Şimdi Ara

Her cihaza hükmedecek HarmonyOS 2.0 duyuruldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
3.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Puhaha bir komplocularımız eksikti. Düz dünya grubu yan tarafta arkadaşlar, gidin 5gye Bill Gates'e falan sövün siz, biz burada işletim sistemi tartışıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ms734 bengü taş / müslümanlaştıırlma / talas savaşı ms751 ve çinden çıkarımlar, bize ve dünyaya etkisi / Arapbistan amerika fetö kullanımı / Doğu Türkistanda Türkler neden arapça yazı dili kullanır? suriyede neden uygurlar gelir savaşır? .... ekonomi + tarih... birleştir... bir yandan kubilay han ms 1200~ yuanı bastırmış çini yönetmiştir. Çin bunların farkında. Bizde farkındamıyız? sor yukarıdakileri topluma anket yap bakalım kim ne biliyor? hepsi otomatik pilot.

• Rom olarak yayınlanırsa telefonum da denerim açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babayı hükmeder. Anca çinliler kullanır mecburiyetten. Sansürkolik çin devletinin burnunu soktuğu hiç bir işletim sistemi küresel olarak tutmaz. Ayrıca uygurları sistematik olarak soykırıma tabi tutan çin devletini sırf ucuza telefon alıyorum diye destekleyenleride kınıyorum.

• Insan tebrik mi etse bilemiyor, tamam amerikayi sevmiyoruz da cin ondan daha az zalim degil.

En guzeli yerli savunma sanayinde yakalanan ustun basariyi bu alanlara da tasimak dilegiyle diyelim..

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Bu mesaj silindi.
    İşlemci stoğu bitince ne yapacak diyorsunda arm mimarsi şuan japonlarin yani softbank denilen şirketin elinde bir kismida Çinli şirketlerde

• Huawei mate 20 lite’a gelicek mi acaba ?

• TIGERSHARK kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.