Şimdi Ara

hepsiburada premium worldcard kredi kartı - Ana konu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
258
Cevap
40
Favori
35.418
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada Premium'da hepsiburada markette ücretsiz teslimat avantajını kaldırmışlar. 1000TL altı hepsiburada siparişleri için 27tl teslimat ücreti alıyor artık.

• Beyler, iphone 13 almak istiyorum hepsiburadadan. Acaba bu premimum world card başvurusu yapıp alsam üç ay erteleme veya 6 taksit gibi seçeneklerden faydalanabilir miyim? Yoksa yine sadece peşin ödeme şart mı?
  • yunuscan86 kullanıcısına yanıt
    Telefona sadece 3 taksit yapıyor

hepsiburada premium worldcard kredi kartı - Ana konu
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt

Mevcutta world eko karta bağlı world aidatlı kart kullananlar için birşey dediler mi sadece yeni başvuracaklar için mi geçerliymiş bu

• carpenic kullanıcısına yanıt

karta boyle bır taksıt yapmuıyor maalesef.

• freedom058 kullanıcısına yanıt

3 taksit yapar yav

kredi kartına telefon taksidi yapmaz.
    at dene sepete
  • uzaypatronu kullanıcısına yanıt
    Yav apple telefonlarda 3 taksit var neden yapmasın?

hepsiburada premium worldcard kredi kartı - Ana konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpenic -- 12 Mart 2024; 19:10:5 >

yaav hazır limittir o :)

ayrıca

16.937 *3 : 50,811tl

50,811- 46,075: 4,736TL FAİZ GECİRİYORLAR.)

Hepsipay.e 500lira yüklediğimizde 1000 puan kampanyasından 100 puan geliyor mu?

• outofnick O kullanıcısına yanıt

o ne acaba hiç denemedim ki

• outofnick O kullanıcısına yanıt

bu nedir hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: uzaypatronu

yaav hazır limittir o :)

ayrıca

16.937 *3 : 50,811tl

50,811- 46,075: 4,736TL FAİZ GECİRİYORLAR.)

Taksite faizle geri ödemeye göze almış üye ona göre bölüyor 3e hepsiburada premium worldcard kredi kartı - Ana konu 

• Merhabalar herkese, bende hepsiburada premium worldcard alıp telefon almayı düşünüyordum. Bu taksit ve erteleme muhabbeti nasıl işliyor tam olarak? Anladığım kadarıyla telefonlarda maks. 3 taksit oluyor doğru mudur? Bir de bu kartla ertelemeden de yararlanabiliyor muyuz, yoksa sadece 3 taksit mi yapabiliyoruz? Kartı çıkarmayı düşünüyordum da, çıkarmaya değer mi onu öğrenmek istiyorum. Bu arada s24 ultra almayı düşünüyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  • Archosan A kullanıcısına yanıt

Bu kartla hiçbirini yapamazsınız. Yasal taksit sınırı olmayan ürünlerde ödeme yaptığınızda geçerli, sonradan taksit ve erteleme gibi bir durum söz konusu değil.

Telefonlarda hiçbir şekilde taksit olayı yok. Onu nereden çıkardınız? Telefonu aldıktan sonra sonradan taksitlendirme yapabilirsiniz herhangi bir kredi kartıyla.
  • Anladım hocam, teşekkürler

600 lira kart ücreti var ve hiçbir avantajı yok , bildiğin world kart ne ise bu kart o, sadece üzerinde hepsiburada logosu var Bildiğimiz hepsiburada reklamı
    edit : tek avantajı 1 yıl hepsiburada premium aboneliği var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 18 Mart 2024; 19:48:1 >
  • Bizim hanımın kurum bu ay Yapı kredi ile anlaştı. Hepsiburada Wordcard için ek kart almak istiyorum ama interbet şubede Hepsiburada Wordcard seçeneği yok

Nasıl alınacak bu meret bilen var mı?

Normal sitede başvuru var ama ordan alınca ek kart olmayacak ve aidat işleyecek muhtemelen.

Ekkarttın aidatsız olduğu söylenmiş

• Merhaba,word mobilde takibe aldığım kampanyalar kısmı boş. Takibe alabileceğim kampanya gözükmüyor. İnternet sitesinden kontrol ettiğimde word mobilde olmayan kampanyalar var.Bunlara nasıl katılım sağlarım, teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.