Şimdi Ara

Hepsiburada Tosla kart indirimi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
18
Favori
26.816
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahtant

Amazon, kutuya koyup, kalın bir kağıtları var onunla boş yerleri destekliyor. Şehrinize göre farklı kargoyla çalışıyorlar. Öncelikli kargo, olarak yolluyorlar daha hızlı geliyor.

HB, siparişi hazırlayan çalışanın keyfine bağlı sanırım. Balonlu poşete sarılmış kutu, büyük kutuda sallana sallana, korumasız sadece kargo poşetine konmuş olarak gelebiliyor. Bazen hepsiexpresle geliyor, bazen ptt kargoyla şanşınıza kalmış. 10-15₺ ekstra ödemeyle, ertesi gün teslim seçeneği de var.
    Cok teşekkürler. Hic riske girmeyeyim o zaman hepsiburadadan alıp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafasc kullanıcısına yanıt
    Kardeşim Allah senden razı olsun ...Ödeme ekranında tosla indirimi birleşmiyordu... Kullanıcı bilgilerindeki numarayı değiştim (Hepsiburada'nın doğrulama kodu gönderdiği numara) ... İndirim birleşti... Çok teşekkür ederim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı kartla ikinci alışverişi yapmayı deneyen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gomez_10 G kullanıcısına yanıt
    Şimdilik bunu denemedim. Bakalım yarın son gün. Belki bu şekilde işlem yapmayı denerim. Yani bir kampanyadan faydalanalım dedik Tosla suyunu çıkarttı. O zaman kota vs koy kampanyaya ve dolunca bitsin. Muhtemelen olmayan Sim kart blokesinin kalkması için 10 gün beklemek nedir
  • İndirimi erkenden bitirdiler sanırım.
  • 3 farklı Tosla kart ve 3 farklı Hepsiburada hesabı ile toplamda 60 TL'lik indirimden yararlanmış oldum.
    Son olarak dün 22:00'de son siparişimi de verdim.
    Zaten çok pahalı olan bu piyasada, indirim bahanesiyle oğlana bol bol oyuncak almış oldum
  • B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    Oldu zor olsada

• beyler 150 tl üzeri 25 tl indirim hakkım var. tosla 100 tl üzeri 20 ile nasıl kombolarım.
  • Hocam yazar mısın bizde faydalanalım..

• bluee24 B kullanıcısına yanıt
    10-15 kere denedim hb indirim düşüyordu ama onaylamıyordu. Sonra indirim düşmedi. En son yine indirim düşmedi ama gelen 3d ekranında düşmüştü o şekilde aldım

• Tamam hocam sağol ben de denerim.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Kart mi satıldı nerede

Ben ziraat karti eklerken 1tl cekti halen iade etmedi edilecegini söyleyenler vardi 😏😕

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Nerde ne zamandi

• Goday kullanıcısına yanıt
    Grup yokki

• 40 kere denedikten sonra siparişimi verebildim ben de. Anladığım kadarıyla şöyle bir durum var; kart bilgilerini girip sonraki sayfaya devam edildiğinde hep "sipariş özeti" kısmındaki tutar ile "ödeme bilgileri" kısmındaki tutar birbirinden farklıydı ve sipariş onaylanmıyordu bir önceki sayfaya geri dönüyordu. Örneğin birinde 120 TL yazarken diğerinde indirimli hali olan 100 TL yazıyordu. Hatta bazen 120 TL için şifre gönderiyor dikkat etmek gerek. En son denememde nasıl olduysa iki rakam birbiriyle tutarlıydı ve ödemem onaylandı.
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Hocam bi arada o fiyata sembolik fiyatla sattılar şimdi de yine sembolik fiyat 1 TL tabi 31 Mayıs'a kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150 de 25 indirim ile tosla indirimini nasıl birleştireceğiz
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.