Şimdi Ara

Hepsiburada World Pay ile 100/500. Bitti. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
25
Favori
48.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birleşir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • digital kartla birleşmiyor bence . deneme amaclı sepete urun atıp world paya gittim digital kart gözükmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: rustem1905

Gittigidyorda birleştirdim ben, muhtemeln bundada birleşir ama 125 tl olur worldpayle ödeme yapamazsınız.

Worldpay ile ödeme yaparken digital( sanal) kart kullanmaya izin vermiyor mu hocam?

@xmuratbeyx hocam denemiş o halde şu ana kadar dijital kampanyasını emcüklememiş olan varsa ( ki şaşırıyorum hangi mağarada bu arkadaşlar :) o halde ancak 125 olur bu kampanya ama oran yine de efsane.

Ayrıca yılbaşı özel ekran süpürmeli kampanya ilerlemesine de girer sanırım di mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 21 Aralık 2020; 1:25:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarıkız alıp sayaç tamam olan varmi
  • 18 aralık kampanyasında saıkızla sayaç işledi ama paralar daha yatmadı. bundada sayaç işler ama para yatarmı zaman gösterir

• xmuratbeyx X kullanıcısına yanıt

yatması gereken tarih neydi? trendyol ertesi gün yatıyordu hb farklı mı

• yarın saat 12-15 arası sarıkızlarda kampanya varmış dört dörtlük kampanyalarda

• b0Ni kullanıcısına yanıt

parayı yatıran firma değil banka hocam. puanların yüklenme tarihi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: rustem1905

Gittigidyorda birleştirdim ben, muhtemeln bundada birleşir ama 125 tl olur worldpayle ödeme yapamazsınız.

2 hafto önce gg gram altın altım 50 tl sayacı işlemedi sizdemi gr altın aldınız

• victor66 kullanıcısına yanıt

o tarihi soruyorum işte, trendyol kampanyasında ertesi gün yatıyordu ekstre indirimi (150/50) hb kampanyasının tarihi neydi yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 21 Aralık 2020; 1:34:14 >

benim trendyolda 2 gunde yatmıştı . bunda haftasonu girdi desek yarın belli olur

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam
  • Takipte kalalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bergkamp1903

Abi ben de bunu yazmaya gelmiştim. Dijital kart ile birleşiyorsa efsane olur, bir de indirimli sarıkız. Bir de yılbaşı için kazı kazı kazandan çıkan kampanyayla birleşirse sene sonu çok güzel bir kapanış olurdu.

Digital Kartı TY İle Kullanıp 50 Ekste İndirim 50 Puan ile Sarı Buzağı Aldığımdan Şükür Öyle Derdim Kalmadı 

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    gittigidiyorda altın alımı yapıkredide geçersiz ama hepsiburadada kampanyaya sayılıyor

pardon ben yanlış anlamışım hocam. kampanya detaylarını okudum bilgi verilmiyor. ekstre kesiminde olabilir tahminen.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

o tarihi soruyorum işte, trendyol kampanyasında ertesi gün yatıyordu ekstre indirimi (150/50) hb kampanyasının tarihi neydi yani

Hepsiburada 16-18 Aralık 75 TL Ekstre İndirimi Yansıdı Bana. Kontrol Edin. Şimdi Baktım 18 Aralıkta Yansımış Anında...

• Trendyolda Hemen Yansımıştı. 2 Defa Kampanya Yaptılar. İkisi de Anında Yansıdı.

• hopali08 kullanıcısına yanıt

ben katılmamıştım ona amazon ile dijitali birleştirmiştim. altın alanlara sayaçta gözükmesine rağmen yansımıyor mu acaba o yüzden sordum, siz başka bir ürün mü aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: xmuratbeyx

yarın saat 12-15 arası sarıkızlarda kampanya varmış dört dörtlük kampanyalarda

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.