Şimdi Ara

Her cihaza hükmedecek HarmonyOS 2.0 duyuruldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
3.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Insanlarin neden huawei qebul etmemeyin basa duse bilmirem dunya amerkanlarin elinde qalmaq yerine coxterefli mobil dunyaya acilmamsinin neyi pisdi axi en pis hali ile huawei amerikan pisliklerinden min defe yaxsidi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Steelo S kullanıcısına yanıt
    Sende de beyin yok ama işte.

• Valla adamlar yapıyor

• İşletim sistemi yapmak hem çok zor hem de çok ama çok uzun süren bir süreç ,

En alt katmanda sistemi yazıyorsunuz önce , sonraki katmanlar en üst seviye arayüz vs.r kolay hızlı iş.Asıl baş ağrısı kısmı en dip katman.
    Yani bir çipe voltajı nasıl yorumlayacağını ne miktarda yorumlayacağını gömüyorsunuz.Düşünmesi bile baş ağrısı,bildiğin çile . .Bir de bunu çapraz platform yapmış adamlar.
    Helal olsun.Çok ama çok büyük bir adım.
    Yazılım hususunda ABD tekel konumda , Çin'in ortaya çıkması süper oldu.

Çöp diyen arkadaşlar da hızlarını alamamışlar , bir oturup düşünün ben neye çöp diyorum ,çöp dersem neye ahkam kesmiş olurum .Bu işler o kadar zor ki , Çinliler yapmasa dünyada yapacak başka bir ülke yok.Umarım pes etmezler.

• Çin dışında tutunması zor. Sistemin kullanıcı verilerini çin'de tutacak olması da ciddi bir tehdit oluşturuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elektrikliarabasever

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Ben Çin'i veya ABD'yi yüceltmek için yorum yapmadım. Bir şeyler yapmaya çalışmayı, emek vermeyi, ilerlemeye çalışmayı yücelttim.

Yazdıklarımı biraz daha dikkatli okursan göreceksin; bizim ülkemizde de bir şeyler yapılmasından duyduğum memnuniyeti ifade ettim.

Fanboylukla yakından uzaktan alakam yoktur.

• Çin İşletim Sistemi kullanmak mı! WeChat deki hükümet takibini bir araştırın.. Adamlar herşeyinizi takip ediyor.

Yatak odasını Çin'lilerin kamerayla izlemesini isteyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moneyTalks_ -- 10 Eylül 2020; 20:46:20 >
  • Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt
    bende Çini savunuyorum, ben çöpçüyüm, sokaklardaki çöpü toplamasam pislik içinde boğulursunuz, sizin gibilerin pisliğini temizlediğime inanamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DigitalKral

Sende de beyin yok ama işte.

Bence sende kinayeyi anlayacak beyin yok.

• Başarılı olmanı canı gönülden istiyoruz Huawei. Beceriksiz Microsoft'un Windows Mobile'ı adam edememesi ve Samsung'un Bada OS facialarından sonra tokat gibi bir giriş yapıp sektörü domine edersin umarım.

• Bol bol duyuruyorlar ama adam akıllı sistemi çalıştıran bir cihaz göremedik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleDragon

Ben Çin'i veya ABD'yi yüceltmek için yorum yapmadım. Bir şeyler yapmaya çalışmayı, emek vermeyi, ilerlemeye çalışmayı yücelttim.

Yazdıklarımı biraz daha dikkatli okursan göreceksin; bizim ülkemizde de bir şeyler yapılmasından duyduğum memnuniyeti ifade ettim.

Fanboylukla yakından uzaktan alakam yoktur.

Alıntıları Göster

Haberi ve son cümleyi size karşı yazmamıştım :) Mesela gittim 3d yazıcı alacaktım Creality'den almak yerine gittim Zaxe'den aldım mesela ama bu Vestel gibi köpek firmalara hiç destek veresim gelmiyor ondada gidip G.Kore malı alıyorum en azından düşmanlığımız yok adamlarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrikliarabasever -- 10 Eylül 2020; 22:22:40 >

• Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt

Vestel'e o konuda ben de çok kırgınım  

• quote:

Orijinalden alıntı: Elektrikliarabasever

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

tamam yürüyüp giderim, işim gereği hep yürüyüp giderim, pisliğinizi temizlemek kolay değil, çöpçülük zor iş

• sendemail kullanıcısına yanıt
    Japon lar ve Türkler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.