Şimdi Ara

Her 15 dakikada 1$ Kazanın. Toplamda 200$ Kazan! Axocoin Airdrop Başladı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yeni bir airdrop ile karşınızdayım.

Daha önceki airdprop konumuz

Kazanmak için buradan

Bu siteye giriş yapıp trustwallet'ta bulunan (BSC) adresiniz ile üye olacaksınız. Nasıl ekleyeceğinizi alt tarafa ekledim.

Her 15 dakikada bir girip 1$ alacaksınız.

200$ olunca çekim yapabiliyorsunuz.

15 haziranda pancakeswapta listelenince trustwallettan aktarıp çekim yapabilirsiniz.

Henüz ödeme almadım. Denemeye başladım.

Kazanmak için buradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trebuchet55 -- 1 Haziran 2021; 16:25:15 >

• Benden önce davranmışsın Her 15 dakikada 1$ Kazanın. Toplamda 200$ Kazan! Axocoin Airdrop Başladı. 

Bende şimdi konu açayım ama yasakmı değilmi derken senin konuyu gördüm, inşallah dedikleri gibi verirler parayı deniyoruz bakalım :)

@unspokennnnn konu sahibinden izin almadan da referans linki paylaşman güzel bir hareket değil Her 15 dakikada 1$ Kazanın. Toplamda 200$ Kazan! Axocoin Airdrop Başladı. 

• quote:

Orijinalden alıntı: ShaRLooT

Benden önce davranmışsın  

Bende şimdi konu açayım ama yasakmı değilmi derken senin konuyu gördüm, inşallah dedikleri gibi verirler parayı deniyoruz bakalım :)

@unspokennnnn konu sahibinden izin almadan da referans linki paylaşman güzel bir hareket değil  

Merhaba, denemekte fayda var. Bir kaç Airdrop da karşılık bulduk. Boş geçmemek lazım. 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Site patladi scam cikti sanirim olay

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

Site patladi scam cikti sanirim olay

Merhaba, şuanda aktif ya yoğunluktan kapandı ya da dediğiniz gibi scam çıkabilir Her 15 dakikada 1$ Kazanın. Toplamda 200$ Kazan! Axocoin Airdrop Başladı. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trebuchet55 -- 2 Haziran 2021; 15:51:8 >
  • Trebuchet55 kullanıcısına yanıt

tekrar aktif olduysa güzel yanlız benim cüzdanımda 70 usd birikmişti ancak tekrar girdiğimde 35 usd ye düşmüş :( var mı aynı sorunu yaşayan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

tekrar aktif olduysa güzel yanlız benim cüzdanımda 70 usd birikmişti ancak tekrar girdiğimde 35 usd ye düşmüş :( var mı aynı sorunu yaşayan ?

Merhaba, bende henüz gir düşüş yok. Sizin son durum nedir?

• Cuzdan duzeldi,zaten o benim cuzdan degilmus her giriste baskalarinin cuzdani gozukuyormus site kafayi yedigi icin :)

Suan site duzeldi baya da hizli ama bu seferde referans sayim sifir gozukuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicomedia66 -- 3 Haziran 2021; 18:7:45 >
  • Yok yine patladi site

• Katılım günceldir.

• Binance uygulamasından Yatır bölümünden BNB yi seçip, BEP20(BSC) adresini kopyalayıp yapsak nasıl olur ? Bir arkadaşım öyle yap dedi bana da.

• quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Binance uygulamasından Yatır bölümünden BNB yi seçip, BEP20(BSC) adresini kopyalayıp yapsak nasıl olur ? Bir arkadaşım öyle yap dedi bana da.

Merhaba, açıklamalarda truswallet ekleyin diye belirtmişlerdi. O yüzden riske atmaya gerek yok 😊

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.