Şimdi Ara

HEPSİBURADA SEPETE EKLENEN BİR ÜRÜNÜN YANINDA BELLİ ÜRÜNLERDE 10 TL İNDİRİM ALT LİMİTSİZ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
14
Favori
36.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 sipariş iptal edilmiş, içlerinden biri de toplam 16 tl'lik bir alışveriş yapmıştım, komple iptal, yukarıda bir arkadaş demiş, zorla aldık sanki, bir özür, bir şey yok...
  • ulen millet gibi on tane sipariş vermedik. bir tane sipariş verdim. kargosunu bile ödedim. onuda iptal etmişler. ağızlarını kırcam.
  • Hadi fazla miktarda olanları iptal ediyosun anlıyorum da neden 250tllik altınla beraber verilen 3 kuruşluk çorap siparişini niye iptal ediyon SALAK HB
    25o tllik siparişi iptal edip 30 kuruşluğu bırakmış gerizekalı herifler O iptali onlara yedirmezsem bende oaston değilim

• vay ...ler , göz göre göre milletin zamanından çaldılar, Allahtan erken uyudum, o kadar adam uykusuz kaldı bir de
  • normal ayakkabı aldım yanına çorap hediyeli 20lik hediye çeklerini kullanarak aldım hepsini iptal etmişler üstelik çeklerde piyasada yok
  • Hepsiburadaya bi darbe vurmadan gidersem gözüm açık giderim...İnşallah batarlar :)
  • 20 tl lik cek kullanarak alisveris yaptim. Sabaha kadar uyumadim .
    cek kullanmama ragmen iptal etmisler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgakayahan

Abi adamlara niye kızıyoruz ki resmen açık bulup dolandırıcılık yaptık. Merkez bankasında şifresini bulup kasadan parayı alsak veya online bir açık bulup kendimize para aktarsak, yine hırsızız yine hırsızız.

açık değilki, kendisi yazmış zaten indirim olacağını
    hayır neden hep suç dh'de , ben artık hb'nin de kasıtlı olarak bu hareketleri yaptığını düşünüyorum , tıklanma arttırma ya da iptal parasını kullanma , 1 ay geç ödeme gibi
    biraz da hiç suçlu görünmeyen ama asıl suçlu karşı tarafa bakın
  • yahu ne olmasını bekliyordunuz.Çekleri yanacağını bildiğim için hiç yanaşmadım.Havale ödeme ile 4 parça çorap aldım.Onlarıda göndermezler

İptalden verecekleri hediye çekleri süpermarkette geçmiyor dikkatinizi çekerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan_burak -- 1 Kasım 2013; 10:40:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: tolgakayahan

Abi adamlara niye kızıyoruz ki resmen açık bulup dolandırıcılık yaptık. Merkez bankasında şifresini bulup kasadan parayı alsak veya online bir açık bulup kendimize para aktarsak, yine hırsızız yine hırsızız.

açık değilki, kendisi yazmış zaten indirim olacağını
    hayır neden hep suç dh'de , ben artık hb'nin de kasıtlı olarak bu hareketleri yaptığını düşünüyorum , tıklanma arttırma ya da iptal parasını kullanma , 1 ay geç ödeme gibi
    biraz da hiç suçlu görünmeyen ama asıl suçlu karşı tarafa bakın

evet hadi kahvelileri iptal etti bişey demiyoruz haklı da neden normal ayakkabı siparişlerini iptal ediyor kendi kampanyası zaten kendi yaptığı bişey.

• Fiyata falan bakmadan hepsini iptal etmişler. Böyle olacağı belliydi .
  • Her zamanki gibi 20 çift, 30 çift, 50 çift alıp siparişin gelmesini bekleyen arkadaşları tebrik etmekte fayda var. Hiç uslanmıyoruz, yer mi HB..
  • hediye çek ve iade sonrası 36.tl ödediğim ayakkabı siparişi iptal olmuş.
  • Ben sipariş vermedim ama yapılan siparişler ne site açığından kaynaklanan ne de yanlış fiyat girişinden faydalanılan siparişler. Gayet kampanya koşullarında verilmiş, kural dışı olmayan siparişler. Ne olursa olsun gönderilmesi gerekirdi.

Kampanya yapıyorsan adam gibi koşullarını koyarsın, testlerini yapar, 30 kuruşluk ürüne bedava kargo vermezsin olur biter.
  • müşteri hizmetlerine ulaşan varmı adamlar çekleri yakmak için kampanya yaptı anasını satim
  • Sizin gibi ölücülüre müstahaktır, kusura bakmayın.
  • Sen kendini hırsız olarak görüyor olabilirsinde herkes için bunu açık olarak söyleme.
    Yapılan işlem kampanya kurallarına uygun olarak yapılmış.0,30 TL ödeyenide iptal etmiş 250 TL ödeyenide iptal etmiş.
    Kendini bildiğin kadarı ile kal fazlasına gerek yok.
  • benim sipariş duruyor uzun çorap almıştım 4,7 tl ye. Paketleniyor diyor.
  • sipariş takibimde hiç ürün görünmüyor sizde de öyle mi? Verdiğim siparişi iptal edebilirler mi?
  • abi ne aç gözlüsünüz kampanyayı çökerttiz 6 lira kargo ücreti var yine iptal olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.