Şimdi Ara

HEPSİBURADA SEPETE EKLENEN BİR ÜRÜNÜN YANINDA BELLİ ÜRÜNLERDE 10 TL İNDİRİM ALT LİMİTSİZ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
14
Favori
36.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada sapıttı iptal edilen sipariş için az önce mail geldi, kargoya verildi diye.
    Çorabla birlikle aldığım ürün kargoya verilmiş, çorap gönderilmemiş(Led ampul almıştım)
  • dh nin beyaz çorapla imtihanı
  • Converse 35 tl lik canta satisini iptal etmisler.
    20 tl lik cantayi iptal etmemisler.

Hepsinin******. Com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada donanım için bitmiştir uyanıklar bizim paraları iade edilinceye kadar bankada tutup kar bile edecekler bu bir oyun du bence bilerek sabahı bekleyip haftasonuna denk getirdiler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40 liralık ayakkabı bile almıstım hepsini iptal etmişler

• quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

müşteri hizmetlerine ulaşan varmı adamlar çekleri yakmak için kampanya yaptı anasını satim

Niye yansin ki ? Çekler geri yuklenmiyor mu?
    30 liralik urunun yaninda boya seti almistim 11 liraya, kargo da odedim ama yine de iptal etmisler.

• Tamam kahve ile alınan sipariş iptal eyvallah, kargo parası ödediğim siparişi niye iptal ediyorsun? Onu da geçtim kitap almış 25 liralık sipariş geçmişim, onu niye iptal ediyosun? Ayakkabı kampanyasında da önce stok yok diye iptal edip sonra satışa koydular aynı ayakkabıları. Ticaret anlayışı bu mu?
  • Böyle olacağını bildiğimden 30 kuruşa gelen siparişlerden 2 tane verdim deneme amaçlı.

Onun dışında kargo parası ile 3 tanesi 5 liraya çorap aldım.Sipariş hazırlanıyor.

Converse çanta aldım.10 tl kargo dahil.Sipariş hazırlanıyor.
  • başlık hepsiburada.com rezaleti olarak değişirse ilk sayfada çıkacağından belki bir yaptırım olabilir arkadaşlar
  • Öncelikle ortada ne sahtekarlik ne de dolandirma gibi bi durum yok, bunu bi anlayin!

Hepsiburada kampanya yapiyor, aldiginiz herhangi bir urunun yanina belli urunlerde 10 tl indirim yapacagim diyor, biz de 30 kuruşluk kahve aliyoruz yanina da 10 tl altinda olan corap aliyoruz ve corap bedavaya geliyor. Kargo da ucretsiz oldugundan toplam 30 kurusa 1 adet kahve ve corap almis oluyoruz.

Hepsiburadanin kampanyasi ortada, bizim sipariste de bi anormallik yok.

Benim anlamadigim yok biz siteyi dolandirmisiz, yok sahtekarmisiz, yok fazla fazla almisiz. Bunlari gecin arkadaslar!

Goruldugu uzere kampanya kosullari ortada, bizim de kosullara uyarak alisveris yaptigimiz ortada. Eee derdiniz ne o zaman, neyin siparisini iptal ediyon hepsiburada??

• benim kargo parası ödeyerek aldıklarım da iptal olmuş ,bu kadarıda olmaz koskoca hepsiburada 50 tl lik alışverişim de vardı aralarında 10 tl indirimli üründen ekledim diye onu da iptal etmiş kuralına uygun olmayan ne vardı onuda anlamadım ama adamlar iyi para topladı .

• Eminim burada 100 tane alan vardır. İyi oldu iptal edilmesi.
  • bu iş mahkemeye gider ben söyleyeyim...

• quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

Eminim burada 100 tane alan vardır. İyi oldu iptal edilmesi.

Ben kargo parasını da ödeyerek bir adet Fila şort, bir adet 3'lü çorap aldım (kargo parası ödeyerek). İkisi de iptal.

Farzet 100 adet aldım, herhangi bir limit belirtilmiş mi? İstersem 1000 adet alırım, kendi koydukları kurallara uyduğum sürece. Kraldan fazla kralcı olmak da zor zenaat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

Eminim burada 100 tane alan vardır. İyi oldu iptal edilmesi.

Ben kargo parasını da ödeyerek bir adet Fila şort, bir adet 3'lü çorap aldım (kargo parası ödeyerek). İkisi de iptal.

Farzet 100 adet aldım, herhangi bir limit belirtilmiş mi? İstersem 1000 adet alırım, kendi koydukları kurallara uyduğum sürece. Kraldan fazla kralcı olmak da zor zenaat...

+1500 bu durumdaki siparişler ne alaka iptal edildi sorun o zaten
  • ben 500 tane çorap almıştım kargoya verilmiş az önce...
    bu hafta salıpazarındayım beklerim
  • bu nasıl bir ciddiyetsizliktir, bari beleşe gelmeyenleri gönderir insan. Gece oturup bir sürü vakit ayırdım, yazıklar olsun hb
  • iptal edildi yazıyor ama iptal işlemleri yapılmamış sanki dondurulmuş gibi geldi bana
  • Aslında tüm olay kargo ücreti ile alakalı.

Kargo ücreti ödedidiğim çorap siparişi 1 tl + 4 tl ye yakın kargo ile onaylanmış.

Yani sistem açığı falan yok.

Peki neden 30 kuruşluk bir ürün daha alınca 10 tl altında kaldığı zaman kargo bedavaya geliyor.

Hadi diyelim bu da bir sistem hatası olsun.

Ama benim kargo ile verdiğim sipariş gelceğine göre kampanyada sorun yok.

Peki neden dün başlayan kampanya bugün iptal ediliyor???

Olay sadece kargo ücretsiz bedava ürün almak değil.
  • Sebep göstermeksizin iptal etme hakları var mı? Hakem heyetine gidelim yoksa.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.