Şimdi Ara

Hepsiburada sahte saat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
36.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün iade ettim. Kutu içeriği eksik ve kullanım klavuzu vb ek içerikler orjinale kıyasla vasat diye not yazdım. Orjinal olduğunu düşünmediğim için iade ediyorum diye de ekledim.

Aradığımda bana HB dan sahte saat satışı olmaz beyfendi. Kurumsal bi firmayız vs dediler. Yemedik.

Klavuzda yazılar kayık. Baskı hataları var ve kesim bile hatalı. Garanti belgesine gelince... komedi...

Hepsiburada sahte saat

Hepsiburada sahte saat

Hepsiburada sahte saat

Hepsiburada sahte saat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MSC Elektronik kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Kıyaslamaya gerek kalmadan orijinal olmadığını çözdük :)

Ama çok iyi kalite replikaymış. Helal olsun

• Hepsiburada müşteri hizmetlerine şikayet oluşturuştum, arayıp ciddi olarak inceleyeceklerini söylemişlerdi. hikaye tabii. kolay para kazanma derdindeler. burada asıl suçlu saat&saat aslında, ithalatçı olarak yasal yaptırımlara başvurmalı. a kalite replikayı orjinal diye satıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MSC Elektronik kullanıcısına yanıt
    piyasada zibilyon tane satıcı var hepsiburada sahte saat satmaz ama hepsiburada sitesinde 1 ürünü 20 farklı satıcı satabiliyor alırken kimden aldığına bakacaksın. Site hepsiburada diye hepsiburada dan almıyorsun her ürünü, hepsiburada aracı oluyor.
  • Merhaba ;
    Öncelikle geçmiş olsun diyerek başlamak isterim. Üzülerek söylüyorum ki aldığınız ürün %90 ihtimal ile replika bir ürün. Özellikle hepsi burada gibi resmi satış ağıda satılan ürünler müşteriler tarafından çok fazla güvenildiğinden replika sektörünün en yaygın olduğu kanallardır.
    Ürünün replikasının orjinalinden hiçbir farkı olmaması, orjinal kutusu ve sertifikasının da bulunması satışı daha da kolay hale getirmektedir. Özellikle Michael Kors - Armani - Burberry - İnvicta gibi markalar seri üretim saatler olduğu için replikası daha rahat şekilde üretilmektedir. Örneğin bir rolex saat üretilirken her ürütülen ürün lisans numarası ile takip edilebilmektedir.

NOT: Satıcının paketleme hatasını da göz önün de bulundurabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

quote:

Orijinalden alıntı: MSC Elektronik

merhaba arkadaşlar, bende hepsiburada.com 'a güvenerek Emporio Armani AR7400 Kadın Kol Saati aldım. 15 günlük tedarik süresinden sonra gelen saat 1. kalite çin malı çakmaydı. satıcı "ELİBOL SAATÇİLİK ELEKTRONİK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ" mağaza adı ise "HEDİYE SAATİ" olarak geçiyor.http://www.hepsiburada.com/magaza/hediye-saati

düşük çözünürlükte a4 kağıda çıktı alınmış sahte bir garanti belgesi, üzerine saatin seri numarasını bile yazmamış adamlar.

Şu an iade işlemlerini başlattık, bakalım hepsiburada.com nasıl bir tutum sergileyecek.

Hocam merhabalar,

Ben de kampanyadan Ar5905 saat aldım. Cidden çok kaliteli duruyor ama yazdıklarınızı okuyunca şüphelendim. Bana da dandirik bi a5 kağıdına bastırılmış garanti belgesi yollamışlar. Ne seri no ne bandrol hiç bir şey yok.

Sizin iade süreci nasıl işledi? Sorun çıkardılar mı? Ve saatler gerçekten replika mı?

Hepsiburada sahte saat

Hepsiburada sahte saat

Hepsiburada sahte saat

Hepsiburada sahte saat

Aynı saatin farklı bir modelini bende sizin gibi hepsiburada üzerinden aldım ve aynı durumları yaşadım diyebilirim. Saatler %100 sahte. İade etmekle en iyisini yapmışsınız. Bu elibol saatçilikmidir nedir insanlara hepsiburada üzerinden sahte saat satıyorlar. Bu olayı yargıya taşımak lazım.

• Bu saatlerin orijinal olanlarının bile içinde 10 liralık mekanizma vardır bence almayın analog saat istiyorsanız size pilli tissot oneriririm en azindan

• Arkadaşlar morhipo da tüm saatlerde yüzde 50 indiririm var saat ve saate 1560 tl olan saat 830 tl acaba morhipo replika saat satarmı emponi armani çok güzel saatleri var kararsız kaldım.

• "Hediye saat saticisindan aldim"

kendin yazmışsın HB burada değil ki bu

sen satıcı olarak HB seçeceksin, öyle alacaksın.
  • N11.com da satış yapan mia-ticaret isimli satıxı da sahte ürün satıyor. Gönderdikleri sertifikadan hersey anlaşılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: giogo

quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

quote:

Orijinalden alıntı: MSC Elektronik

merhaba arkadaşlar, bende hepsiburada.com 'a güvenerek Emporio Armani AR7400 Kadın Kol Saati aldım. 15 günlük tedarik süresinden sonra gelen saat 1. kalite çin malı çakmaydı. satıcı "ELİBOL SAATÇİLİK ELEKTRONİK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ" mağaza adı ise "HEDİYE SAATİ" olarak geçiyor.http://www.hepsiburada.com/magaza/hediye-saati

düşük çözünürlükte a4 kağıda çıktı alınmış sahte bir garanti belgesi, üzerine saatin seri numarasını bile yazmamış adamlar.

