Şimdi Ara

Hepsiburada Tosla kart indirimi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
18
Favori
26.821
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hepsiburada Tosla kart indirimi
  • Yakın zamanda sim kart değiştirenler dikkat etsin.Tosladan Hepsiburada güvenlik smsi alamadım. Sim kart değişikliği blokesini şubeye gitmeden adres teyitsiz kaldıramıyoruz dediler. Olaya bak...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsiekpresste geçerli mi kampanya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PB258 kullanıcısına yanıt
    Hocam akbank m.h. yi arayip hic ugrasmayin. Direkt olarak tosla canli destege yazin. 5-7gun icerisinde kaldiriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

hocam varille almışın.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam, 7 ayda anca bitti diğeri süper oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

hocam varille almışın.

Alıntıları Göster
    Foto boyutu 4k neymiş öyle ,elidorun molekülleri gözüktü bidonla almaya da gerek kalmadı evde kendim yapıyorum

• PB258 kullanıcısına yanıt
    Böyle bir saçmalık yok hattı değiştireli 2 ay olmuş , tosla kart geldi ama 3d ile ödeme yapamıyorum verdiği hata sms blokeli olduğu banada aynısı oldu , canlı desteğe yazdım saçma sapan cevaplar veriyorlar , abi çok amatörce ya gerçekten çok amatörce. Ben birde 3-5 gün bunun kaldırılmasını mı bekliycem 5dk lık işlemim saçmalık vallahi

• Teyyare38 kullanıcısına yanıt
    5-7 gün bir blokeyi kaldırmak için cok uzun bir süreç

• D. B. Cooper kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle👍🏻

Sizin de mi başınıza geldi ?

• D. B. Cooper kullanıcısına yanıt
    Aynen. 7gün önce akbankı aradim şubeye gelmeden yapamayız dediler. Tosla canlı desteğe yazınca 7günde kaldırdılar.

• Benim kartlarda geldi, kombo yapılacak bir durum var mı? 5-10 daha indirim yapabiliyor musunuz?
  • Evde zeytniyağım bitmişti sağolun konu için. Fiyatı düşmüşken aldım.https://www.hepsiburada.com/hatay-soguk-sikim-sizma-zeytinyagi-18-lt-yeni-mahsul-p-HBV00000TDHVR?magaza=yoremhas
  • quote:

Orijinalden alıntı: nigde05

Evde zeytniyağım bitmişti sağolun konu için. Fiyatı düşmüşken aldım.https://www.hepsiburada.com/hatay-soguk-sikim-sizma-zeytinyagi-18-lt-yeni-mahsul-p-HBV00000TDHVR?magaza=yoremhas
    Kendi malını hb üzerinden mi sipariş geçtin.

Saçmalıktan başka bir şey değil banada akbanka bildirdik dediler bakalım ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Kendi malını hb üzerinden mi sipariş geçtin.

Alıntıları Göster
    Kardeş buralarda paranoyak mı oldunuz bilmiyorum. 2012 yılından bu zamana kadar buradayım belli sen de eskisin bir tane reklam yapytığım mesaj yaz herkesten özür dileyeceğim. İndirimle litresi 15 küsüre geldi aldım memnun kaldım adam kazansın diye paylaştım var mı bir diyeceğin. İftira atmaya çevirmişssiniz herşeyi dalgaya çevirmişsiniz kimse kalmadı sizin yüzünüzden buralarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nigde05

Kardeş buralarda paranoyak mı oldunuz bilmiyorum. 2012 yılından bu zamana kadar buradayım belli sen de eskisin bir tane reklam yapytığım mesaj yaz herkesten özür dileyeceğim. İndirimle litresi 15 küsüre geldi aldım memnun kaldım adam kazansın diye paylaştım var mı bir diyeceğin. İftira atmaya çevirmişssiniz herşeyi dalgaya çevirmişsiniz kimse kalmadı sizin yüzünüzden buralarda.

Alıntıları Göster
    Şimdi hocam
    1- ilgili mesajı yazdığın sularda aynı ürünün konusunu açmışsın.
    2- Ürün marka ve tad olarak bilinmedik.
    3- Ürün hakkında hb da 3-5 tane yorum var bazıları iyi bazıları kötü
    4-satcının hb da toplam 4 ürünü var. (2 zeytin yağ bir zeytinyağ sabunu birde streç film)
    Tüm bunlar sonucunda aynı olay yine başıma gelse yine birisi kendi malına viral reklam yapmaya çalışıyor derim.
    Ha iyi niyetli sadece tavsiye niteliğinde yazdım diyorsanız da kusura bakmayın, kimsenin bilinmedik bir markanın 18 lt lik kocaman tenekesine bu parayı vereceğini düşünmüyorum.
    Yinede durum dediğiniz gibiyse iyi niyetli yazdığınızdan dolayı şu ramazan gününde kırmak istemem, özür dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu hafta uygulamaya özel 25 tl indirim yok mu?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.