Şimdi Ara

HepsiSony- KİLLZONE 3 DAĞITIM BUGÜNE YETİŞEBİLİR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
1
Favori
6.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saat 10 dan sonra kuryeler gelmeye baslar. İlk kimin urunu gelecek bakalim...
  • Benimkinin gelmeyeceği kesin çünkü daha almadım
  • Ben Sakaryadayım benimki gelir ilk
  • Benimki geldi su an ama M.J bluray yok.
    Bir daha hiçbir seyi almıyacagım önsiparişle..

edit:Telefon edip durumu bildirdim..Dünkü yogunlukta gozden kacmıs olabilecegini soyleyip özür dilediler ve ayrı olarak kargolanacagını söylediler.
    Beklemedeyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sentencedTR -- 22 Şubat 2011; 10:13:02 >
  • Turkçe bağlanmama durumu yakında düzeltilir. Böyle bir bug açık olarak kalmaz. Yakında patch gelir ve muhtemelen o patch'in içine koyarlar çözümüde. bu işle böyle bug çok tehlikeli değilse tek bug a özel patch gelmez, bir kaç sorunu daha çözen patch ile birlikte çıkar. Bug yazılımların doğasında var :)
  • Multiplayer serverları sanırım hala beta olarak çalışıyor oyun piyasaya bugün çıktığı için, bugün sorun düzelir diye tahmin ediyorum.
  • benim kargoda neredeyse gelir esenlere giriş yapmış inşallah mj blue-ray'i vardır yoksa kabul etmem btsony'de film veriyordu ordan sipariş vermedim hepsisony'den sipariş verdim mj var diye madem vermicekler en baştan söylesinler kimsede beklenti içine girmez ben sipariş verirken mj'nin blue-ray'i hediye diyordu bakalım ne gelicek
  • Bende sparisi MJ blu-ray i ile vermiştim umarım gelir. Gelmezse kapısına dayanırım hepsisony nin :) Dağıtımda gözüküyor bu arada benim spariş.
  • benimki bluray ile birlikte geldi
  • Duzeltsinler su TÜRKÇE multiplayer sorununu... Ben move tüfeğini bekleneceğim. Silahla beraber alacağım oyunu. Umarım o zamana kadar hallolur bu sorun...
  • Aras kargoyu aradım, öğleden sonra elime ulaşacakmış.
  • 5 dakka evvel aldım kargomu, MJ bluray hediyeli olarak geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Aras kargoyu aradım, öğleden sonra elime ulaşacakmış.

Üzüldüğü şeye bak,3-4 saat daha dayanamıyormuş gibi.
  • bizim araba daha gelmedi gelsin fırça atıcam esenlerde dolanıyor kargonun deposuda yakın bize sabah ben dükkana gelene kadar araca vermişler gidip sokak sokak dolaşıp arasammı aracı
  • ss koyun gelenler
  • benimkini de getirmedi kargo alıştılar tabi şubeden almamıza
  • Çok şükür ulaştı. MJ de içinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Mtkp

Çok şükür ulaştı. MJ de içinde

Blu-ray kabı neden mavi değil?
  • Valla ben o kadar dikkat etmedim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.