Şimdi Ara

Her türlü Cep telefonu ve Tablet tamiri yapılır (İZMİR) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
12
Favori
22.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cevap alabildiniz mi?
  • erginuluca E kullanıcısına yanıt
    cevap alabildiniz mi?
  • Size bir şey danışmak istiyorum efendim.

izmir de samsung cep telefonlarının her tür yedek parçasını en ucuza alabileceğim yer nereleri var?
    tavsiye verirsaeniz çok memnun kalırım
    532 767 4666
  • emraxi kullanıcısına yanıt
    Hocam selam aynı sorun bende de var genpa yetkili servise vermeyi düşünüyordum artık ne tutar bilmiyorum. Sizin sorun çözüldü mü herhangi bir gelişme var mı entegre değişimi yapılınca düzeliyormuş ama izmirde yapan var mı bilmiyorum her telefoncuya da verilmez daha beter bi hale getirebiliyorlar.
  • Merhabalar, Samsung S8 ekran ve dokunmatik değişimi konusunda çalışma yapıyor musunuz?
  • Selam,

Sağ olsun arkadaşa eşimin samsung s8 telefonunun pil değişimi için verdim hem uyguna hemde sorunsuz temiz bir işçilik ile pilini değiştirdi teşekkür ederim düşünen arkadaşlara referans olabilirim.
  • selamunaleyküm bornovadayım bende j7 pro sadece ön cam kırık ne kadara değiştirebiliriz, birde tamamen komple camı ne kadar işçilik dahil sürekli geleceğimiz biryer olursa sevinirim tek seferlik değil ustam ona göre dönüşünü bekliyorum.
  • iphone 5S bataryası hemen bitiyor, ne kadara değiştirirsiniz ? hangi marka takıyorsunuz ?
  • 2 senedir elimde yatan anakartı problemli lg-g3 var. tamir imkanı var mı?
  • Xiaomi redmi k20pro IMEI atıyormusun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Xiaomi Redmi Note 4 telefonumda, kısmi dokunmatik arızası mevcut. Telefonuma ait Ekran Değişim ücreti nedir? Acaba.
  • İphone kırılan ekran tamiri için ne kadar alıyorsunuz, model fark eder mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeriniz nerde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Xiaomi Redmi Note 4x için ekran + batarya ve kasa değişi ne kadara yapıyorsunuz? PM Lütfen.
  • 2-3 kez telefon götürdüm. Malumunuz bu sektörde doğru dürüst bir esnafa denk gelmek zor. Orçun kardeşimizi tavsiye ederim, dürüst samimi bir arkadaş.

• Orçun kardeşimiz ekranı kırık samsung m20 telefonumu hemen yanımda özenle yapıp çalışır hale getirdi .Daha önce bir kaç tamirciye telefon yaptırdım kimse böyle samimi ve özenli ilgilenmez cihazınızla gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim .

• Samsung m20 telefonumun ekranı değişmesi lazım dokunmatigi ile beraber kaca olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba hocam,

Çocukta huawei tablet var, micro usb girişi haşat etti,birkaç kez tamir etmeye çalıştılar bir türlü eskisi gibi olmadı. Şimdi yine şarj olmuyor, yerin neredeyse getirelim, bir bak istersen?

• Merhaba bende samsung 7 edge cihazım önceleri ısınarak çalışıyordu sonra kapndı açılmamaya başladı bende tuş kombinasyonları ile açıp kullanmaya devam ettim sonra teelfon donmaya başladı ve kapanıp açtığımda bu seferde mavi led bildirim ışığı yanıp sönmeye başladı ve telefon artık birdaha şarja taksamda açılmadı bunun acaba sorunu ne olabilir zira telefonda düşma,darbe filan almadı bunun tamiri hakkında bilgi ve ücreti verebilirmisiniz?

• Hocam PM attım bakabilir misiniz?

@orcun32

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.