda yüz yüze şahit oldum.

TV depoda kapısı açık satıldı deyip bana vermemişlerdi fln v.s.

Aynı olayı uygun fiyata gelen Laptoplarda da yapıyorlar. Hatta bizim arkadaşa bim mağaza müdürü sen flayerları takip et 1 adet hakkın var araman yeterli gibisinden konusmuş.

Böyle insanlar var hatta var olduğunu sahibinden e bakarak da anlayabilirsiniz.

JABRA BLUETOOTH KULAKLIK geçtiğimiz aylarda bim'e 549 TL den satıldı. Piyasası 650-700 tl bildiğim kadar.

bu tarz ürünlerde her zaman kayırmaca oluyor malesef.

Ben burdaki yazıyı görünce sabah izin alıp da gitmedim bim 'e

bi öğleden sonra yakın civarda 2-3 bim var oralara bakıp tekrar yazarım durumu xD

• Herkes Aptal, Bi Uyanık Sizsiniz.

Bu hanginiz doğru söyleyin
  • Bugün bim'e gidip biraz laf sokayım.Zaten evde canım sıkıldı heyecan olur 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle ya da böyle gerçekten bindirmeden indirim uygulayan bi kaç marka arasındadır belki de bim. Ama yine garibana yar olmuyor.
  • Herkes Aptal, Bi Uyanık Sizsiniz.

Bende tavsiye üzerine takipte idim.
    Lakin konuyu görünce bakma gereği bile duymadım.

• Ahlaksızlıkta sınır tanımıyoruz arkadaş. 83 arctis 1 ilanının 43ü son 3 gün içerisinde ilana konmuş.

Herkes Aptal, Bi Uyanık Sizsiniz.
    Orası daha beter (duyduğuma göre)
  • Yarın gel CIA'de ssk'lı olarak işe başla kardeşim senin gibi araştırmacı adamlara ihtiyacımız var Herkes Aptal, Bi Uyanık Sizsiniz.  şaka bir yana beklediğimiz bir olaydı market çalışanları yapıyor bunu çok bariz hatta önceden alışverişi kesinleştiriyor ki satamaz'da elinde kalır diye önden sipariş alıyor ne diyelim inşallah elinde patlar'da satamaz varsa böyle birşey direk şikayet edin birden fazla şikayet gelirse çalışanların ürünleri alıp satması hakkında genel müdürlüklerinden bu konu hakkında yaptırım gelir

• Eğer kablosuz kullanırım derseniz anker soundcore vortex var. Fiyat performans ürünü. Hb de 300 e satılıyordu bikac gun önce. Ses kalitesi Jbl lerle filan karşılaştırılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulan Musk

İş yerinde duruyor demiş bir de. Bim'de çalışıyor sanırım.

Herkes Aptal, Bi Uyanık Sizsiniz. Herkes Aptal, Bi Uyanık Sizsiniz. 

• Zamanında bu tip olaylara serbest piyasa diyorlardı. Şimdi o teknolojik ürünler ceplerini yakacak fiyata gelince millet tepki göstermeye başlamış. İyi olmuş.

• Komik
  • oomerozer kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam,dediğiniz ürüne göz atarım.

• Ahlaksız ve yozlaşmış bir ülkede çok normal şeyler bunlar
  • Ne için alıyorsunuz bunu oyun oynarken mi kullanıyonuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.