Şimdi Ara

Tıkla Gelsin Güncel Kampanyalar [ANAKONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
752
Cevap
72
Favori
89.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kodlar tek seferlik fakat kampanya bitene kadar 1 ay boyunca her gün %50 indirimli yiyebiliyorsunuz
  • Uygulamada restoranda bu menü görünüyor. Ama namussuz şube vermiyor, elimizde menü yok diyor. Restoranda kimse yok ama kasa yanında siparişe hazır 25 tane hazırlanmış tepsi vardı. Bi boklar yiyorlar ama anlamadım. Ödemeyi yaptım, siparişlerim kısmında görünmüyor.

Şimdi baktım sipariş teslim edildi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeomustafa -- 5 Ekim 2022; 21:41:48 >
  • mami_3r3n kullanıcısına yanıt
    Bugün elimde fişle tekrar aynı mağazaya uğradım bu sefer başka çalışanlar vardı fişi gösterip durumu tekrar iza ettim menüyü verdiler şimdi tıkla gelsin uygulamasını silebilirim
  • Tıklagelsinde kampanyalar kısmında gözükmüyor bende

• Kodlar çalışmıyor
  • Mevcut kodu ile alışverişini tamamladıktan sonra yeni bir kod alabilen varmı?

• racnas R kullanıcısına yanıt

kodu bi kere veriyor bi daha vermiyorç hergün bi kere indirimli alabiliyorsunuz

• pokusla odeme de sorun var parayı cekiyor ortada siparos yok arkadaslar bilginiz olsun papara ve finansbankla odeme yaptım sorunsuz gidip aldım
  • mami_3r3n kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de tam tersi bir durum yaşadım. Sipariş verdim. 53 TL. Siparişimi restoranda aldım, yedim. Sonra ekstreme yansımadı. Tıkla gelsinden kontrol ettim ama sipariş iptal görünüyor. Ben o restorana bir daha yolum ne zaman düşer onu da bilmiyorum. Müşteri hizmetleri çözerse çözer, çözmese de bir yere bağış mı yapsam
  • Ssoc S kullanıcısına yanıt
    Bu süreçte Müşteri hizmetleriyle zor iletişim kurdum bir telefon numaraları bile yok uygulama üzerinden iletişim sağlayabilirseniz durumu izah edersiniz olmazsa gerisi size kalmış hocam nasıl isterseniz
  • Takip
  • Yazıldı mi bilmiyorum, yanına 4 lü sogan halkası ekleyin mutlaka. Sepette ücretsiz oluyor.
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

Ay sonuna kadar günde 1 kere olmak kaydı ile bu menüyü ücretsiz yiyebiliyor muyuz hocam ?

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt

evet. her gün 1 menü

süper o zaman her menü için yeni bir premium hesabına gerek yok çok sevindim bu habere.

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt

evet tek kötü yanı ailecek gidince diğerleri yararlanamıyor aynı gün. biz gidelim diyorum ama biri yiyecek diğerleri bakacak  

Herkes premium hesap alacak o zaman hocam :))

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.