Şu an iade işlemlerini başlattık, bakalım hepsiburada.com nasıl bir tutum sergileyecek.

Hocam merhabalar,

Ben de kampanyadan Ar5905 saat aldım. Cidden çok kaliteli duruyor ama yazdıklarınızı okuyunca şüphelendim. Bana da dandirik bi a5 kağıdına bastırılmış garanti belgesi yollamışlar. Ne seri no ne bandrol hiç bir şey yok.

Sizin iade süreci nasıl işledi? Sorun çıkardılar mı? Ve saatler gerçekten replika mı?

Hepsiburada sahte saat

Hepsiburada sahte saat

Hepsiburada sahte saat

Hepsiburada sahte saat

Aynı saatin farklı bir modelini bende sizin gibi hepsiburada üzerinden aldım ve aynı durumları yaşadım diyebilirim. Saatler %100 sahte. İade etmekle en iyisini yapmışsınız. Bu elibol saatçilikmidir nedir insanlara hepsiburada üzerinden sahte saat satıyorlar. Bu olayı yargıya taşımak lazım.

Selamlar, saatin yüzde 100 sahte olduğunu nasıl kanaat getirdiniz ? Ben de dün bir saat aldım. Camında jelatin yoktu. Saatin arka yüzündeki Guess yazısı ters. Guess kullanan arkadaşlarımın saatleriyle karşılaştırdığımda herhangi bir fark yakalayamadım, saat çok başarılı gözüküyor.

Ancak garanti belgesi sizin de dediğiniz gibi dandik. Kullanım kılavuzu ya da kitapçık yok. Mekanizmalar çalışıyor, onda sorun yok. Tarih, gün, 24 saat sorunsuz çalışıyor. Geri gönderip göndermeme konusunda kararsız kaldım. Aldığım saat Guess GUW0366G2. İade sürecinde sorun yaşamadınız değil mi ?

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadayla iletişime geçip, saatin sahte olduğunu söyledim. Satıcıyla iletişime geçip bana döneceklerini söylediler. Saati geri gönderebilirsiniz size paranız iade edilcek dediler. Yani saatin sahte olduğunu kabul ediyorlar.

Saati saatvesaat’teki orjinaliyle karşılaştırın yan yana. Herhangi bir fark görürseniz, sahte olduğunu rahatlıkla söyleyebilirsiniz

• giogo G kullanıcısına yanıt
    Sağolun, ben direkt iade talebi açtım. 5 neden yazdım. Ücretsiz iade gönderi kodu verdiler, umarım çok uğraştırmadan iade ederler.
    Sonuç nedir. İade kodu verdilerse, kesin olarak paranız ürünü gönderdikten sonra geri iade edilmiştir diye düşünüyorum.

• Bu arada hepsiburadadan elibol saatçilik

-hediye saati adı altında gelen armani saatler sahtedir. Belki diğerleride sahtedir ama diğer saatlerden almadığım için net birşey diyemem. Konuya bakan insanların, kolayca görmesi için tekrardan söylüyorum. Eğer yanlışlıkla sipariş vermişseniz, iade talebi açıp saat sahte dediğiniz zaman, ürünü geri alıyorlar hemen çünkü sahte saat sattıklarını biliyorlar ve bu konuda üzerlerine bir dava açılmaması için iadeyi kabul ediyorlar.

• giogo G kullanıcısına yanıt
    Saatin sahte olmasından şüpheleniyorum diyerek iade kaydı açtım. Hemen onaylandı, iademi aldım. Sizin de dediğiniz gibi yüksek ihtimalle sahte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HB'den saat alıcaktım vazgeçtim , sahte mi değil mi diye içine kurt düştükten sonra indirimde de olsa almanın anlamı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abebetekila

HB'den saat alıcaktım vazgeçtim , sahte mi değil mi diye içine kurt düştükten sonra indirimde de olsa almanın anlamı yok.

Guess saati iade ettikten sonra Lidyana'dan 30-40 lira daha fazlasına başka saat aldım. Garantisi, orijinal kutusu her şeyi tam. Ben de bir daha Hepsiburada'dan saat almam.
    merhaba hocam, acaba yeni aldığınız saatin garantisi, sertifikası ve kutusuyla ilgili birkaç fotoğraf ekliyebilirmisiniz. Bende hepsiburadadan saat aldım ama sahte olup olmadığı hakkında şüphelerim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend3017

merhaba hocam, acaba yeni aldığınız saatin garantisi, sertifikası ve kutusuyla ilgili birkaç fotoğraf ekliyebilirmisiniz. Bende hepsiburadadan saat aldım ama sahte olup olmadığı hakkında şüphelerim var.

Hocam hangi satıcıdan aldınız ? Ben Elibol Saatçilik'ten aldığımı sahte olmasından şüphelendim diyerek iade ettim, itiraz etmediler hiç.

Lidyana'dan aldığımın kutusu daha kaliteli. Garanti belgesi ve kitapçığı var. Bey Saat kaşesi var.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.