Şimdi Ara

Hepsisony'nin indirim yalanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
1.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben aktif olarak olmasam da uzun süreden beri forumu takip ediyorum sayenizde bir çok şey öğrendim onun için hepinize teşekkür ederim fakat bugün gördüğüm bu olaydan sonra dayanamayıp bu konuyu açmaya karar verdim.Uzun süreden beri fiyat araştırması yapıyorum ve fiyatlar alabileceğim seviyeye geldiği zaman alıyorum. Turkcell'in ps3 kampanyası olduğunu gördüğüm zaman acaba oyunlarda da bir indirim var mıdır diye Hepsisony'nin sitesine bakarken gözlerime inanamadım %20 indirim yapıyoruz diye 5-6 aydır 128 tl den satılan Uncharted 3'ün daha önceki fiyatı 160 liraymış gibi gösterip 128 tl'ye indirim yapmış gibi göstermelerini görünce şok oldum.Bu bir tek Uncharted 3 için geçerli için değil takip ettiğim ve fiyatını bildiğim 5-6 oyun içinde geçerli hatta normalde fiyatı 50 tl olan Resistance 3'ün fiyatını indirim yaptık diye eski fiyatını yüksek gösterip 52 liraya çıkarmışlar.Bu resmen Turkcell'in kampanyasından ps3 alanların oyun fiyatlarının bilmemesinden faydalanılarak insanları aptal yerine koymak olan ticaret mantığıdır.Ben böyle düşünüyorum bilmiyorum siz nasıl düşünyorsunuz ben sadece düşüncelerimi paylaşmak istedim.Kulaklık olayından sonra bu olayı görünce Hepsisony benim için bitmiştir.

• Aynen senin gibi düşünüyoruz. Bunları söylediğimiz zaman gelip buruda kem küm ediyorlar ama artık kimse yemiyor... (birkaç sempatizanı dışında.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 25 Mayıs 2012; 14:11:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Aynen senin gibi düşünüyoruz. Bunları söylediğimiz zaman gelip buruda kem küm ediyorlar ama artık kimse yemiyor... (birkaç sempatizanı dışında.)

+1

Her gün bir tane konu açılıyor. Diğer konular başlıklarını da toplasak Hepsisony madurları için forumda özel bir bölüm bile açılabilir.
  • quote:

Aynen senin gibi düşünüyoruz. Bunları söylediğimiz zaman gelip buruda kem küm ediyorlar ama artık kimse yemiyor... (birkaç sempatizanı dışında.)

Arkadaşlarda ilgi alaka süper ama kulaklıgin bayilere gelişi 250 tl diyip bana peşin 270 tl olur demişti
    2 hafta önce başka bayiden 230 tlye aldım isim vermeyim o bayiyide şikayet etmesinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum aslında bunun yurtdışında daha korkuncu var.
    Her oyunu ilk çıkış fiyatı üzerinden değerlendirip 6 ay sonra bile onun üzerinden indirim yapılıyormuş gibi gösteriliyor %70 indirim var deniyor bi bakıyorsun 2-3 sterlin felan düşmüş.
    Hepsisony'e özel birşey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 25 Mayıs 2012; 14:41:59 >
  • quote:

+1
  • Aynen öyle kardeşim. Hepsisony'i sürekli takip ediyorum oyun fiyatlarını. Dün bi gördüm Eskiden 56 lira olan Killzone 3 daha pahallıymış gibi gösterilip üzeri çizilip alta 56 lira yazıyor. Sanki indirim yaptılar. Ulan zaten aynı fiyattı kimi yiyorsun Allah aşkına?
  • Şu kulaklik olayi nedir arkadaslar ? Merak ettim baya konusuluyor..

• Fiyatları iyi takip ediyorsanız markafoni,limango vs.. gibi sitelerde bu hergün yapılıyor. Ve insanlar indirimde sanıp çoğu ürün terreddütsüz satın alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Şu kulaklik olayi nedir arkadaslar ? Merak ettim baya konusuluyor..

Sıkılmazsan buradaki ilk mesajı oku...

http://forum.donanimhaber.com/m_56279568/tm.htm
  • Vurmayın artık öldü

• quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

quote:

Arkadaşlarda ilgi alaka süper ama kulaklıgin bayilere gelişi 250 tl diyip bana peşin 270 tl olur demişti
    2 hafta önce başka bayiden 230 tlye aldım isim vermeyim o bayiyide şikayet etmesinler

Sen bana söyle hacı ben şikayet etmem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Eski oyunculardan bize ekmek yok deyip yeni ps3 alacaklara göz dikmişler o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babou -- 25 Mayıs 2012; 15:50:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Dostum aslında bunun yurtdışında daha korkuncu var.
    Her oyunu ilk çıkış fiyatı üzerinden değerlendirip 6 ay sonra bile onun üzerinden indirim yapılıyormuş gibi gösteriliyor %70 indirim var deniyor bi bakıyorsun 2-3 sterlin felan düşmüş.
    Hepsisony'e özel birşey değil.

yurt dışında oyun fiyatları periyodik olarak düştüğünde öyle olabiliyor mesela oyun çıktıktan 1-2 ay sonra fiyatı %10 20 civarında düşer oyunun çıkışından 5-6 ay sonra çıkış fiyatından %50 indirimli olarak satılır oyunu 9. 10. ayında bir miktar daha düşer ve oyun yavaş yavaş piyasada bitirilir.2 yıl sonra o oyunu 0 olarak bulmanız zorlaşır ama burada yapılan oyunun çıkalı 6-7 ay olmuş hiç fiyatı düşmemiş inatla çıkış fiyatıyla satmak için yalandan indirim yapan bir firma görüyoruz bazı oyunları görüyorum piyasaya çıkalı 3-5 olmuş hala raflarda oyunun çıkış fiyatından satılıyor.Yurt dışında 3-5 senelik oyunu sıfır bulmanız çok zordur ancak özel seri yada bestseller versiyonu olursa bulabilirsiniz o da uygun bir fiyata.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Şu kulaklik olayi nedir arkadaslar ? Merak ettim baya konusuluyor..

Sıkılmazsan buradaki ilk mesajı oku...

http://forum.donanimhaber.com/m_56279568/tm.htm

Okudum hocam, yaziklar olsun diyorum baska bisey demiyorum. Bundan sonra birak alisveris yapmayi, sitelerine dahi girmem.. Sonra neden korsan satiliyo neden spot aliniyo diye agliyolar, kendi dusen aglamaz arkadas.. Hepsisony gec de olsa benim icin de bitmistir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

quote:

quote:

Kulagını getir kimse duymasın hacı

niyetin varsa adresini pm atayım aga

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

quote:

quote:

Kulagını getir kimse duymasın hacı

niyetin varsa adresini pm atayım aga

sen at lazım olur birgün arkadaşın almaya niyeti var tr garintili olsun istiyor yoksa yurtdışından ucuza kapatacaktım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony

Bazı fiyatları iyi hs nin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheVeteran®

I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony

İngilizce yazınca ne oluyor yani?
    Karizmatik mi yoksa daha derin manalı mı?

Dilimizi Rus Salatası'na çevirdiniz.
    YETER!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: sicakyuz

quote:

Orijinalden alıntı: TheVeteran®

I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony
    I hate Hepsisony

İngilizce yazınca ne oluyor yani?
    Karizmatik mi yoksa daha derin manalı mı?

Dilimizi Rus Salatası'na çevirdiniz.
    YETER!!!

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.