Şimdi Ara

Hepsiburada Tosla kart indirimi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hükümran , QRX , Araxes , zeynelr Daha Az
4 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü4 Mobil2 Android
192
Cevap
28
Favori
17.134
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Hepsiburada Tosla kart indirimi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    12 Mesaj
    Tosla ile hepsiburada dan alışveriş yapmaya çalışıyorum herşeyi yapıyorum siparişi onaylamıyor herhangi bir hata bildirimi gelmiyor

Sorun ne olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: nigde05

Kardeş buralarda paranoyak mı oldunuz bilmiyorum. 2012 yılından bu zamana kadar buradayım belli sen de eskisin bir tane reklam yapytığım mesaj yaz herkesten özür dileyeceğim. İndirimle litresi 15 küsüre geldi aldım memnun kaldım adam kazansın diye paylaştım var mı bir diyeceğin. İftira atmaya çevirmişssiniz herşeyi dalgaya çevirmişsiniz kimse kalmadı sizin yüzünüzden buralarda.

Alıntıları Göster
    Konunda hakli oldugunu dusunuyorum, ben sahsen kendi adima bu paylasimi gereksiz bulur yapmazdim ama sana yoneltilen laf da hos degil

Fakat gel gelelim baska bir detay var . Paranoyak soylemini kullandigin uye 2008 uyesi ve senesi senden fazla oldugu gibi rutbesi de yuksek

Onbasi rutbesindesin ama masallah yarbay havasinda kelimeler sarf ediyorsun...

|
    |

• Er
    2 Mesaj
    SIM kart degisikligi sebebiyle telefonunuza sifre gonderemiyoruz. Bireysel musterilerimiz 444 2525 Akbank Musteri Iletisim Merkezi, ATM'lerimiz veya subelerimizden; tuzel musterilerimiz subelerimizden SIM kart blokelerini kaldırabilir. B001

Bankada SIM blokem gözükmüyor ancak ne hikmetse 5 gündür 3d secure adımında bu hatayı alıyorum. Tosla ve Akbanka şikayet kayıtları açtım kaç gündür çözüm yok, sepet öylece bekliyor. Tosla çok amatörce bir girişim bence gördüğüm kadarıyla benimle aynı sorunu yaşayan birçok arkadaş olmuş, bu basit sorunu bile günlerce çözemiyorlar ya da kasıtlı olarak çözmüyorlar anlamış değilim

Banada bu şekil oldu desteğe yazdım bakalım bekliyorum.

|
    |
    hasstadem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana.

En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsan da gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile.

EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak
  • Teğmen
    226 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: boran026

Tosla ile hepsiburada dan alışveriş yapmaya çalışıyorum herşeyi yapıyorum siparişi onaylamıyor herhangi bir hata bildirimi gelmiyor

Sorun ne olabilir
    Hepsiburada profili sizin adınıza mı numara vs güncelleme yapıp deneyebilirsiniz. Hb değişik bir algoritması var geçen eşimin tosla kartla kendi hb hesabımdan sipariş oluşturamadm sonra telefon isim vs Profil güncellemesi ile sipariş oluştu.

|
    |

Hangi uygulama?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Command.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1050 Mesaj

Tosla uygulaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekdellal -- 17 Mayıs 2020; 16:54:37 >
    |
    |
    Lithium kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

Bazı hesaplarda kişiye özel 150/25 indirimi var. Onu kontrol edin belki size de gelmiştir.

|
    |
    nirvanha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hasstadem

SIM kart degisikligi sebebiyle telefonunuza sifre gonderemiyoruz. Bireysel musterilerimiz 444 2525 Akbank Musteri Iletisim Merkezi, ATM'lerimiz veya subelerimizden; tuzel musterilerimiz subelerimizden SIM kart blokelerini kaldırabilir. B001

Bankada SIM blokem gözükmüyor ancak ne hikmetse 5 gündür 3d secure adımında bu hatayı alıyorum. Tosla ve Akbanka şikayet kayıtları açtım kaç gündür çözüm yok, sepet öylece bekliyor. Tosla çok amatörce bir girişim bence gördüğüm kadarıyla benimle aynı sorunu yaşayan birçok arkadaş olmuş, bu basit sorunu bile günlerce çözemiyorlar ya da kasıtlı olarak çözmüyorlar anlamış değilim
    Akbank'ın cevabı:

"SIM kart blokesi ile ilgili iletiniz Bankamızca incelenmiştir.

Bilgilerinizde SIM kart blokesi görünmemektedir. Tosla Kart bilgilerinizi kontrol ettirmek için 0850 477 08 67 numaralı telefondan Tosla Çağrı Merkezi ile görüşebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar, Bankamız ürün ve hizmetlerine gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz."

Akbank, Tosla çağrı merkezinin pandemiden dolayı kapalı olduğunu bile bilmiyor herhalde, sadece canlı chat üzerinden görüşebiliyoruz Tosla ile, ancak onlar da Tosla'nin Akbank iştirakı olduğunu söyleyip şikayet kaydını alıp Akbank'a ilettiklerini söylüyorlar. Kendi aralarında top çeviriyorlar bakalım hepsiburada kampanyası bitmeden çözecekler mi

• Yüzbaşı
    500 Mesaj

Yalan oldu bizim tosla kart o zaman

|
    |
    hasstadem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Kartı internette kullanmadan önce tek seferlik fiziksel bir mağazadan pin ile işlem yapılması gerekiyormuş.
    |
    |
    boran026 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben sadece internette kullandim şu ana kadar, banabi’den 1 liraya aldım, 3 kere internet alisverisi yaptim.

|
    |
    yag1z41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    95 Mesaj
    Halen güzel bir indirim bulamadım.

|
    |
  • Teğmen
    188 Mesaj

Bende ilk alışverişimi hepsiburada üzerinden yaptım. Sadece ilk aşamada alışveriş nedense başarısız oldu, 2. denemede alışveriş tamamlandı
    |
    |

Bilmiyorum ama ben yapamadım,3d secure'da kartınız kullanıma kapalıdır hatası verdi internet alışverişlerine açık olmasına rağmen daha sonradan chat ile konuşmamdan sonra bana dediğim şey söylendi.Kartımı tosla ilk çıktığında almıştım ilk kartlardan o yüzden olabilir belki de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yag1z41 -- 18 Mayıs 2020; 21:31:35 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Guzelyali , sarkat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar 2.kez alisveris yapan var mi ? Karti girince yine odeme ekraninda indirim dusuyor.Kullanan oldu mu?

• Yüzbaşı
    642 Mesaj

Emin misiniz hocam deniyim şimdi.
    |
    |
    sabriozbek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Baktınız mi hocam ?

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.