Şimdi Ara

HEPSİBURADA SEPETE EKLENEN BİR ÜRÜNÜN YANINDA BELLİ ÜRÜNLERDE 10 TL İNDİRİM ALT LİMİTSİZ (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
14
Favori
36.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayakkabı siparişim kargoya verilmiş mesaj geldi ancak sorugulama için takip numarası görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Hepsiburada.com’dan yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde Blue Pony, Camper, Lumberjack, Dockers, Slazenger , Kangaroos, Mp, Metropolpolis, Queen Bee, Ben10 , Pinkstep, Arow , Pony, Converse, Sketchers, Fila markalarından seçeceğiniz bir adet ürün için anında 10TL indirim kazanacaksınız.

Alt limiti 50 TL yapmışlar

Ürünlere baktığımda convers çorapları göremedim gönderecekler sanırım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Ayakkabı siparişim kargoya verilmiş mesaj geldi ancak sorugulama için takip numarası görünmüyor.

Kargo firmasına teslim ediliyor takip numaranız akşam ya da bugün yetişmezse yarın sabaha görünür hale gelir. SIkıntı olmaz.

Muhtemelen ürünler gönderilecek, kampanya şartlarının dışına çıkmadık. Paketleme yapılıyormuş bu arada
  • 70 tane siparisim kargoya verildi yaziyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış anladın sanırım ben suçlamadım ki 2-3 sayfa önce 0 mesajlı birisi gelip yazmış hepimizi hırsızlıkla suçlamış.
  • tuilde kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın da, ne amaçla olursa olsun ; bedava verilse 70 sipariş verilmemeli. çok çok aşırı olmuş. madem verdiniz, bari buraya yazıp kendinizi hedef haline getirmeyin. ayıp.
  • Paketleme bitmiş kargoya yarın verilecek yazıyor. Afia kahve üretenlerde yılın satışını yaptı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: secilburgaz

Paketleme bitmiş kargoya yarın verilecek yazıyor. Afia kahve üretenlerde yılın satışını yaptı:)

o değilde o kahveyi üreten kargoyu kendi karşılayacak nasıl zarar etmiştir bilmiyorum acaba zararı hbmi karşılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

kusura bakmayın da, ne amaçla olursa olsun ; bedava verilse 70 sipariş verilmemeli. çok çok aşırı olmuş. madem verdiniz, bari buraya yazıp kendinizi hedef haline getirmeyin. ayıp.

+1907
  • ilk sipariş verenlerdenim ve sadece 2 sipariş var toplam 9 TL civarı ödedim ve siparişlerim hala hazırlanma aşamasında umarım bir sürü sipariş verip de siparişi gönderim aşamasında olanların paketinden başka bir şey çıkmaz. :)
  • .
     HEPSİBURADA SEPETE EKLENEN BİR ÜRÜNÜN YANINDA BELLİ ÜRÜNLERDE 10 TL İNDİRİM ALT LİMİTSİZ
  • Kampanya ne oldu bitti mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloves

Yanlış anladın sanırım ben suçlamadım ki 2-3 sayfa önce 0 mesajlı birisi gelip yazmış hepimizi hırsızlıkla suçlamış.

Ben baya yanlis anlamisim o zaman kusura bakma :)) Hirsizliga kadar seviyeyi dusurduler ama cok sinirlendim.

• Kargo parası ödediklerim hala hazırlanıyor diğerleri kargoya verildi diyor. Bir de siz 30 kuruşa3 çorap 1 kahve aldınız enpara 1 lira altı hata verdi mecburen siparişlerim hep 1 lira 20 kuruş 4 kahve 3lü çorap. Yine de iyi geldi artık bol bol kahve içeriz
  • şimdi mesaj geldi 2 tane kargom yola çıkmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benm ürünlerin tamamı kargoya verilmiş olarak gözüküyor... bi sıkıntı çıkarmı acaba?
  • çoraplar havlu çorap gibi duryor, yada ben mi yanlış gördüm

olarak afia yı arayıp adınız kötüye çıkıyor diyelim demiş te, adam 1 tane kahve için kargo ödeyecek, bunu görünce zaten yeterince küfür edecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 1 Kasım 2013; 17:15:14 >
  • evet şu saatten sonra olacaklar:

A- Abi iptal ederler diye 3-5 tane aldım bileydim yardırdım
    B- 70 sipariş verdim eşe dosta dağıtırız artık
    C- Vay be helal olsun adamlara gönderdiler ya la
    D- Ulen şansa bak kesin göndermezler dedim uğraşmadım kafamı seveyim
    E- Ulen ben bu fırsatı nasıl kaçırdım bi gün sıcak fırsatlara bakmadık kaçana bak

• 2 tane aldım keşke 1 tane alsaydım diyorum içimden. çorap yüzünden batmam zengin de olmam

• quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

evet şu saatten sonra olacaklar:

A- Abi iptal ederler diye 3-5 tane aldım bileydim yardırdım
    B- 70 sipariş verdim eşe dosta dağıtırız artık
    C- Vay be helal olsun adamlara gönderdiler ya la
    D- Ulen şansa bak kesin göndermezler dedim uğraşmadım kafamı seveyim
    E- Ulen ben bu fırsatı nasıl kaçırdım bi gün sıcak fırsatlara bakmadık kaçana bak

Cevap veriyorum: E

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.