Şimdi Ara

Her sabah nereye gittiğini bilmeden bir işe giden,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • her akşam nereden çıktığını bilmeden bir işten çıkan, sevmediği hayatı yaşayan, sevmediği işi yapan, sevmediği kişilerle yaşayan, kalabalıklar yüzünden yaşamaya karşı ne bir sevgi, ne de bir sevgisizlik işareti olmadan gelip geçen, her akşam evinin dört duvarı arasına sanki bir mezara girermiş gibi giren, gecelerini bir sıkıntı yorganının altında yalnız ya da yanındaki yabancı gövdeyle geçiren bütün ölü kentlerin, ölü doğmuş çocukları !
    Size bu ölü yaşamı hazırlayan "sermaye sahibi egemen sınıftır", bu acımasız oyunun varlığı siz izin verdiğiniz sürece sürecektir"

[ Maksim Gorki ]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güzel konuşmuş maks
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alice Glass

güzel konuşmuş maks

Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.

• "Bir tuşa bas, bir kolu çek. Neyi neden yaptığını bilmeden öl" diyor, Tyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Molotov Cocktail

"Bir tuşa bas, bir kolu çek. Neyi neden yaptığını bilmeden öl" diyor, Tyler.

İntihar kaçış değil , reddediştir diye ekliyor Jean Paul Sartre.

• neyse bir gün yine lisedeyiz zaten 4 sene kadar lisedeydim orayı geçelim. edebiyat sınavındayız bizim mehtap hoca vardı edebiyatçı çok severdik kendisini iyi hocaydı neyse sınavda anna karaninadan bir cümleyi vermiş ögelerine ayırın diyor. cümlenin ögeleri sıkıntı değil boşuna fen lisesi okumuyoruz yaparız da cümle dediğin şey 5 satır filandı tolstoy yüklemi nereye sokmuş bir saat aradık aha yüklem kim yaptı diye bir sorsam özne dediğin 2 satır.. neyse efenim vel hasıl kelam ben o soruyu çözemedim bir çok arkadaş da çözemedi sanırım özne ve yüklemden oluşuyormuş cümle. şimdi ben bunu niye anlattım o gün bu gündür ben uzun cümleleri hiç sevmem bunu da yeri gelmişken söyleyeyim dedim. bu cümle de çok uzun ama iyi demiş maksim bey amcamız
  • Hayatta hicbir zaman kafamizdaki kadar harikulade seyler olmayacagini henuz
    idrak etmemistim

diyor sabahattin ali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 24 Eylül 2014; 2:46:26 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ölüm Allah'ın emri yaşa geç tatava yapma.
    [WISDOM]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.