Şimdi Ara

Her Detayıyla MSI GE620DX Bol FOTO (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
10
Favori
41.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabiki de hayır. Bağlayabilmen için ana konudaki yöntemlerden birini yapmalısın. Yani digital girişli olmalı ses sisteminde. Ayrıca 160tl'ye 5.1 alacağına 150e 2.1 al daha kaliteli ses alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 24 Aralık 2011; 2:23:32 >
  • tebrik ediyorum, kapsamlı ve bilgilendirici bir tanıtım olmuş, i5 li olanını düşünüyorum ben de...
  • Fareden hiç ses çıkmıyor gönderen bi arkadaş vardı geldi mi gitti mi ne oldu?
  • fare icin msi globalden cevap geldi servise gonderin seklinde. vaktim olup da gonderemedim ama sanirim genel bir problem soz konusu..
  • Ben de ocak 20'den sonra yollayacağım. Şu aralar meşgulum. Benimkisi bazen sorunsuz çalışıyor bazen de durduk yere çalışmıyor.

Misal fare takılı iken harici HDD'mi veya flash bellek veya telefonumu USB üzerinden taktığım zaten fare tanımsız oluyor.
  • Ben de i5 olanı aldım çok memnum 2 güdür kullanıyorum ama bir sorunum var S-bar her açılışta otomatik açılmıyor elle açmam gerekiyor bunun çözümü yok mu ?
  • Servis konusu ile ilgili :

Daha önceden bahsettiğim gibi geçen salı yani 20.12.2011 tarihinde ekran panelinde problem olmasından ötürü notebooku servise göndermiştim. Servis Point adlı firma tarafında herhangi bir problem yaşamadım, pazartesi problemin garanti kapsamından olduğunu söyleyip, iade mevzusu ile ilgili bir maili bana gönderdiler ve aldığım firmaya bunu iletirsem ürünün yenisini alabileceğimi söylediler. Ben de pcdepo sitesinden almıştım kendileriyle konuşunca sağolsun onlar da bekletmediler ve ertesi gün olan 27.12.2011 tarihinde yeni kutu tüm aksesuarlarıyla bana geldi. Kısacası salıdan salıya bir hafta içerisinde kargo süreleri dahil olmak üzere yeni notebook elime geçmiş oldu. Herhangi bir kargo ücreti de ödemedim. Yani şahsımca servis süreci olabildiğince başarılıydı.

Diğer yandan yeni gelen kutuda farklı bir mouse modeli göndermişler (mavi ışıklı bir model), sanırım dediğiniz gri tuşlu mouseta gerçekten bir üretim problemi var.

Bilginiz olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: nakata7

Servis konusu ile ilgili :

Daha önceden bahsettiğim gibi geçen salı yani 20.12.2011 tarihinde ekran panelinde problem olmasından ötürü notebooku servise göndermiştim. Servis Point adlı firma tarafında herhangi bir problem yaşamadım, pazartesi problemin garanti kapsamından olduğunu söyleyip, iade mevzusu ile ilgili bir maili bana gönderdiler ve aldığım firmaya bunu iletirsem ürünün yenisini alabileceğimi söylediler. Ben de pcdepo sitesinden almıştım kendileriyle konuşunca sağolsun onlar da bekletmediler ve ertesi gün olan 27.12.2011 tarihinde yeni kutu tüm aksesuarlarıyla bana geldi. Kısacası salıdan salıya bir hafta içerisinde kargo süreleri dahil olmak üzere yeni notebook elime geçmiş oldu. Herhangi bir kargo ücreti de ödemedim. Yani şahsımca servis süreci olabildiğince başarılıydı.

Diğer yandan yeni gelen kutuda farklı bir mouse modeli göndermişler (mavi ışıklı bir model), sanırım dediğiniz gri tuşlu mouseta gerçekten bir üretim problemi var.

Bilginiz olsun...

Vay be. Servis hic sorun cikarmamis. Iyi :)

• Banada resimdekinen farklı bi mouse geldi mavi ışıklı yanıp sönüyor şu anda :)
  • Banada o fareden geldi mavi ışık üstte yanıyor fakat altta kırmızı lazeri var ve sönünce bazen uyanmıyor bazen geç uyanıyor sıkıntı bu.
  • Hayır bana gelen farenin optik ışığıda mavi Lamborghini Reventon'u andırıyor mouse
  • neyse bakıcaz bi çaresine bu aralar kafam allak bullak zaten herşey iyi olacakken birden dünyam döndü
  • Bu notebook'u alıpta suana kadar sıkıntısı olan varmı ? Fareden baska sorun cıkardımı oyunlarda olsn ısınmada vs. vs... ?
  • Birde ürünü ilk aldığımda yapmam gereken bir şey varmı ? recovery gibi
  • Bir sorun yaşamadım allaha şükür.
  • Isınma problemi yaşamadım NFS The Run Son ayarlarda oynadım ısınma yapmadı fanı çok iyi çalışıyor ama sürekli çalışıyor bu canımı sıktı soğuk hava üflüyor çoğu zaman normal çalışmada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim292

Bu notebook'u alıpta suana kadar sıkıntısı olan varmı ? Fareden baska sorun cıkardımı oyunlarda olsn ısınmada vs. vs... ?

Ben 10.10.2011'den beri kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım. 75cm dolaylarından çantası ile evde halıya düşürdüm. bir kere de 50cm'den ayağıma otobüs içinde düşürdüm. ona rağmen herhangi bir problemi yok. Neredeyse her gün çantası ile taşıyorum. günlük 5saat kullanıyorum. bazen 4-5gün kapatmadığım download'a bıraktığım oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 30 Aralık 2011; 0:49:26 >
  • Hakkınızı helal edin arkadaşlar sizinle yazışmak sizinle bilgisayarımı konuşmak çok güzeldi.
  • Ya bu internetten indirmemiz gereken driver varmı ekran kaartı için yada sitesinden link verirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: prinko06

Hakkınızı helal edin arkadaşlar sizinle yazışmak sizinle bilgisayarımı konuşmak çok güzeldi.

Laptopu satıyor musunuz ya da iade mi edeceksiniz?

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim292

Ya bu internetten indirmemiz gereken driver varmı ekran kaartı için yada sitesinden link verirmisiniz

http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

gf500m series // gt555m // win7 64bit // eng // search

son sürüm driver gelecek karşına. Şu anda 285.62 var. download butonuna bas ve gelen sayfadan agree & download tuşuna bas.

Bu arada yeni oyunların bazılarında onboard çalışabiliyor. Bunun için masaüstünde sağ tık, nvidia denetim masası 3d ayarlarının yönetilmesi. isterseniz genel ayarlardan nvidia yüksek performanslı işlemci seçebilir ya da diğer bölümden oyunun exe,sini gösterip oradan nvidia yüksek performanslı işlemcisini seçebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.