Şimdi Ara

Her Renk, Her Araç İçin Rötuş Boyası (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
757
Cevap
58
Favori
124.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kia cerato 2012 boya kodu (IM) elinizde var mı?
    2 kutu ortalama ne kadar yeri boyar?
    uygulama aparatları gönderiyor musunuz boyanın yanında?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jölelibrokoli

kia cerato 2012 boya kodu (IM) elinizde var mı?
    2 kutu ortalama ne kadar yeri boyar?
    uygulama aparatları gönderiyor musunuz boyanın yanında?

Merhabalar
    Tabi ki mevcut.

Tek sişe bir aractaki cizikler için fazlasiyla yeterli olmakta

Oje sisesi seklinde siselerde kapagi fircali olarak gonderim yapmaktayim. Kullanima hazirdir.

Saygilar

• Nissan qashqai 2013 nightshade (GAB)
    Honda pcx 2013 pearl white (NHA87)
    ve far içi parlak krom(far içi tamiri için) renkleri lazım. Ne zaman yollayabilirsiniz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stealth213 -- 19 Nisan 2016; 15:04:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stealth213

Nissan qashqai 2013 nightshade (GAB)
    ve far içi parlak krom(far içi tamiri için) renkleri lazım. Ne zaman yollayabilirsiniz acaba? Pm atmıştım cevap yazmadınız.

Merhabalar

Size PM gönderimi yapılamıyor, sanırım forum ayarlarinizdan kaynakli. Bende mail ile dönuş yapmıştım.

Pcx ve nissan için boyaları hazirlayabilirim. Kargo bilgileriniz ile Perşembe günü gönderim yapabilirim

İlandaki telefon numaramdan ulaşabilirsiniz. Veya PM ile telefon numaranizi yazabilirseniz ben ulaşabilirim size

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: snan1910

quote:

ve far içi parlak krom(far içi tamiri için) renkleri lazım. Ne zaman yollayabilirsiniz acaba? Pm atmıştım cevap yazmadınız.

Merhabalar

Size PM gönderimi yapılamıyor, sanırım forum ayarlarinizdan kaynakli. Bende mail ile dönuş yapmıştım.

Pcx ve nissan için boyaları hazirlayabilirim. Kargo bilgileriniz ile Perşembe günü gönderim yapabilirim

İlandaki telefon numaramdan ulaşabilirsiniz. Veya PM ile telefon numaranizi yazabilirseniz ben ulaşabilirim size

Saygılar

Telefon ile iletişim sağladık.Donanımhaber e uzun zamandır girmediğim için pm alımını kapalı unutmuşum özür diliyorum. Benim hatamdan kaynaklı satıcı arkadaş gayet ilgili.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: snan1910

quote:

Merhabalar

Saygılar

Telefon ile iletişim sağladık.Donanımhaber e uzun zamandır girmediğim için pm alımını kapalı unutmuşum özür diliyorum. Benim hatamdan kaynaklı satıcı arkadaş gayet ilgili.

Tekrar merhabalar

Estafurullah ne demek,sorun olmaz

Perşembe günü ürünler kargolanıcaktır.

Teşekkürler, Saygılar

• sinan bey kolay.gelsin
    bende 2013 model toyota auris beyaz renk var.tampon boyasi istiyorum. bugun koduna bakip size gonderirim..birde.şu pm dediginiz nedir onu anlamadim aciklarsaniz sevinirim tekrar kolay gelsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: xalfa

sinan bey kolay.gelsin
    bende 2013 model toyota auris beyaz renk var.tampon boyasi istiyorum. bugun koduna bakip size gonderirim..birde.şu pm dediginiz nedir onu anlamadim aciklarsaniz sevinirim tekrar kolay gelsin..

Merhabalar

PM forum dilinde özel mesaj oluyor. :)

Renk kodunu bekliyorum. Yarın gönderim yapabilirim.
    Saygılar

• hocam selamlar, lacivert astra g kullanıyorum. internette bazı çizik giderici boya kitleri satılmakta içerisinde zımpara -boya - vernik - pasta vs bulunmakta, kimse malım kötü demez elbette ama sizin boyanız ile karşılaştırdığımızda bir fark var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

hocam selamlar, lacivert astra g kullanıyorum. internette bazı çizik giderici boya kitleri satılmakta içerisinde zımpara -boya - vernik - pasta vs bulunmakta, kimse malım kötü demez elbette ama sizin boyanız ile karşılaştırdığımızda bir fark var mı ?

