Şimdi Ara

Hepsiburada World Pay ile 100/500. Bitti. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
25
Favori
48.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: b0Ni

ben katılmamıştım ona amazon ile dijitali birleştirmiştim. altın alanlara sayaçta gözükmesine rağmen yansımıyor mu acaba o yüzden sordum, siz başka bir ürün mü aldınız

Nadir 0.5 Gr dan 2 Tane Aldım Son Saatlerinde. Alır Almaz 266 a Zamladılar. 250 den Aldım

• Bizi bi sal artık hepsiburada ne limit kaldı ne nakit Hepsiburada World Pay ile 100/500. Bitti. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fencimert -- 21 Aralık 2020; 2:0:48 >
  • 23'üne kadar bekleyelim,500/150 güzel oran.Bu tür kotasız kampanyalarda son ana kadar bekleyin.

• Yarına bakalım, güzel fiyat olursa alırız.

• Arkadaşlar iyi geceler,
    Tablet alacagiz 1100 tl civarında. Hepsiburada da iki kart ile ödeme varmis.
    İki adet yapı kredi word kart ile 550 - 550 ödeme yaparsak her iki karta da 75 tl eksre indirimi ve dijital kampanyası ndan 50 tl gelir mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ivirzivir35 kullanıcısına yanıt

Bende merak ettim. Airpods almayı düşünüyorum.. Edit: Sanırım oluyor.

Hepsiburada World Pay ile 100/500. Bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiseass -- 21 Aralık 2020; 4:48:28 >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Ty cüzdandaki 500 un niye hepsini iptal ettiniz ki?

Yalniz 350 sini geri atsaydiniz 150/50 yine verirdi büyük ihtimalle(edit: Bunu deneyen var mı? Trendyol daki 500 ün 350 sini geri atıp tekrar Hepsiburada da 500 yaparak telafi eden?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 21 Aralık 2020; 4:56:26 >
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    O nasıl makas? 60 TL makas mi olur ? 468 TL altin gr, neredeyse 60 TL makas var. Zaten gecen yila göre 2 ye katlanmış (dolar 2 ye katlamadı ama) buradan almak cesaret ister.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 21 Aralık 2020; 4:57:56 >
  • World pay ile ödeme nasıl oluyor?

• Dijital kart ödemesi bölümünden

• HighDynamicRange kullanıcısına yanıt
    Hocam, normalde 500'ü de iptal etmezdim ama bu ay bir borç ödemem oldu bu sebeple ödeme sorunu yaşamamak adına böyle bir yönteme başvurdum.. Ben 150/50'yi de buna dahil ettiğimi unutmuşum ama iş işten geçmiş oldu.. Hatta sonrasında madem öyle diyerek efsane cumaya özel 500/50'yi de iptal ettim.. İyi taraftan bakarsak 1000 lira kadar bir rahatlık oldu en azından.. 500/50 değil de 150/50 üzdü yalan yok.. Bir de direkt iade idi..
    Neyse, nasip.. Başka kampanyalara artık 😊
  • hepsiburada'da şuan 22 ayar gram altın 460 görünüyor nadir gold'da. deneyen oldu mu, 360'a düşer mi?

• altın alabilirsiniz arkadaşlar sayaçlar işledi

• 24 Nadir Abi yi 497.67+ Jack London Beyaz Diş kitabi ile birlikte 500 sınırını geçtim.
    Kişiye Özel bende +25 WORLD Puan daha vardı.75+25 toplam 100 lira ektsre indirim kazandınız da ekrana geldi. En uzun gece filan beklemiyorum şimdilik covid haberleri ile birlikte altın yine arttı
  • Sarıkız OK... Loading...

• Saat 12:00 da dört dörtlük indirimlerde sarıkız var.

Eğer bu kampanyada geçerli ise daha uygun fiyat yakalayabilirsiniz.

• jr1907 J kullanıcısına yanıt

O zamana kadar bence beklemeyin :)

• Tlcard kampanyaya dahil mi? Deneyen arkadaş var mı?

• Hepsiburada sipariş onay aşamasında kalıyor bankadan kazandınız mesaj geliyor ama

• quote:

Orijinalden alıntı: wiseass

Bende merak ettim. Airpods almayı düşünüyorum.. Edit: Sanırım oluyor.

coklu ödeme yapılırsa World pay ile ödeme yapılmadığı için 25 tl den muaf olunmaz mı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.