Şimdi Ara

HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı. (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
10
Favori
49.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir çok güncelleme yaptım. Hatta üstüste aynı yeri 3-2 defa yaptım ama mapcreatorda değişen bişey yok. Ben yapınca değişmiş gözüküyor. Bir süre sonra yaptığım değişiklikler sıfırlanıyor.
  • Selamlar,

Adalya MOLA - Sandıklı - Afyon tesislerine giriş çıkış hatalı; ayrıca tesis içerisindeki benzinlik Opet olmuş. Gpx izi olarak Mapcreator üzerinden yükledim, görebilirsiniz.
    Bilginize.

İyi bayramlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 6 Temmuz 2016; 10:33:37 >
  • Antalya Adbi Yavuz Bulvarı paralelindeki 508. Sokak ismi 5009. Sokak'tır. Bilginize.

Saygılar.
  • makbuz M kullanıcısına yanıt
    İyi günler,

Belirttiğiniz güncellemeler yapılmıştır.

Teşekkürler,

HERE Maps
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    İyi günler,

But tür buglar düzenli güncellemelerle gideriliyor.

İlginiz için teşekkürler

Here Maps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MapCreator -- 11 Temmuz 2016; 14:30:57 >
  • akskon A kullanıcısına yanıt
    İyi günler,

Yaptığınız değişiklikler onaydan geçtikten sonra haritalarımızda görünecektir.

İlginiz için teşekkürler,

HERE Maps
  • MapCreator M kullanıcısına yanıt
    Evet, geçen hafta yayınlanan sürümle düzeltilmiş, şu an normal, teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    İyi günler,

Konu ile alakalı yerlerde güncellemeler yapılmıştır.

Teşekkürler,

HERE Maps
  • quote:

Orijinalden alıntı: MapCreator

İyi günler,

Belirttiğiniz güncellemeler yapılmıştır.

Teşekkürler,

HERE Maps

maps.here.com adresine her girdiğimde Batman olarak açıyor ilk olarak. İzmirdeyim ama Batmandan İzmire geçtikten sonra işlemlerimi yapabiliyorum. IP listeniz güncel değilmi acaba?

Bu konudaki hatayıda giderirseniz sevinirim. Uzun süredir bu şekilde, düzeltilmediği için artık yazmak istedim...

• Selamlar,

Mapcreator'da sorun mu var? POI eklemek dışında bir şey yapamıyorum.

Teşekkürler.
  • Osmangazi köprüsü ne zaman eklenecek? Çok önemli bir harita değişikliği. Standart güncelleme vaktini beklemek hata olur bence.
  • HERE WeGo Duyuruldu.

Android ve iOS Platformlarındaki HERE Maps uygulaması yeni isim ve yeni rotalama seçenekleriyle bugün duyuruldu.Yeni Sürümü mevcut uygalamanıza "güncelleme" olarak alabilirsiniz.

İlgilenen arkadaşlar için paylaşıyorum.

360 - HERE

Keyifli sürüşler

HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı.

• Ben arada ilgileniyorum ama uygulamadaki harita ile web sitesindeki harita farklı web sitesi daha güncel.
  • Here Maps mobil uygulamasına herita güncellemesi gelmiş.

Edit: Hala OsmanGazi Köprüsü eklenmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halilowich -- 5 Ağustos 2016; 14:33:24 >
  • Here Wego olduktan sonra maalesef harita indirme yapamıyorum. Sadece indirme için bekleniyor yazıp duruyor. Yardım edebilecek var mı?

Cihaz Samsung galaxy A7 2016

• burda yaptığınız güncellemeleri bilemem ama here maps italyada gayet güzel çalıştı.. arada yönde saçmalasada alışıyorsunuz ücretsiz olması güzel..
  • MapCreator M kullanıcısına yanıt
    Hocam galiba uygulama ile ilgileniyorsunuz. Benim telefonuma ne yapıp ettiysem son güncellemeden sonra harita yükleme yapamadım. Durma bekleniyor yazıyor ve saatlerce 1 mb bile yükleme yapamıyor nedense. Yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba İskenderun da bir çok eksik var iki örnek vereyim.
    Yeni Devlet Hastanesi 2 yıldan fazla oldu hizmete gireli haritanızda yok.
    Denizciler mah. sokak numaraları yok.

HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı.

Mapcreator ile epey düzeltme yaptım ama henüz bir gelişme yok.

Rota ve cadde trafik yönleri yanlış bu harita ile gelen rezil olur.
    Açık mavi rota liman içerisinden geçiyor nasıl girmeyi düşünüyorsa.

Olması gereken rota.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 24 Ağustos 2016; 12:33:32 >

• Merhabalar,

Dikkatimi çekti, bu forumda Osmangazi Köprüsü ile ilgili hiç bir yazışma yapılmamış. Soygun, kaza iletilerini bir yana bırakıyorum, sadece köprü ve HERE açısından konuşuyorum. Çok meraksız bir millet olduğumuzdan desem, değil. Çünkü biz epeyce meraklı bir milletiz. Anlasak da, anlamasak da her konuya sokarız burnumuzu. İnşallah ben arama yapmayı becerememişimdir de biri çıkıp hatamı düzeltmemi sağlar.

Asıl merak ettiğim, bu köprünün Windows 10'da Haritalar programını çalıştırdığımız zaman karşımıza çıkan (C)2016 HERE haritasında neden görünmediği. Bu köprünün inşaatı resmen 2012 dolaylarında başlamış, köprünün taşıyıcı kabloları Mart 2015'te çekilmişti. Haritada köprü giriş ve çıkış yolları henüz en ham (doğanın tahrip edildiği fakat dişe dokunur toprak bir yolun mevcut olmadığı) hali ile görülebiliyor. Köprü bundan iki ay önce kullanıma açıldı. Merak edenler, Google Maps'tan yararlanarak günümüzdeki durumu kuş bakışı inceleyebilir. Yani bu harita kim bilir kaç yılına ait. 2-3 ayda bir güncellemeleri veya düzeltmeleri yapılır denen bu harita, en son ne zaman güncellendi? Çeşitli kullanıcı katkılı programlardan yararlanarak ev numaralarına kadar güncellemeler/düzeltmeler yapılabilen bir harita, acaba neden bu kadar eski?

Uzun lafın kısası, ben İstanbul'dan İzmir'e giderken HERE haritasından yararlanarak Osmangazi köprüsünü ne zaman kullanabileceğim, bilen var mı?

Düzeltme: Osmangazi konulu iki soru buldum, ikisi de köprünün haritada görünmediğini söylüyor, Temmuz ve Ağustos Tarihli mesajlar. DH'in arama fonksiyonunu tebrik etmek lazım. Konu içi arama da (nedense) kapalı, ondan sonra mesaj yazmadan önce forumda arama yapınız derler. Yaptık işte!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi entarhan -- 31 Ağustos 2016; 11:31:47 >

• Yaşadığım yerden bir uydu görüntüsü (Yandex haritası, (C) 2012):

Here haritasından aynı görüntü (Here haritası, (C) 2016):

Tam ortadaki dönel kavşağa ve onun hemen solundaki binalara dikkat edelim. İkinci resim (Here) daha yeni tarihli olduğuna göre o kavşağın havaya uçmuş, binaların da yıkılmış olması lazım, değil mi?

Bunu açıklayabilecek biri var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.