Şimdi Ara

HepsiSony- KİLLZONE 3 DAĞITIM BUGÜNE YETİŞEBİLİR (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
1
Favori
6.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mtkp

Çok şükür ulaştı. MJ de içinde

HepsiSony- KİLLZONE 3 DAĞITIM BUGÜNE YETİŞEBİLİR

Aynen dün sipariş ettim oyun elime geldi MJ içinde geldi öğlende deneyeceğim oyunu

• arkadaşlar ben ilk önsipariş'e düştüğünde sipariş verenlerdenim. o zaman için mj bluray'li kampanya yoktu. acaba yinede gönderirlermi.
  • 2 önce sipariş vermeme rağmen hala kargo bekleniyor yazıyor. Yazıklar olsun. Tüm gözümde düştü hepsısony. Ne anlamı var o zaman sıparışı önceden vermenın... Bugün kargo gelmezse sıparışımı ıptal edeceğım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

2 önce sipariş vermeme rağmen hala kargo bekleniyor yazıyor. Yazıklar olsun. Tüm gözümde düştü hepsısony. Ne anlamı var o zaman sıparışı önceden vermenın... Bugün kargo gelmezse sıparışımı ıptal edeceğım.

hemen serzeniş etme.ara aras kargoyu.bendede kargo bekleniyor yazıyor az önce arası aradım.kargonuz gelmiş dağıtımda gün içinde elinize ulaşır dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

2 önce sipariş vermeme rağmen hala kargo bekleniyor yazıyor. Yazıklar olsun. Tüm gözümde düştü hepsısony. Ne anlamı var o zaman sıparışı önceden vermenın... Bugün kargo gelmezse sıparışımı ıptal edeceğım.

Kargo bekleniyor ya da takip no çıkmadı yazıyor orda. Üzerine tıklayın.

Eğer kargo bekleniyor yazıyorsa ürünün kargoya verilmiş anlamına geliyor. Hepsony açıkladı forumda bunu. Kargo şubesini ara paketin durumunu öğren bence, rahatlaman adına dostum.

Bu arada şuan bende takip no yazıyor o bölümde. Mail de geldi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Daxteroy

Ben teslim almama rağmen halen kargo bekleniyor yazıyor. Seninki bugün eline ulaşır
  • büyük bir ihtimalle sisteme girişini yapmamışlardır yoğunluktan. yoksa oyun kargoya verilmiştir
  • Madem öyle bekleyelim biraz.
  • benim oyun geldi yanında mj blue-ray gelmedi acıp telefon söylicem dalgamı geçiyorsunuz diye madem yollamıcaktınız niye ilan koyuyorsunuz kimisine gitmiş kimisine gitmemiş
  • Ben pazar gecesi sipariş vermiştim, bugün saat 8.40 ta kargocu kapımı çaldı ve oyunu getirdi. Yanında mj'in blu rayi de vardı. Galiba This is itler kurayla vs dağıtıldı. çok memnun kaldım ben bu alışverişten lbp2'yi de sizden alacağım, teşekkürler hepsisony. [\b]
  • Arkadaşlar az önce oyun geldi ama içinden this is it çıkmadı.Geçen hafta çarşamba vermiştim siparişi.Hemen sony aradım ürün stoklarla sınırlı olduğu için gönderemedik dedi ama ben böyle birşey olacağını tahmin ettiğim için sipariş verdikten sonra mesaj atmıştım siparişimde this is it ile birlikte gelicek değil mi diye evet dediler.Durumu bu şekilde izah ettim tamam ben sony arıycam eğer hala varsa stoklarda falan yardımcı olucam dediler bu mudur müşteri memnuniyeti!!!
  • Benim de oyun ve MJ gelmiş. Valla çıktığı gibi elimize ulaştı, teşekkürler. Geriye doya doya oynamak kaldı.
  • benden sonra sipariş verenlere mj gitmiş bana gelmedi sinirim bozuldu söyledim bende bakalım yollucaz dediler inşallah yollarlar yoksa son alışverişim olur 109 tl verip spottan alsaydım yada takas yapsamıydım diye düşünüyorum
  • Şaka gibi ya. Oyunun geldığı yok; ama Aras kargo ile teslim edildi yazıyor...
  • yalnız bana yurtiçi kargo ile gonderilmiş. Cogunluk aras galiba. Yurtiçi ile gonderilenlerde MJ BD si varmış arkadaşlar :p
  • yurtiçi kargo ile gönderilmiş bu durumda oyun bugün bana ulaşmaz
  • Selamlar. Banada yurtiçi kargo ile gönderdiler. Dışarıdaydım aradılar 45 dakka önce. Yanlış adres yazılmış saat 4'ten sonra geliyoruz en geç dediler
  • Benimki de geldi, fakat MJ yok...
  • Bana aras ile göndermişler ama oyun yok ortada. Ilk sıparış verenlerdenım. Promosyon blu ray gelmezse hıç ıyı olmaz..
  • Merhaba Arkadaşlar

Sizinde bildiğiz gibi Killzone 3 'ler dün geldi Collectors dışındakilerin hepsi kargoya verildi sanırsam.Dün oyunun geleceği bilgisi geç verilmesine rağmen gene azami çalışmamızla oyunları yetiştirdik.

Burda sadece biraz sitemde bulunacağım bu tür ürünlerde yanında hediye vermeseniz bile satar ama bu konularda arkadaşlara hep yardımcı olmaya çalıştım ama bazı arkadaşların sabahtan beri tehditvari ve hakaret boyutlarında telefon ve mail konuşmaları beni gerçekten üzmüştür.Gitmeyen Blu-ray için ürün stoklarla sınırlıdır bunu belirttik mağazalar için ayrı kendimiz için ayrı stok adeti aldık evet bazı ilk sipariş veren arkadaşlara bile gitmemiş olabilir çünkü dün tam bir karmaşa vardı bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım ama şunu unutmayın kargo parası ek masraflar üründen belki 5 tl belki hiç karsız göndermiş olacağız buna rağmen yardımcı olmaya çalışıyorum ama birazda sizden anlayış beklerdim doğrusu.

Bunu tamamen Kendim Kişisel duygularımı sölemek istedim.
    Herkeze iyi oyunlar Selçuk.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.