Şimdi Ara

Hepsiburada Visa Kartlara 25 TL hediye çeki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
21
Favori
13.880
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15-31 aralıkta visa kart ile yapılan alışveriş (alt limit yok) sonrası
    kredi kartını (banka kartına kayda gerek yok) hızlı alışveriş profiline kaydedenlere 100 TL alt limitli 25 TL hediye çeki
    link

Hepsiburada Visa Kartlara 25 TL hediye çeki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi publicengineer -- 15 Aralık 2014; 19:16:48 >

• kupon kazanmak için alt limit yok sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HARİKA
  • Çeki kullanmak için 100 tl alt limiti var

• Alt limit yok, kredi kartlarını alışveriş sonrası eklemek gerekiyorken; banka kartlarıyla alışveriş yapmak yeterli anladığım kadarıyla. Güzel kampanya..

http://www.visa.com.tr/altin-dunya/kampanyalar/hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdkA -- 15 Aralık 2014; 19:04:13 >
  • Bunu bekliyordum
  • enkart'ta nedense sipariş verdikten sonra kaydetme olayı çıkmıyor

Edit: ''Banka kartları ve ön ödemeli için alışverişte kullanım yeterlidir'' yazıyor. Enkartla kazanabiliriz yani kaydetmemiz gerekmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Loney -- 15 Aralık 2014; 19:03:41 >
  • Simdi önce alışveriş yapıp sonra kayıt mi etmek lazim yoksa alışveriş şartı olmadan kayıt yeterli mi

• 25 tl çek yüklenecekti sanırım 18inde önceki kampanyadan, onla birleşirdi ama bu sefer kullanmayacam satacam muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

Simdi önce alışveriş yapıp sonra kayıt mi etmek lazim yoksa alışveriş şartı olmadan kayıt yeterli mi

Anladığım kadarıyla VISA kredi kartı ile önce alışveriş sonra kayıt, VISA banka kartıyla sadece alışveriş yapmak yeterli.
  • Daha önceki kampanyasından 30 tl hediye çeki kazanmıştım zaten bu kampanyadanda yararlanabiliyormuyum acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kargo beles ne var en ucuzundan
  • nabiaga kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/liste/kargobedava/?&sc=8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdkA -- 15 Aralık 2014; 20:41:07 >
  • Bu mesaji oglen gorsem yarim altin alirdim maximum e ticaret kampanyasindan 25 tl.de puan gelirdi, simdi limitim yok kart para yatirmaya girmeye erindim. Erinmeyeyim dedim yarim saat onc baktiim yarim altin 320 tl olmustu (yeni tarifhli) atm ye yurumeme dgmez herhalde..
  • nabiaga kullanıcısına yanıt
    cuma cumartesi istanbulda bugün teslimat karho beleş 0.5tl lik ürün bile var

• quote:

Orijinalden alıntı: 9008

cuma cumartesi istanbulda bugün teslimat karho beleş 0.5tl lik ürün bile var

bu kamp varken kargo beles yaparlar mı.. zannetmem

kargo beles listesi:

http://www.hepsiburada.com/liste/kargobedava/?&sc=8&pn=1
  • 9008 9 kullanıcısına yanıt
    link alabilir miyiz hocam ?
  • 2.9 a erkek çoraplar var kargo ücretsiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.