Şimdi Ara

Her ayarda 30fps görüyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yani garip bi sorun. Tf lerde 20 olduğu oluyor. Tavsiyesi olan var mı? 1gb ekran 4gb ram var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kurdishian

Ben 8 alıyom knk tf de.

Ee nasıl oynuyorsun ?

• Fps 30'da kilitli değildir heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

Fps 30'da kilitli değildir heralde

yok ya ondan değil de havalar çok sıcak ya etkileniyor herhade pc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CartmanBra -- 1 Temmuz 2017; 18:39:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bende de vardı şunları yaparak FPS'yi 60-80 arasına sabitledim. Havaların sıcak olması çok etkiliyor şuan.

-Termal macunu yenile.
    -Soğutucun işlemciyi iyi soğutuyor mu kontrol et, yoksa iyi bir soğutucu al.
    -Ritonun kendi yayınladığı game.cfg dosyasını kullan (düşük fps alanlara yönelik game.cfg)https://riotgames.zendesk.com/hc/tr/article_attachments/202093554/game.cfg
    -Kasayı açık kullan içerisi hava alsın ısınmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis

Aynı sorun bende de vardı şunları yaparak FPS'yi 60-80 arasına sabitledim. Havaların sıcak olması çok etkiliyor şuan.

-Termal macunu yenile.
    -Soğutucun işlemciyi iyi soğutuyor mu kontrol et, yoksa iyi bir soğutucu al.
    -Ritonun kendi yayınladığı game.cfg dosyasını kullan (düşük fps alanlara yönelik game.cfg)https://riotgames.zendesk.com/hc/tr/article_attachments/202093554/game.cfg
    -Kasayı açık kullan içerisi hava alsın ısınmasın.

Laptop kullanıyorum da termal macunu falan cidden halletmem lazım. Olmadan da olur mu diye merak etmiştim de herhalde çözüm bilgisayara baktirtmakta.

• kardes küçük bir ihtimal ama belkide ayarlari yaptiktan sonra kaydetmeden cikiyorsundur

• Gerçekten havanın sıcaklığı bilgisayarı etkiler mi?

7/24 turbo fanda çalıştırıyorum hala klavyeden elime sıcak vuruyor. Ayrıca 1 haftadır FPS sorunu yaşıyorum arada donuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vitallion

Gerçekten havanın sıcaklığı bilgisayarı etkiler mi?

7/24 turbo fanda çalıştırıyorum hala klavyeden elime sıcak vuruyor. Ayrıca 1 haftadır FPS sorunu yaşıyorum arada donuyor

Hemde ne. Arkadaşım daha bugün pc aldı o bile ısınmış.

• Geforce experience de pil tasarrufu ayarı açıksa kapat(Nvidia ekran kartın varsa)
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.