Şimdi Ara

Hepsiburada Tosla kart indirimi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
18
Favori
26.821
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tam olarak uygulamada nereden değiştirdiniz telefon numarasını? Aynı sorunu ben de yaşıyorum şu anda.
  • kaptan_tsubasa K kullanıcısına yanıt
    ayni sorun var. ben acaba sonradan iade mi edecekler diye düşünmüştüm. o zaman iade yok boşuna almayayim bu sekilde farkli zamanlarda yeniden deneyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    3-4 kere deneyince düzelmişti bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • probiotic kullanıcısına yanıt
    150/30 300/25 den daha iyi oyüzden denedim kart bilgilerinide yazdım ama düşmedi, ödemeye tıklasam 100/20 kullanamam

• TeNNiSeR kullanıcısına yanıt
    Marketlerde filan satılıyor mu peki?

• Profılın uzerıne tıklaynca telefn degatr cıkıyor hocam

• gomez_10 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam sim bloke ile ilgili en pratik çözüm sizin söylediğiniz. hepsiburada kampanyası bitmeden sim kart sorunu olanlar direkt bu yöntemi kullanarak alışveriş yapabilirler. Tekrar teşekkürler.
  • Rica ederım

• ürün ararken fark ettim 32 li selpak tuvalet kağıdı 44,95 iken yanına hepsiburada market ürünlerinden bir adet ürün ile sepete atınca 35,96 ya düşüyor. Örnek:
    sır cam sil
    selpak 32 li tuvalet kağıdı

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Marketlerde filan satılıyor mu peki?
    Her markette olacağını zannetmiyorum ama teknosa, carrefoursa 'da olması lazım
  • Sağolasın hocam. Her ürüne bir adet tuvalet kağıdı indirimi uyguluyor. Yeni hesap açıp tosla indirimi ile aldım 92 kuruşa geldi tanesi.

• Hepsiburada veya Amazondan Kitap alan var mi paketlemesi nasıl oluyor? Koliye atıp sallana sallana hasarli geliyorsa bulasmayacagim hiç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı kartı birden fazla hesapta kullanabilirsiniz yapmanız gereken farklı telefon numaraları ile yeni hesap açmak.

• Amazon, kutuya koyup, kalın bir kağıtları var onunla boş yerleri destekliyor. Şehrinize göre farklı kargoyla çalışıyorlar. Öncelikli kargo, olarak yolluyorlar daha hızlı geliyor.

HB, siparişi hazırlayan çalışanın keyfine bağlı sanırım. Balonlu poşete sarılmış kutu, büyük kutuda sallana sallana, korumasız sadece kargo poşetine konmuş olarak gelebiliyor. Bazen hepsiexpresle geliyor, bazen ptt kargoyla şanşınıza kalmış. 10-15₺ ekstra ödemeyle, ertesi gün teslim seçeneği de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gomez_10

Profılın uzerıne tıklaynca telefn degatr cıkıyor hocam
    Hocam sabahtan beri çözemedim deli etti beni bu bloke siparişi geçtim sayende çok sağol

• askmen3755 A kullanıcısına yanıt
    Sevındm adınıza hocam😊

• Arkadaşlar tosla karta para transferi akbank harici oluyor mu?

• tosla hesap var , kart başvurusu yapınca hemen sanal kart oluşturabilir miyim , yoksa; kartın adresime gelmesini mi bekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluee24

Arkadaşlar tosla karta para transferi akbank harici oluyor mu?
    Oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jayus

tosla hesap var , kart başvurusu yapınca hemen sanal kart oluşturabilir miyim , yoksa; kartın adresime gelmesini mi bekleyeceğim.
    Adresinize gelmesini beklemelisiniz sanal kart özelliği yok hocam.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.