Merhabalar

Satılan kitlerin fiyatları genelde 70TL+

Kitlerin içerisine koyulan ürünler genellikle, paket dolgun gözüksün amacında. Kullanmayacağınız malzemeler, kullanmanıza gerek olmayan malzemeler veya kullanamayacağınız malzemeler mevcut bu kitlerde.

Benim göndereceğim ürün direkt kullanıma hazır, aracınızın renk koduna özel rötuş boyasıdır. Şişenin kapağındaki fırça ile kolaylıkla uygulama yapabilirsiniz. Boyalar akrilik boyadır. Selülozik tiner haricinde, basınçli su vs ile çıkmamaktadır.

Saygılar

• selamlar,
    opel mokka inci beyazı (boya kodu elimde yok) ve lamborghini balloon White (kodu ppg 224009 olabilir emin değilim) ve bunları sprey kutusuna koyabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clayd

selamlar,
    opel mokka inci beyazı (boya kodu elimde yok) ve lamborghini balloon White (kodu ppg 224009 olabilir emin değilim) ve bunları sprey kutusuna koyabilirmisiniz.

Merhabalar

Tabi ki hazırlanabilir

Özel mesaj gönderildi

• Merhabalar,

Aracımda çizikler mevcut. Ufak çizikler değil, birileri anahtarı takmış boydan boya yürümüş nerdeyse. Bu tarz çiziklere boyayı uyguladığım zaman sırıtma söz konusu olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

Merhabalar,

Aracımda çizikler mevcut. Ufak çizikler değil, birileri anahtarı takmış boydan boya yürümüş nerdeyse. Bu tarz çiziklere boyayı uyguladığım zaman sırıtma söz konusu olur mu?

Merhabalar

Boya birebir aracinizin renginde gelicektir, uzun cizik oldugu icin gerisi biraz el becerinize kalıyor.

Çizigin icini doldurucaksiniz. Hiç çizilmemiş gibi bir görüntü yakalamak profosyonellik gerektirir. Şuan ki haline göre daha iyi bir görüntüye ulaşıp paslanmayı engelleyebilirsiniz

Saygılar

• Merhabalar. Bu boyaları açmazsak, ya da bir kere kullandık diyelim kalanını ne kadar süre saklayabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: sedkorn

Merhabalar. Bu boyaları açmazsak, ya da bir kere kullandık diyelim kalanını ne kadar süre saklayabiliriz?

Merhabalar

Boyalar aşırı sıcak veya aşırı soğukta kalmadıkça ve kapağını iyi kapattığınız surece bozulmayacaktir. Kullanmadan önce iyice calkalayip uygulama yapabilirsiniz

Saygılar

• 2007 Fiat linea lal kırmızısı için varmı acaba renk kodunu atacağım ama uygulama Nasıl olacak sürtmeden kaynaklı çizikler var gideririm acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: a.hikmet

2007 Fiat linea lal kırmızısı için varmı acaba renk kodunu atacağım ama uygulama Nasıl olacak sürtmeden kaynaklı çizikler var gideririm acaba?

Merhabalar

Fiat lal kırmızı renk kodu 293 dür

Yapmaniz gereken çiziklerin içini doldurmaktır. Kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

İsim soyisim adres ve telefon bilgilerinizi özel mesaj ile gönderirseniz yarın gönderim yapabilirim

• hayırlı işler sinan bey.bende mondeo var 2006 .far yıkama kapağını boyamak istiyorum.ufak bir parça 6cmx4cm gibi bir ölçüsü var.göndereceğiniz boya miktarı ve fırça ile bu işlemi yapabilir miyim? gümüş gri rengi var.rengi tam olarak tutturmak için size ne lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat1299

hayırlı işler sinan bey.bende mondeo var 2006 .far yıkama kapağını boyamak istiyorum.ufak bir parça 6cmx4cm gibi bir ölçüsü var.göndereceğiniz boya miktarı ve fırça ile bu işlemi yapabilir miyim? gümüş gri rengi var.rengi tam olarak tutturmak için size ne lazım?

Merhabalar

Fırça ile boyama yaparsanız fırça izi kalacaktır.

Sprey boya ile daha sağlıklı olur.

Renk ismini biliyor musunuz?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.